Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Historia nadżerki.  (Przeczytany 46517 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 15-04-2009, 12:57 »

Cytat
Człowiek jest kwaśny, więc pomiędzy nim a bakteriami nisko-pH-lubnymi istnieje pewien naturalny sojusz.
No tak, bowiem za tym stoją miliony lat ewolucji.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 15-04-2009, 20:32 »

Cytat
Wprowadził Pan do koktajli mielone m.in nasiona dyni i słonecznika wraz z celulozową osłonką. Działa to na kosmki jelitowe jak papier ścierny na pupę oseska.
A skąd te dane pochodzą? Z jakiego źródła, bądź ujęcia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #22 : 16-04-2009, 07:52 »

Izotopek, na początek spróbowałabym 2 razy - rano i wieczorem, ewentualnie skorygujesz częstotliwość, gdy zobaczysz jak będzie przebiegał proces gojenia nadżerek.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Izotopek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 01.11.2008
Skąd: Kalisz
Wiadomości: 185

« Odpowiedz #23 : 16-04-2009, 22:33 »

Tak też zrobię smile Smaruję wacikiem na patyczku.
Zapisane

K1 Max - Król Masato powrócił na tron.
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #24 : 19-04-2009, 18:12 »

Cytat
Dyskusyjna  jest natomiast decyzja Andrzeja Janusa. Za jeden z postów w moim autorskim wątku "Bez bakterii to nie życie" zostałem zablokowany na forum Ener Med. Pewnie chodzi o pieniądze dopóki MORA Super zabija co żyje.

Nie interesuje nas co robi pan Janus na swoim forum. Takie żale proszę wylewać gdzie indziej.
Zapisane

Mmagmma
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2008
Skąd: małopolska
Wiadomości: 191

« Odpowiedz #25 : 11-05-2009, 22:23 »

Tak też zrobię smile Smaruję wacikiem na patyczku.
No i jak tam? Ja mam ranę trzeci raz od wprowadzenia MO /teraz jeszcze w drugiej dziurce/. Mój mężczyzna też. Co ciekawe pojawia się w tym samym czasie. Nic z tym nie robimy, mija i wraca co zabawne w tym samym czasie. Boli solidnie. Dodam, że ja miałm kilka lat temu prostowanę przegrodę i cokolwiek to znaczy, przy okazji usuniętego polipa w nosie.
Zapisane
Izotopek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 01.11.2008
Skąd: Kalisz
Wiadomości: 185

« Odpowiedz #26 : 12-05-2009, 22:33 »

Już lepiej smile , mniej boli.
Smaruję alocitem 2 razy dziennie, całą twarz i dziurki.

Przypomina mi się, że dawniej tez miewałem coś, ala nadżerka w nosie, jednak nie zbierało mi się tyle gongli:D
Zapisane

K1 Max - Król Masato powrócił na tron.
Lacky
« Odpowiedz #27 : 12-05-2009, 22:59 »

Cytat
No i jak tam? Ja mam ranę trzeci raz od wprowadzenia MO /teraz jeszcze w drugiej dziurce/. Mój mężczyzna też. Co ciekawe pojawia się w tym samym czasie. Nic z tym nie robimy, mija i wraca co zabawne w tym samym czasie. Boli solidnie. Dodam, że ja miałm kilka lat temu prostowanę przegrodę i cokolwiek to znaczy, przy okazji usuniętego polipa w nosie.

Bakterie skórne łatwo się przenoszą z osoby na osobę dlatego nie są niczym dziwnym te same objawy u osób, które się całują lub przytulają. W taki sam sposób można przekazać bakterię dziecku, u którego potem pojawiają się krosty na twarzy.
Zapisane
Mmagmma
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2008
Skąd: małopolska
Wiadomości: 191

« Odpowiedz #28 : 13-05-2009, 21:20 »

Cytat
No i jak tam? Ja mam ranę trzeci raz od wprowadzenia MO /teraz jeszcze w drugiej dziurce/. Mój mężczyzna też. Co ciekawe pojawia się w tym samym czasie. Nic z tym nie robimy, mija i wraca co zabawne w tym samym czasie. Boli solidnie. Dodam, że ja miałm kilka lat temu prostowanę przegrodę i cokolwiek to znaczy, przy okazji usuniętego polipa w nosie.

Bakterie skórne łatwo się przenoszą z osoby na osobę dlatego nie są niczym dziwnym te same objawy u osób, które się całują lub przytulają. W taki sam sposób można przekazać bakterię dziecku, u którego potem pojawiają się krosty na twarzy.
Ale dlaczego miałyby się pojawić? Jeżeli skóra jest nienaruszona to nie powinno chyba się nic pokazać? Czy źle rozumiem wrota zakażenia?
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #29 : 13-05-2009, 21:52 »

Cytat
Ale dlaczego miałyby się pojawić? Jeżeli skóra jest nienaruszona to nie powinno chyba się nic pokazać? Czy źle rozumiem wrota zakażenia?

Czym innym jest zakażenie a czyim innych są reakcje wynikające z oczyszczania.
Jeżeli dziecko się oczyszcza,  nie jest przesadnie oczyszczanie preparatami i nie jest faszerowane lekarstwami to pojawienie się bakterii na skórze organizm wykorzystuje do pozbycia się toksyn. Normalnie te bakterie bytują na skórze nie dając oznak. W wyniku wydalania toksyn przez skórę pojawią się krosty. Jest to wynik przerabiania toksyn na wydzielinę ropną. Jeżeli skóra byłaby naruszona do mogłoby dojść do infekcji i reakcji obronnej organizmu ale to jest co innego niż oczyszczanie.

Opryszczka u ludzi też nie wynika z tego, że skóra jest naruszona tylko z tego, że toksyny wydalane są przez skórę a to wywołuje reakcje skórne. Wydalane toksyny mogą uszkadzać komórki i to może powodować okresowe infekcje.
Zapisane
Mmagmma
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2008
Skąd: małopolska
Wiadomości: 191

« Odpowiedz #30 : 10-07-2009, 22:22 »

Nigdzie nie napotkałam kogoś z infekcją, natomiast moje nadżerki w nosie szaleją. Do tego całą twarz mam w pryszczach! Smaruję maścią z PMO ale jst tragedia. Wygląda to coraz gorzej a muszę przecież jakoś wyjść do ludzi.  Pomocy!
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #31 : 10-07-2009, 22:57 »

Niech Pan... przeprowadzi: "wizję lokalną na żywym organizmie (w/g Jose Silvy)"

Albo wiwisekcje może msn-wink
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #32 : 10-07-2009, 23:31 »

Nigdzie nie napotkałam kogoś z infekcją, natomiast moje nadżerki w nosie szaleją. Do tego całą twarz mam w pryszczach! Smaruję maścią z PMO ale jest tragedia. Wygląda to coraz gorzej a muszę przecież jakoś wyjść do ludzi.  Pomocy!
Przerwij stosowanie PMO do czasu, gdy się objawy nie uspokoją. Im więcej smarujesz, tym gwałtowniejsze jest oczyszczanie.
Zapisane
S.a.s.z.a
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 28
MO: 12.01.2018
Skąd: świętokrzyskie
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #33 : 20-01-2018, 12:48 »

MO piję od kilku lat, niestety z przerwami.
Mam nadżerkę na nosie,  która powraca. Pierwszy raz pojawiła się 2 lata temu, potem rok później, potem była co kilka miesięcy, a ostatnio miałam tydzień temu i teraz znów. Tydzień temu jak nadżerka zaczęła się goić stwierdziłam, że zacznę systematycznie dzień w dzień pić MO i znów wdrożę DP. Piję też KB, jest to mój 9 dzień diety.
Chciałabym dowiedzieć się od Was, czy te powracające nadżerki to skutek oczyszczania i czy to normalne, że pojawiają się tak często? Co zrobić w takiej sytuacji?
Pojawiającą się nadżerkę przemywam alocitem, moczem, a jak już się zagoi, to suche skórki smaruję maścią z wit. A. Te nadżerki bardzo utrudniają mi życie. Pojawiają się najczęściej w nocy i przez nie nie chodzę do pracy, bo ropa powoli wysącza się ze skóry na nosie, co bardzo mi przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.
Proszę o rady.
« Ostatnia zmiana: 21-01-2018, 13:09 wysłane przez Gloria » Zapisane

'Dobrych ludzi nikt nie zapomina'
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!