Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 09:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak pozbyć się mętów w ciele szklistym  (Przeczytany 112834 razy)
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« : 14-03-2009, 11:16 »

Chciałem podzielić się pewnym doświadczeniem odnośnie zredukowania/usunięcia mętów ciała szklistego.
Sposób, jaki przedstawię, tak naprawdę powstał przez czysty przypadek - tym bardziej byłem zaskoczony z efektu. Ale do rzeczy.
Jeszcze w tamtym roku, robiąc kompleksowe badania krwi, zrobiłem poziom hormonu TSH. Wynik wyszedł delikatnie rzecz ujmując nieciekawy - 6,5 (norma do 4,5). Wskazywałoby na niedoczynność tarczycy, choć objawów typowych nie miałem.
Stwierdziłem, że może moja dieta zawiera zbyt małą ilość jodu, więc systematycznie 2 razy dziennie  przyjmowałem do posiłków kelp (naturalny). W międzyczasie pewna kobieta, która jest bioenergoterapeutą, doradziła mi dodatkowo inhalacje z soli jodowo bromowej.
Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że podczas regularnych zabiegów miałem otwarte oczy... Po pewnym czasie stosowania zauważyłem znaczną redukcję mętów w oczach.
Dodatkowo powiem, że problem istniał od mniej więcej września tamtego roku...
Dlatego też zainteresowałem się tym tematem i dołączyłem dodatkowe zakraplanie nosa alocitem + okłady i napary z nagietka. Efekt jest taki, że redukcja tego dziadostwa w polu widzenia jest KOLOSALNA!!!
Poniżej przedstawię pełen zabieg jaki należy wykonywać 2 razy dziennie ====>

Wsypać do garnka o średnicy 20-25 cm 4 łyżki stołowe soli jodowo bromowej, zalać ok. 1 litrem wody z czajnika ok 50-60 stopni (nie wrzątkiem) i wymieszać, aby sól się rozpuściła.
Następnie nakryć głowę szczelnie ręcznikiem i nachylić się nad garnkiem z wodą z solą - oczy szeroko otwarte, i takim sposobem wdychać/wydychać głęboko powietrze nosem przez 10 min.
Po tym zabiegu mamy częściowo dobrze udrożnione zatoki - należy to wykorzystać. Kładziemy się na skraju łóżka i zgodnie z metodą podana na forum zakraplamy nos alocitem (ja zakraplałem obie dziurki na raz, choć teoretycznie się nie powinno).
Po tym zabiegu leżymy jeszcze na łóżku, a na oczy kładziemy wacik nasączony w herbacie z nagietka, i relaksujemy się kolejne 10 min.
Oto cały zabieg, który należy wykonywać 2 razy dziennie - rano i wieczorem.
Mnie on bardzo pomógł, z tego też względu postanowiłem podzielić się nim na forum, być może ktoś z Was również odczuję znaczną poprawę  thumbsup

Powodzenia
« Ostatnia zmiana: 14-03-2009, 11:35 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
Anniyah
« Odpowiedz #1 : 16-03-2009, 09:59 »

Ja też borykam się z tym problemem od kilku lat. Najbardziej przeszkadzają mi w słoneczne dni. Przedwczoraj (słońce świeciło dość intensywnie) zauważyłam, że męty w ciele szklistym są znacznie drobniejsze. Od dwóch tygodni stosuję MO i Kelp. Jeżeli nie będę widziała dalszej poprawy w ciągu kilku tygodni, to wybróbuję Twoją metodę. smile
Zapisane
grzybiaz
« Odpowiedz #2 : 18-11-2009, 17:06 »

wybacz że zadam głupie pytanie ale ten wacik z herbatą kładziesz na zamknięte oko prawda? pytam to w innych wersjach detoxu oczu należy przyłożyć roztwór wodny na otwarte oko więc pytam dla formalności. dzięki


Czy naprawdę tak ciężko użyć klawisza Shift przy rozpoczynaniu zdania? //Rysiek
« Ostatnia zmiana: 18-11-2009, 17:47 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #3 : 18-11-2009, 17:34 »

Naturalnie wacik (bądź użytą torebkę fix nagietka) kładziemy na zamknięte oczy
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
Mariusz_
« Odpowiedz #4 : 29-04-2010, 00:28 »

Czy ktoś jeszcze próbował?
Zapisane
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #5 : 29-04-2010, 17:26 »

Spróbuj a przekonasz się o działaniu w/w zabiegu - (nie zapeszając jak na razie pozbyłem się w 90% tego dziadostwa i zaprzestałem zabiegu, resztę pozostawiam MO i pozytywnemu nastawieniu - taką czuje potrzebe)
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #6 : 29-04-2010, 19:15 »

Męty same znikną kiedy organizm dostanie co potrzebuje.
Zapisane
ixnay
« Odpowiedz #7 : 29-04-2010, 19:59 »

Czy męty to takie "mazy" lub plamki gdy patrzy się na jasne tło(w szczególności na śnieg)?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #8 : 29-04-2010, 20:07 »

Czy męty to takie "mazy" lub plamki gdy patrzy się na jasne tło(w szczególności na śnieg)?

Najlepiej chyba widać je pod słońce.
Zapisane
Mariusz_
« Odpowiedz #9 : 29-04-2010, 20:33 »

Niektórym pomagał wyciąg z dębu w kroplach do oczu. U niektórych uaktywniały i zwiększały się po wypiciu kawy. Co daje pewne wskazanie na wątrobę.
Temat zaiste ciekawy.
« Ostatnia zmiana: 29-04-2010, 20:35 wysłane przez Mariusz_ » Zapisane
pascal
« Odpowiedz #10 : 05-05-2010, 11:12 »

Mam też duży problem z mętami w oczach. Osiem lat temu, ze względu na silny i długotrwały stres, "zepsułem sobie zdrowie". W oczach pojawiły się męty, a w uszach szumy uszne. Na moje nieszczęście ani jednego, ani drugiego nie da się zlikwidować. Dlatego czytając posty zastanawia mnie, jak mogę sobie pomóc i czym jest MO, o którym tak często mowa.
Pozdrawiam Wszystkich Męczących się z tym badziestwem .
« Ostatnia zmiana: 05-05-2010, 13:24 wysłane przez Szpilka » Zapisane
PONKOG
« Odpowiedz #11 : 05-05-2010, 12:54 »

Ja również męczę się z tym świństwem. Też chciałbym zacząć stosowanie MO, ale nie wiem, w jaką stronę poczynić pierwsze kroki - od czego zacząć, co czytać...
« Ostatnia zmiana: 05-05-2010, 13:25 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #12 : 05-05-2010, 13:31 »

Ja również męczę się z tym świństwem. Też chciałbym zacząć stosowanie MO, ale nie wiem, w jaką stronę poczynić pierwsze kroki - od czego zacząć, co czytać...
Zacznij po prostu od picia MO.
http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Zaopatrz się w książki, w których znajdziesz wiadomości dotyczące dbania o własne zdrowie.
http://www.bioslone.pl/ksiazki
Oprócz książek czytaj artykuły na portalu i posty na forum. Dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć.
Zapisane
pascal
« Odpowiedz #13 : 10-05-2010, 12:52 »

Byłem u lekarza i pytałem się co robić, aby poprawić jakość życia z mętami (żeby "męty" nie dawały tak w kość, nie odbierały przyjemności przebywania w jasnych pomieszczeniach, patrząc latem na błękit nieba). Niestety odpowiedź była taka, jaką znacie "trzeba nauczyć sie z tym żyć, ignorować" i żadne oczyszczanie typu MO nic nie pomoże.Smutny

Denerwuje mnie to, ponieważ 7 lat byłem pod wpływem silnego i długotrwałego stresu i raczej to traktuję jako początek problemów z mętami a także szumem usznym, który mi towarzyszy i którego "TEŻ"  mam sie nauczyć omijać, ignorować i nic sie nie da zrobić (przebywanie w ciszy - dyskomfort, patrzenie na jasne tło - dyskomfort - LIPA, której nie można zlikwidować) a do tego od 2 lat po rutynowej kontroli u okulisty pani zauważyła, że mam tarcze nerwu wzrokowego jakieś inne - niby jaskra na pierwszy rzut, po zrobionych badaniach GDx i pola widzenia i ciśnienia wszystko niby ok. Tu kieruje pytanie:

Czy "naprawdę " komuś te kuracje pomogły w znaczący sposób, i czy ktoś ma podobną sytuację z tarczami nerwu wzrokowego, że odbiegają od normy - badania wychodzą ok -lekarz mówi, że to uroda oczu tak jak np. piegi i zapisuje was do grupy ryzyka?
« Ostatnia zmiana: 10-05-2010, 18:25 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #14 : 10-05-2010, 15:42 »

Przedstaw się, czyli uzupełnij profil - jesteś kobietą czy mężczyzną? Pisz starannie, szanuj to forum - może się ktoś odezwie. Jeżeli chcesz być z nami - pij miksturę.

Cytat
Czy "naprawdę "komuś te kuracje pomogły w znaczący sposób ,

Napisz o co Ci chodzi - o jakie kuracje? A najlepiej przeczytaj książki p.Józefa Słoneckiego, czytaj forum - to nabędziesz wiedzy, aby postawić jakieś sensowne pytanie.
Droga do zdrowia jest trudna i wyboista - od Ciebie zależy czy nią pójdziesz.
« Ostatnia zmiana: 10-05-2010, 18:45 wysłane przez Szpilka » Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #15 : 10-05-2010, 20:34 »

Ja się okresowo pozbyłem mętów, ale wróciły. Coś poszło nie teges, ale skoro na jakiś czas zniknęły to widać, że musi być na to jakiś sposób smile
Zapisane
Muzyk
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.04.2009
Wiadomości: 55

« Odpowiedz #16 : 10-05-2010, 21:12 »

Cytat
Przecież lekarze z którymi się konsultowałem mają dyplomy nie za kaczki tylko za wiedzę
  Hej Pascal co ty wypisujesz? Jaką wiedzę? Konowały tylko wiedzą jak produkować nowych pacjentów!!! Sami sobie tą swoja wiedza nie potrafią pomoc a biorą się za " leczenie " ludzi.
Zapisane
Lusi2012
« Odpowiedz #17 : 19-08-2011, 12:36 »

Stosuję inhalację którą opisał Oak i nie wiem, ale chyba gubię moje mętki. Ponadto stosuję rutinoscorbin, magnez i klarin od ponad tygodnia, do tego owoce codziennie, no i dzisiaj zaczynam jeść kelp. MO póki co się boję, bo naczytałam się dziwnych rzeczy. Albo mam lepszy dzień, albo naprawdę coś się z tym dzieje. Na pewno jeszcze długa droga przede mną, ale nadzieja umiera jako ostatnia smile. Może opiszcie jak Wasi "mętkowi" przyjaciele biggrin?


Proszę nie nadużywać emotikonek, bo tekst staje się nieczytelny. /Iza38K/
« Ostatnia zmiana: 19-08-2011, 13:02 wysłane przez Iza38K » Zapisane
Lusi2012
« Odpowiedz #18 : 19-08-2011, 12:37 »

No i jeszcze jedno, skoro lekarze mówią, że nie ma na to leku, to widocznie mówią tak od niechcenia. Wystarczy wiara no i troszkę eksperymentów smile. Skoro kolega Oak pozbył się 90% tego, to widocznie można smile.
« Ostatnia zmiana: 19-08-2011, 13:03 wysłane przez Iza38K » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #19 : 19-08-2011, 16:04 »

Aby pić MO, trzeba zrozumieć co można zyskać. Można zacząć od 1/8, 1/4, 1/2 dawki. Można robić przerwy w razie potrzeby. To naprawdę nie gryzie i nie boli.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!