Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 23:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Drogi moczowe  (Przeczytany 10693 razy)
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« : 20-12-2008, 15:00 »

Temat był poruszany kilkakrotnie. Pytanie kieruję do Mistrza, ale oczywiście chętnie wysłucham porad lub pomysłów od innych. Moja córka ma 3,5 roku. Wg moich domysłów problemy z układem moczowym ma od około 2-giego roku życia. Oczywiście wg lekarzy jak ostatnio 1,5 roku temu byłem jest wszystko OK.
Objawy są takie, śmierdzący (nie mocno ale trochę źle pachnie) mocz, budzi się w nocy i krzyczy po czym się wysika i zasypia. Wypiła już 4 termosy ziół wg przepisu Pana Józefa i w czasie jak piła to było jakby lepiej, ale ideału nie było. Skończyła 4ty termos i po jakiś 2 tygodniach rozpoczęło się na nowo.
Nie podaję żadnych leków bo w sumie nic poważnego się nie dzieje, ale myślę co bym mógł zrobić, żeby jej pomóc, bo 1,5 roku oczyszczania to chyba trochę długo nie?
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #1 : 20-12-2008, 18:13 »

Trudno się zorientować - ile to jest 4 termosy? Powinno się stosować 1/4 dawki dorosłego, ale zioła muszą być parzone codziennie i wypijane 3 razy w ciągu doby nieprzerwanie przez 6 tygodni. Potem 3 tygodnie przerwy i od nowa. Jak pisze Mistrz, każde dziecko musi zachorować wielokrotnie, aby pozbyć się toksyn z okresu płodowego. Jednocześnie trwa ciągłe zanieczyszczanie organizmu na skutek zatrucia pożywienia, środowiska oraz stosowania niezdrowych produktów - na przykład chleba, mleka, słodyczy. Często skupiamy się na słodyczach i czipsach, upatrując w nich największe zło, ale jada się je w niewielkich ilościach, natomiast chleb w większości jada się stale. Oczywiście, nie wiadomo, co akurat najbardziej szkodzi Twojej córeczce, ale widocznie jest to coś, co nie zostało jeszcze dostrzeżone i odstawione, na skutek czego zatruwanie trwa.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 20-12-2008, 19:31 »

Cytat
1,5 roku oczyszczania to chyba trochę długo nie?
Wg mojej wiedzy, organizm noworodka potrzebuje 3 lat, by się oczyścić z toksyn odziedziczonych po życiu w płynie owodniowym. I nie będę obiecywał, że okres ten można w jakiś sposób skrócić. Nie jestem medykiem.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #3 : 21-12-2008, 19:04 »

Grażynko przepraszam, źle się wyraziłem za mocny skrót myślowy zastosowałem, chodziło mi o to, że 4 kuracje 6cio tygodniowe zrobiłem. I co do tego czegoś masz rację, staram się znaleźć to coś.

Mistrzu rozumiem, że zalecasz czekanie. Też specjalnie nic z tym nie robię, ale zadałem pytanie bo może uzyskał bym coś czego jeszcze nie próbowałem.




« Ostatnia zmiana: 20-09-2012, 17:40 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!