Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 04:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: GNM i praktyka spisku  (Przeczytany 14213 razy)
Amdea
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21-03-2008
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 217

« : 19-12-2008, 13:53 »

"Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski, wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj  chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszycy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten  tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.
Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:
1. Germańska Nowa Medycyna® jest znana od 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który został napisany po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny® przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona,wszyscy żydzi pownni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z  zasadami Germańskiej Nowej Medycyny® (wcześniej nazywanej Nową Medycyną). Jej terapia osiąga 98% efektywności.
2. Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny® pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszyscy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny® i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapi.
3. A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem, co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.
4. W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich 27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i  je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive judaism  (światowa unia dla judaizmu postępowego), któremu  przynależy  dr  Esra Iwan Götz..."

http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=452&Itemid=1
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #1 : 19-12-2008, 14:01 »

Cytat
W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich 27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi,
O co tu chodzi? W ostatnich latach zginęło 2 mld ludzi i nikt tego nie zauważył?
2-jka ma w kabale żydowskiej jakieś szczególne znaczenie?
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #2 : 19-12-2008, 16:17 »

To mnie nie dziwi. Żydzi zawsze byli narodem wybranym i potrafili się dobrze ustawić. Dotyczy to przede wszystkim biznesu, ale jak widzę również innych ważnych rzeczy jak zdrowie.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #3 : 19-12-2008, 16:59 »

Jesteście antysemitami(?)
Zapisane
Sylanna
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 73
MO: 27-12-2007
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 58

« Odpowiedz #4 : 19-12-2008, 17:18 »

Antysemityzm nie ma nic z tym wspólnego,albo jesteś Człowiekiem,albo: każdy może sobie dopisać co o tym myśli.
Zapisane
Zbyszeik
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.12.2005
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #5 : 19-12-2008, 19:26 »

Myślę, że powodem zamieszczenia przez Amdeę tego wpisu jest fakt , że są ludzie , którzy oficjalnie potrafią wobec świata przyznać , ze Germańska Nowa Medycyna ma  sens.  I wskazuję na b.b. wysoki % wyleczeń, w stosunku do tzw. medycyny chemicznej, która słabo albo wcale nie radzi sobie z chorobami. Sądzę , ze nie wszyscy mają siły aby poznawać coś nowego, ale właśnie takie stanowisko grupy ludzi może zwróci uwagę kogoś na to odkrycie i pomoże w potrzebie. Podstawy nauki GNM: to zrozumienie jak działa nasz organizm i jeśli już wystąpi jakaś dysfunkcja, to pozwolenie naturze aby sama uporała sie z tym problemem jak najmniej ingerując w proces zdrowienia. A , że od tysięcy lat Natura radziła sobie  z chorobami to fakt , który na tym forum nie trzeba tłumaczyć. thumbsup
Zapisane

Natura sama, jeśli jej pozwolisz, usunie chorobę. To właśnie nasza niecierpliwość i zmartwienie psują wszystko. I niemal wszyscy umierają przez lekarstwa, a nie przez choroby.  - Moliere;Chory z urojenia
hajdi
« Odpowiedz #6 : 21-12-2008, 10:43 »

Jesteście antysemitami(?)
A co to znaczy?
Zapisane
Zbyszeik
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.12.2005
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #7 : 22-12-2008, 16:46 »

To nic nie oznacza. Jak się pojawia słowo żyd, następne będzie antysemita. Od jakiegoś czasu tak się utarło w naszym społeczeństwie. Myślę, że nie należy do tego przykładać większego znaczenia.
Antysemityzm nie ma nic z tym wspólnego,albo jesteś Człowiekiem,albo: każdy może sobie dopisać co o tym myśli.
Ciekawym jednak jest to, że to ugrupowanie chasydzkie w pierwszym momencie odrzuciło GNM. Teraz nie tylko otwiera się na ta metodę ale zaleca swoim wyznawcom aby z niej korzystali, a lekarzom zwraca uwage, ze chemioterapia i morfina są zabójcze.
Zapisane

Natura sama, jeśli jej pozwolisz, usunie chorobę. To właśnie nasza niecierpliwość i zmartwienie psują wszystko. I niemal wszyscy umierają przez lekarstwa, a nie przez choroby.  - Moliere;Chory z urojenia
hajdi
« Odpowiedz #8 : 22-12-2008, 17:10 »

Cytat
Jak się pojawia słowo żyd, następne będzie antysemita
Wiem Zbyszku, wiem. To taka prowokacja.
Bardzo często ludzie, którzy zarzucaja innym jakieś cechy nie potrafią sprecyzować, co to dokładnie znaczy.
Antysemita w naszych czasach to tak jak świnia. Zamiast mówić "Ty swinio" mówi się "Ty antysemito". W czasach Jezusa takim słowem było "Samarytanin" "Czy Ty aby nie jesteś Samarytaninem?" już w założeniu było obraźliwe.

A wracając do tematu...
Zaciekawiła mnie ta liczba 2 mld ludzi, którzy mieliby zginąć (w wyniku zbrodni). Pewnie zsumowano wszystkie przypadki śmierci - tragicznej i naturalnej. Tak się robi propagandę.
Cóż, Żydzi są w tym dobrzy. Jak udało im się światu wmówic, że w czasie II wojny światowej zagazowano ich 6 mln, to cóż dopiero takie rzeczy.
Zapisane
Amdea
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21-03-2008
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 217

« Odpowiedz #9 : 22-12-2008, 20:12 »

Cytat
Zaciekawiła mnie ta liczba 2 mld ludzi, którzy mieliby zginąć (w wyniku zbrodni).
Te 2 miliardy - to wg Hamera szacunkowa liczba osób, które zmarły na raka w ciągu ostatnich 27 lat. Hamer nazywa to ludobójstwem, ponieważ uważa, że gdyby nie blokowano jego odkrycia to nie umarłoby niepotrzebnie aż tyle ludzi.

Można przeczytać listy, które dr Hamer napisał w odpowiedzi na artykuły prasowe:
http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=424&Itemid=408
http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=424&Itemid=408

"Czy naprawdę nie widzicie co się dzieje? Na Waszych oczach umiera 1500 pacjentów dziennie, a w skali światowej liczba ta przewyższa 100.000. Na Waszych oczach zostaje popełniane największe przestępstwo w dziejach ludzkości i nikt oprócz mnie głośno nie protestuje!
W 2004 roku Niemiecka Izba Lekarska wydała dyrektywę, w myśl której wszyscy lekarze w Niemczech na świadectwach zgonu zamiast przyczyny zgonu: "rak", mają wpisywać: zaburzenia krążenia. Ta przyczyna jest zawsze  prawdziwa. Po wprowadzeniu tego zarządzenia oficjalnie umiera na raka tylko 500 pacjentów i tendencja jest malejąca. Całkiem możliwe, że wkrótce oficjalna liczba zgonów "spadnie" na tylko 200 przypadków śmiertelnych wskutek raka.
Pamiętajcie, że jest to propaganda, podobnie jak swego czasu nalot na  miasto-lazaret Drezno w lutym 1945 roku: początkowo mówiło się o milionie ofiar, później o 600.000 a dzisiaj podaje się liczbę 29.000. Być może za kilka lat będzie mówiło się tylko o „niewielu przypadkach”.
Ale czegoś takiego nie wolno głośno powiedzieć, bez narażenia się na posądzenie o „podjudzanie narodu” (przyp. W Niemczech jest to karane wieloma latami więzienia. W międzyczasie około 8.000 osób zostało skazanych na karę więzienia z powodu „podjudzanie narodu”). Inkwizycja jest rygorystyczna. Kto mógłby o tym lepiej wiedzieć, jak nie ja?
Ja mówię tylko o ludobójstwie - podobnie z resztą wypowiada się również prof. Niemetz - a ze strony moich dobrze zorganizowanych przeciwników słychać tylko: Antysemityzm! - Antysemityzm! Prawdziwa agigatorska robota..."

A teraz okazało się, że naczelny rabin dr Esra Iwan Götz potwierdził słowa Hamera, że żydzi już od dawna stosują GNM w leczniu żydów, a chemioterapię mają dla pozostałych.
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #10 : 22-12-2008, 22:05 »

Mnie chodzi tylko o rozsądek. Rak zabija procentowo najwięcej ludzi - to fakt. Medycyna torpeduje wszelkie odkrycia w tym zakresie, to też fakt. Dr Hamer walczy o słuszna sprawę - fakt. Tylko nie szafujmy takimi liczbami, bo to wygląda śmiesznie. Tak jak są fałszerze w szeregach ortodoksyjnej medycyny, tak samo po drugiej stronie.
A, że Żydzi są mądrym  narodem, to nie podlega dyskusji.
Zapisane
Zbyszeik
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.12.2005
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #11 : 30-12-2008, 11:42 »

Oczywiście, trudno uwierzyć w tak olbrzymią liczbę osób, bo jest nie do ogarnięcia. Trudno uwierzyć, że codziennie na drogach Polski ginie około 20 osób. Gdy przeczytałem, że w USA ginie tylko z powodu ewidentnych błędów lekarzy ponad 300 tys. osób rocznie,  też było mi w to trudno uwierzyć, dopóki nie zacząłem czytać opracowań opisujących to zagadnienie. Jak wiesz przemysł farmaceutyczny stał się potęgą nie dlatego, że ma wspaniałe lekarstwa, ale że w sposób planowy zgodnie z najnowocześniejszymi metodami dystrybuuje swoje specyfiki w potężnych ilościach, poprzez ogromną sieć( min. zachęty dla lekarzy seminaria na Karaibach, czy swojski wyjazd na kilka dni do Zakopca itd.). Może można się kłócić  o dokładną liczbę, ale myślę, że rząd wielkości się zgadza.
Zapisane

Natura sama, jeśli jej pozwolisz, usunie chorobę. To właśnie nasza niecierpliwość i zmartwienie psują wszystko. I niemal wszyscy umierają przez lekarstwa, a nie przez choroby.  - Moliere;Chory z urojenia
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!