Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grzybica pochwy - artykuł  (Przeczytany 25485 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 14-03-2009, 18:54 »

Cytat
W rozpatrywaniu zakażenia grzybicą pochwy należy przede wszystkim odejść od prostego rozumowania "są grzyby w pochwie - jestem chora - należy się ich pozbyć - będę zdrowa".
Znalazłem w necie dość ciekawy opis grzybicy pochwy. I choć wnioski końcowe są medyczne, czyli durne, to chyba warto przeczytać ten artykuł, mając rzecz jasna otwarty umysł.
http://www.hormony.pl/48.htm
« Ostatnia zmiana: 16-03-2010, 08:15 wysłane przez Szpilka » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 14-03-2009, 20:16 »

Ten fragment również daje do myślenia:
Cytat
Należy także pamiętać, że paradoksalnie zlikwidowanie innych czynników powodujących niegrzybicze zapalenie pochwy np. rzęsistkowicy może wywołać pełnoobjawową grzybicę - stąd konieczność uświadomienia pacjentki o możliwym "dwuetapowym" leczeniu jej dolegliwości.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #2 : 11-02-2011, 04:02 »

Co stało się artykułem? Nie można go odczytać.... Czy jest jakaś szansa na jego odzyskanie?

Mam pytanie dot. zagrzybienia pochwy kobiety - czy ten stan nie zaszkodzi mężowi (szczególnie temu, który nie stosuje MO, - chodzi o współżycie)?
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #3 : 11-02-2011, 06:15 »

Co stało się artykułem? Nie można go odczytać.... Czy jest jakaś szansa na jego odzyskanie?

Mam pytanie dot. zagrzybienia pochwy kobiety - czy ten stan nie zaszkodzi mężowi (szczególnie temu, który nie stosuje MO, - chodzi o współżycie)?

Weyback Machine to taka fajna strona, która archiwizuje pewną część zasobów internetowych. Często można tam odnaleźć usunięte artykuły i nieistniejące już witryny internetowe. Artykuł o który pyta Agnieszka został skopiowany do tego internetowego archiwum.

http://web.archive.org/web/20061224122858/http://www.hormony.pl/48.htm

Grzybica wynika ze złego stanu organizmu. Jeśli małżonek ma organizm w dobrej kondycji to nie musi się obawiać podobnych dolegliwości. Trudniej jednak utrzymać organizm w dobrej kondycji jeśli się nie pije MO.

Nawet jeśli mimo wszystko mężczyzna ma silny, zdrowy organizm to ten stan u partnerki nie jest dla niego obojętny. Zdrowy mężczyzna ma ochotę na seks, chora kobieta niekoniecznie. Może więc się pojawić różnica temperamentów.
« Ostatnia zmiana: 11-02-2011, 06:23 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #4 : 14-06-2011, 20:27 »

Witam, mam pytanie dotyczące tamponowania Alocitem z aloesem - czy warto stosować tę metodę przy problemach z bakteriami - wszędzie mowa tylko o stosowaniu tamponownia przy grzybicy pochwy.
Prosze o odpowiedź  dry blink
domi
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #5 : 25-06-2011, 14:49 »

czy warto stosować tę metodę przy problemach z bakteriami
Warto, warto... plus mieszanka ziołowa na oczyszczenie dróg moczowych.
Może też warto spróbować Nefrosept.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!