Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Łuszczyca - choroba czy oczyszczanie - przyczyny  (Przeczytany 237750 razy)
Manta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 54
MO: Czerwiec 2008
Wiadomości: 40

« Odpowiedz #40 : 11-05-2009, 22:48 »

     Witam serdecznie. Jak to dobrze, że trafiłam na ten wątek. Ten sam problem ma moja 15 letnia córka(grzybicę na głowie) i małżonek. teraz wiem, że to grzybica, córkę zaraziłam candidą będąc w ciąży. Najbardziej zależy mi na wyleczeniu córki, która wie,że Biosłoniacy mają zupełną rację na życie w zdrowiu. Mąż chyba jeszcze musi trochę dojrzeć, jak widzi, że czytam Biosłone to się śmieje, że znów czytam tych szamanów. Ale od mojego gadania pomału przyznaje mi rację.
     Co do córki odchodzi jej płatami skóra z głowy, drapanie powoduje krwawe ranki, a potem tworzą się strupy i w kółko Macieju. Od czasu stosowania MO efekty są, ale nieznaczne, ponieważ córka uwielbia mączną kuchnię. Rzadko się przełamuję co do pierogów itp., ale nie mogę jej oduczyć jedzenia chleba. Jeszcze te babcie, ciotki i te ciągłe uszczypliwości:jak wy się odżywiacie? Mój tato mało zawału nie dostał jak mu powiedziałam, że nie jadamy ziemniaków( mają tyle potasu! ). Rodzina nie wie, że mamy candidę i tak by powiedzieli, że znowu coś sobie ubzdurałam. Tak na marginesie, mama ostatnio powiedziała, że cukier nie może być tak zły jak piszą BO JEST Z BURAKÓW CUKROWYCH   po prostu średniowiecze, ręce mi opadły i przestałam tłumaczyć.  I te wszechobecne słodycze. Ja nie kupuję, bo nie jadam, ale jak córka dostanie kilka złotych to jestem pewna, że je kupuje.
     Mam pytanie, czy jeżeli córka nie przestrzegając w 100% diety ma szansę na wyleczenie się z candidy i automatycznie  łuszczycy głowy? Tak sobie myślę, że przecież tak młody organizm nie jest tak zanieczyszczony jak np. mój. Ja zawsze miałam silną wolę, ale jej b. często brakuje i się załamuje.
     
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #41 : 12-05-2009, 16:19 »

Manto, córka ma nie tylko szanse ale jeżeli będziecie postępować zgodnie z zaleceniami BS na pewno pozbędzie się tego problemu i to szybko.

Co do zanieczyszczenia to skąd taka pewność że twój organizm jest bardziej zanieczyszczony? Ta" grzybica głowy" jak ją nazwałaś świadczy o tym że organizm córki radzić sobie z toksynami. Ale młody organizm bardzo szybko się regeneruje i jest bardziej wydolny. Najlepiej nie czekać aż będzie gorzej.

Gdyby ten stan trwał latami a nie daj boże przy okazji zdrowie łatała by farmakologicznie to wtedy w końcu organizm przestanie sobie radzić i zacznie odkładać toksyny. Dopiero za kilka lat córka zacznie mieć prawdziwe problemy jak nie zacznie dbać o zdrowie. A najlepsze jest to że dzięki BS wiecie jak to robić. Ja na przykład tej szansy nie miałem, widziałem co mi jest, ale nie wiedziałem jak sobie pomóc, wszystkie cudowne sposoby pomagały tylko na chwilę. Prawie 10 lat męczyłem się aż opadłem z sił i teraz walczę już z poważniejszymi problemami nie mówiąc o tym ile straciłem w życiu przez chorobę.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #42 : 12-05-2009, 16:45 »

czy jeżeli córka nie przestrzegając w 100% diety ma szansę na wyleczenie się z candidy i automatycznie  łuszczycy głowy?

My nie zajmujemy się rachunkami prawdopodobieństwa, tylko przekazywaniem wiedzy. Jeśli córka nie dojrzała jeszcze do szacunku dla własnego zdrowia, a Pani nie potrafi jej do tego nakłonić, to lepiej zaczekać, niech się całkiem rozchoruje, a wówczas sama przejdzie na dietę, bez namawiania.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Manta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 54
MO: Czerwiec 2008
Wiadomości: 40

« Odpowiedz #43 : 12-05-2009, 19:05 »

     Panie Józefie b. dziękuję za kubeł zimnej wody dla córki, która ceni Pana zdanie. Widzę, że się przejęła i obiecała, że będzie mnie słuchać.
     Laokoon dlatego jestem bardziej zanieczyszczona od córki ponieważ mam prawie wszystkie objawy candidy, które są w książce Pana Józefa. Jeszcze przed trafieniem na forum czułam się jak stara babcia, wiecznie zmęczona i obolała. Odkąd jestem na diecie rozdzielnej i MO czuję się o niebo lepiej. Jedynie co mnie smuci to zagrzybienie mózgu; od zawsze zastanawiałam się dlaczego jestem tak tępa, nie potrafię rozmawiać, bo nic nie wiem... pomimo tylu przeczytanych książek. Uwielbiam czytać; czytam od zerówki i co i kiszka. Kiepska byłam w szkole, ale nie dlatego, że nie chciałam się uczyć tylko nic nie mogłam zapamiętać, sprawiało mi to wielką trudność. Tak jest do teraz zapominam znaczenie wyrazów, zatrzymuję się w połowie zdania jak z kimś rozmawiam. Po prostu tragedia; nie pamiętam szkoły średniej nie mówiąc o podstawówce. Mam z tego powodu okropne kompleksy Smutny
    Laokoon, ale pociesza mnie myśl, że jeszcze będzie super. Poza tym miałam szczęście, że trafiłam na Biosłone. Dzięki wiedzy Pana Józefa i Biosłoniakow mamy szansę wrócić do zdrowia i cieszyć się życiem.
                Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #44 : 15-05-2009, 23:26 »

Pytanie do osób, które mają łuszczyce skóry. Czy macie na skórze ciemne plamki, plamki wątrobowe?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #45 : 15-05-2009, 23:32 »

Ja raczej mam ŁZS ale plam wątrobowych nigdy nie miałem. Jedynie te malutkie, takie pieprzyki ale niewiele.

Mnie plamy wątrobowe kojarzą się z niewydolnością wątroby ogólną i chyba przy zdrowej wątrobie a przy łuszczycy to jest raczej zaburzenie funkcji wątroby a nie jej przepełnienie. Tak mi się wydaje z mojego doświadczenia i obserwacji.
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #46 : 15-05-2009, 23:44 »

Mój przykład jest taki że miałem problemy ze zdrowiem i w tym czasie źle pracowała wątroba. W tym czasie zawsze na skórze tworzyły mi się plamy. I teraz nazbierało się tego kilkadziesiąt małych plam na całym ciele. Substancje toksyczne zostały przesunięte aż pod samą skórę (trochę temu pomaga słońce, ale słońce ich nie tworzy tak jak to wszędzie piszą).

W łuszczycy źle pracuje wątroba więc, ktoś kto ma łuszczyce powinien mieć dużo plamek. A czy je ma?
Jeżeli ich nie ma to znaczy że są skumulowane wewnątrz organizmu.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #47 : 15-05-2009, 23:49 »

Ale ty nie miałeś łuszczycy, czy się mylę?
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #48 : 15-05-2009, 23:58 »

Ja nie miałem dlatego mam plamy. Pokazuje jak to jest jak się nie ma łuszczycy i źle działającą wątrobę.
Zapisane
Basia
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14.02.2006
Skąd: Wałbrzych
Wiadomości: 30

« Odpowiedz #49 : 16-05-2009, 12:29 »

Ja miałam brązowe plamy, ale łuszczycy nie miałam.
Zapisane
Manta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 54
MO: Czerwiec 2008
Wiadomości: 40

« Odpowiedz #50 : 17-05-2009, 19:43 »

      Moja córka o której pisałam, że ma łuszczycę głowy nie ma plam na skórze. Natomiast ja nie mam łuszczycy, ale za to mam plamy brązowe, najwięcej na twarzy i coraz więcej pieprzyków na całym ciele.
Zapisane
Zoska_ka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 02-07-2008
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #51 : 18-05-2009, 11:58 »

Ja mam plamy łuszczycowe za lewym uchem i na wewnętrznej stronie prawej dłoni. Również plamy na dłoniach i przedramionach. Ja się żaliłam na te plamy, to usłyszałam, że przecież mam już 47 lat to czego ja chcę?
Zapisane

MO pije też mąż, starsza córka i moja mała sznaucerka i od 06.2010 młodsza córka.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #52 : 18-05-2009, 12:33 »

Zoska_ka

dla jasności, masz miejsca ze zmianami łuszczycowymi a także plamy wątrobowe?
Zapisane
Alisza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 68
MO: 24-04-2008
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #53 : 18-05-2009, 18:32 »

Moj maz nie ma plam watrobowych. msn-wink
Zapisane

"Kazda prawda przechodzi trzy etapy: Najpierw jest wyszydzana, potem gwaltownie zwalczana, a w koncu zostaje uznana za rzeczywista."
                    -Artur Schopenhauer-
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #54 : 18-05-2009, 18:51 »

Ja nie miałem dlatego mam plamy. Pokazuje jak to jest jak się nie ma łuszczycy i źle działającą wątrobę.

Moim zdaniem łuszczyca i ŁZS to nie to samo chociaż oczywiście przyczyna jest podobna. Mój ojciec miał ŁZS w stopniu umiarkowanym i nigdy nie miał łuszczycy, nie wdziałem u niego nigdy plam. Ostatnio był leczony przez miesiąc w szpitalu różnymi antybiotykami i po ŁZS nie ma śladu, natomiast widzę że pojawiły się u niego w okolicach skroni plamy wątrobowe.
Zapisane
Zoska_ka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 02-07-2008
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #55 : 19-05-2009, 09:54 »

Właśnie tak mam. Plamy na wierzchniej stronie dłoni i przedramionach, a zmiany łuszczycowe dwie, na wewnętrznej stronie prawej dłoni i za lewym uchem.
Zapisane

MO pije też mąż, starsza córka i moja mała sznaucerka i od 06.2010 młodsza córka.
Zoska_ka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 02-07-2008
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #56 : 05-06-2009, 13:29 »

Dzisiaj niestety zlokalizowałam Smutny czerwoną łuszczącą plamkę na wewnętrznej stronie lewej ręki. Dotąd tylko prawa ręka była swędzącą czerwoną plamą. Ciężko będzie. sleep1
Zapisane

MO pije też mąż, starsza córka i moja mała sznaucerka i od 06.2010 młodsza córka.
martuszkakh
« Odpowiedz #57 : 27-12-2009, 01:14 »

Dawno mnie tu nie bylo i pojawilam sie wlasnie dzis. Dobrze sie tu czuje, bo jak jestem sama zostawiona z tyloma objawami to czuje sie jakby moj koniec zblizal sie nieuchronnie, a gdy czytam te posty to napelniam sie nadzieja ze one kiedys sie skoncza!   smile

No wiec jakies dwa lata temu zdiagnozowano u mnie lupiez pstry (to chyba tez jakas odmiana luszczycy? Tak mi sie zdaje...) no i pojawiaja sie czerwone plamy - kiedys na lokciach i kolanach a ostatnio na konczynach i pod klatka piersiowa. Luszcza sie i raczej nie sa swedzace, na glowie tez skora platami sie luszczy i tu swedzi. Wlasciwie to raczej skora na calym ciele ma tendencje do ciaglego swedzenia. I wlasnie od jakiegos roku zaczely sie pojawiac drobne, jasno brazowe plamki na dloniach, rowniez przybylo mi pieprzykow - szczegolnie po ciazy. Jak zobaczylam te drobne brazowe plamki to sie zdziwilam ze ledwo po 30-tce jestem a juz mam plamy watrobowe! Coz widac, ze organizm sie oczyszcza... tylko czemu tak dlugo. Ciagle mnie korci by udac sie do jakiegos 'doktora' niekonwencjonalnego, ale jakos intuicyjnie mnie tam nie ciagnie... Zobaczymy co bedzie dalej...
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #58 : 27-12-2009, 01:28 »

Rzeczywiście, dawno smile.

Jak wspomagasz oczyszczanie? Czy pijesz MO regularnie? Czy starasz się przynajmniej stosować zasady zdrowego odżywiania, kierujesz się wskazówkami z DP (Niezbędnik zdrowia  i artykuły na portalu - zauważ, że mamy Portal smile), pijesz KB z ostropestem? Skórę oczyszczasz kąpielami? Wszystkie te metody, wspomagając oczyszczanie, zmniejszą ilość plamek na skórze. Koniecznie musisz o nie zadbać.

Cytat
Ciagle mnie korci by udac sie do jakiegos 'doktora' niekonwencjonalnego, ale jakos intuicyjnie mnie tam nie ciagnie...
No bo co by Ci z tego przyszło...
Zapisane
martuszkakh
« Odpowiedz #59 : 27-12-2009, 02:20 »

Witaj Grazynko! Milo zobaczyc posta od Ciebie!

Dokladnie, jak mnie korci udac sie do pana/pani doktor zawsze staram sie wyobrazic sobie ciag dalszy, no i wtedy od razu mi przechodzi...   msn-wink

Tak miksturke pijemy regularnie z wylaczeniem okresow nasilonych objawow oczyszczania, koktajl pijemy aczkolwiek bez ostropestu... hmmm, chyba czas znow kupic ten ostropest... ostatnio tez mialam problem z internetem wiec nie bardzo moglam tu do was zagladac. Co do kapieli - cienka w tym jestem i nad kapiel przedkladam prysznic, tez dlatego ze czasochlonny jest... generalnie mam malo czasu wiec i ograniczam do minimum rozne takie tam, co to musze robic kolo siebie  Smutny  Wiem wiem, zdrowie najwazniejsze jest! Popracuje nad swoja organizacja i moze uda sie wcisnac w moj grafik kapiele...

Pozdrawiam serdecznie


Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!