Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 15:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO u trzylatki  (Przeczytany 12015 razy)
scriabin
« : 04-03-2009, 15:25 »


Postanowiłam podzielić się z wami historią picia MO przez moja trzyletnia córkę.
Otóż picie mikstury obydwie rozpoczęłyśmy we wrześniu '08. Ja osobiście nie miałam z tego powodu jakichś bardzo uciążliwych skutków ubocznych. Natomiast moja córka od początku reagowała bardzo gwalłownie.
Zawsze po kilku dniach picia MO występowalo u niej przeziębienie, gorączka lub wymioty. Zawsze tez na jakiś czas zupełnie traciła apetyt.
Za każdym razem odstawiałyśmy miksturę na jakiś czas i wracałyśmy do niej kiedy wszystkie skutki oczyszczania ustępowały.

W listopadzie, czyli po około 3 miesiącach od rozpoczęcia naszych prób, córka zaczęła regularnie wymiotować. Zawsze budziła się ok. 1 w nocy, była niespokojna, i  około 4-5 nad ranem wymiotowała, bardzo gęstą wydzielina, zapachem przypominającą smrod zgniłych jaj. O dziwo w ciągu dnia czuła się zupełnie normalnie.

Po ok 10 dniach tych męczarni wszystko ustapiło a miksturę odstawiłyśmy na ponad miesiąc.


Od świąt Bożego Narodzenia podaje jej tylko 1ml mikstury co drugi dzień, ponieważ bardzo boję się żeby znowu nie straciła apetytu i oczyszczała się łagodniej. W dalszym ciągu zdarza się jej mieć w nocy gorączkę lub katar i po przebudzeniu wszystko mija jak ręką odjął.

Musze dodać, że córka nadal często bez powodu ma otwartą buzie, często jest rozdrażniona,  budzi się w nocy bez powodu i ma problemy z moczeniem nocnym. Po narodzinach przechodziła silną żółtaczkę i tylko raz do tej pory brała antybiotyki (przez moja niewiedzę zresztą). smile





« Ostatnia zmiana: 12-09-2012, 18:59 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #1 : 04-03-2009, 15:39 »

Cytat
Przypuszczam ze powinnam zakupic dla niej zestaw witamin dla dzieci.

Zanim inni mnie prześcigną ja odpisuję: jabłko,gruszka,marchew i świeżo zmielone nasiona dyni, słonecznika. A wszystko na ten temat w wątku koktajl z błonnikiem. Nic lepszego dziecku nie możesz ofiarować  thumbup
Zapisane
scriabin
« Odpowiedz #2 : 04-03-2009, 15:41 »

A właśnie jak to jest z tymi koktajlami dla maluchów? Jaką ilość można im podawać bezpiecznie?
« Ostatnia zmiana: 12-09-2012, 19:00 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 04-03-2009, 15:42 »

Cytat
Przypuszczam ze powinnam zakupic dla niej zestaw witamin dla dzieci.
By dodać kolejną porcję toksyn do i tak już zatrutego organizmu dziecka... Będzie miało czym wymiotować.
« Ostatnia zmiana: 04-03-2009, 15:45 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 04-03-2009, 15:44 »

A wlasnie jak to jest z tymi koktajlami dla maluchow. Jaka ilosc mozna im podawac bezpiecznie?
Koktajl nie jest lekiem, więc nie można mówić o "bezpiecznej" ilości, a jedynie o rozsądnej.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scriabin
« Odpowiedz #5 : 04-03-2009, 16:02 »


Będę jej odlewać trochę koktajlu z mojej codziennej porcji. A czy nie zaszkodzi jej wmieszany do koktajlu ostropest? (2 łyżeczki na porcję)
« Ostatnia zmiana: 12-09-2012, 19:01 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!