Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 04:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Blok dla początkujących  (Przeczytany 514922 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #160 : 10-02-2011, 19:43 »

My nie jesteśmy forum medycznym, żeby bawić się w spekulacje co do rokowań. Jedno jest pewne - w zdrowym organizmie nie ma żadnych wirusów, toteż naszym celem jest zdrowie, nie zaś walka z wirusami. U nas takich porad Pani nie otrzyma.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Myrna
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 52
MO: 02-02-2011, DP, KB
Wiadomości: 45

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

« Odpowiedz #161 : 10-02-2011, 19:56 »

Mistrzu - nie proszę o porady medyczne jak walczyć z wirusem, wręcz przeciwnie skoro wychodzi na to, ze jest on potrzebny. Chce zrozumieć istotę tego konkretnego wirusa, który w/g medycyny niszczy zdrowe komórki, a nie pomaga usuwać chore.

Co jest złego w tym, ze próbuję to wyjaśnić w myśl nurtu Biosłone? Przecież ani nie proszę o lekarstwa, ani nie pytam o badania i kuracje farmakologiczne, usiłuję pojąć sam proces tej choroby. Z tego co się zdążyłam zorientować, wszyscy na tym forum próbują znaleźć genezę swojej choroby, począwszy od alergii, poprzez łuszczycę na nowotworach kończąc. Chyba nie jestem odosobniona. Jeśli nie ma wytłumaczenia, to rozumiem.
« Ostatnia zmiana: 13-06-2016, 10:08 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Przepraszam nie mam polskich znakow.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #162 : 10-02-2011, 20:03 »

Wytłumaczenie jest, ale zna go nasz własny organizm. Naszym zadaniem jest przede wszystkim nie szkodzić. Kto miał do czynienia z medycyna, ten powinien wiedzieć doskonale, że nie da się zastąpić organizmu w jego naturalnych funkcjach, choćbyśmy nawet podpatrzyli, jak się to robi. Po prostu nie dysponujemy takimi narzędziami, jakimi dysponuje organizm.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Myrna
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 52
MO: 02-02-2011, DP, KB
Wiadomości: 45

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

« Odpowiedz #163 : 10-02-2011, 20:16 »

Mistrz tak świetnie tłumaczy setki różnych zawiłych zagadnień funkcji naszego organizmu, dlatego tak dopytuje.  Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że podstawą jest prawidłowo funkcjonujący system immunologiczny i organizm wolny od toksyn.
No nic, mam nadzieję, że wspieranie wątroby i organizmu poprzez DP, MO i KB będzie znamienne i za kilka lat - czy dobry, czy zły msn-wink wirus - go opuści.
« Ostatnia zmiana: 13-06-2016, 10:10 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Przepraszam nie mam polskich znakow.
Ernest
« Odpowiedz #164 : 12-02-2011, 18:44 »

Witam,
Wiek: 27 lat
Wzrost: 190cm
Waga: 100kg
Stosowanie MO: od 5 miesięcy
Stosowanie KB: 1 miesiąc

Problemy zdrowotne:
1. Częste przeziębienia, zapalenia gardła, krtani zazwyczaj zakończone kuracją antybiotykową - przy piciu MO dolegliwości raczej wyeliminowane.
2. Migreny
3. Całoroczny nieżyt nosa, zaczerwienienie w kącikach nosa oraz na brzegu nozdrzy (podobno jest to także zjawisko towarzyszące nieżytowi nosa). - Przetestowanie znacznej ilości leków przepisanych przez Laryngologa, jak do tej pory nieskutecznie.
4. Choć jestem uczulony na pyłki trawy i żyta, to nie odczuwam jakichś zmian w trakcie pylenia tych roślin. Mam cały rok czerwone oczy - niezależnie od tego ile czasu przebywam przed komputerem.
5. Ciężko opisać jak ktoś ma to wie o co chodzi - tak jakby prążki w oczach pojawiające się na polu widzenia, zmieniające kształty oraz ich ilość. Przez okulistów efekt nie do wyeliminowania.
6. Bóle kolan i biodra - przyjmuje zastrzyki "Arthryl" i "Piascledine 300" - już drugi raz mam takie dolegliwości.
7. Ginekomastia - nie znikła przy dojrzewaniu, występują bolesne guzy, które czuje nawet podczas leżenia na brzuchu. Czy istnieje jakaś naturalna metoda w pozbyciu się tego niż operacja lub kuracja hormonalna?

Głównie odżywianie tradycyjne: dużo chleba, ryżu, mięsa, sporo warzyw w surówkach.
Rok temu przeszedłem kuracje oczyszczającą jedząc przez 3 tygodnie same warzywa i niesłodkie owoce. Schudłem 7 kilo, i podczas kuracji czułem się doskonale.

Obecnie pije raz dziennie KB z dodatkiem ostropestu plamistego.
Przyjmuje tabletki "Slow Mag" - po kuracji magnezowej zacznę stosować DP.

Wykonuję pracę siedzącą przed komputerem.
Wszędzie dojeżdżam samochodem, więc ruchu raczej brak.

« Ostatnia zmiana: 13-02-2011, 07:31 wysłane przez Apollo » Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #165 : 12-02-2011, 19:55 »

DP winna być wprowadzona równocześnie z MO.
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #166 : 12-02-2011, 20:04 »

Czy na pierwszym etapie DP można pić słabą kawę z odrobiną mleka zwykłego lub mleka sojowego?
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #167 : 12-02-2011, 20:13 »

Mleko?  hammer
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #168 : 12-02-2011, 20:22 »

A sojowe???
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #169 : 12-02-2011, 20:24 »

A to da się wypić? 
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #170 : 12-02-2011, 20:25 »

Z pewnym obrzydzeniem - oczywiście!
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #171 : 12-02-2011, 20:29 »

Po co się mordować? Przecież to tylko trzy tygodnie...
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #172 : 12-02-2011, 20:37 »

Kawa pobudza mnie przy pracy.
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #173 : 12-02-2011, 20:41 »

Znam inne pobudzacze.  msn-wink
Zapisane
puszkin222333
« Odpowiedz #174 : 13-02-2011, 19:53 »

Ja przeskoczyłem na kawę czarną, parzoną i gorzką - już teraz nie chciałbym innej. A najsmaczniejsza jest woda. Byłem wczoraj w poznańskim Makro bo chciałem sprawdzić jaki jest wybór wody w szklanych butelkach. No i niestety muszę stwierdzić, że najtańsza była WIELKA PIENIAWA w butelkach 0,33l. po około 1,30 PLN za buteleczkę.
Zapisane
Andrzejkowy
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 84
MO: 01.03.2006
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 257

« Odpowiedz #175 : 13-02-2011, 19:56 »

Znam inne pobudzacze.  msn-wink
Rozwiń swoją odpowiedź.
Zapisane

pozdrowienia andrzejkowy
Sobol
« Odpowiedz #176 : 14-02-2011, 16:59 »

Widok pięknej kobiety/ okoliczności przyrody/ obrady sejmu/ telewizja Trwam. Niepotrzebne skreślić.  biggrin
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #177 : 14-02-2011, 17:13 »

Mam nowe pytanie: czy po 5 miesiącach stosowania MO i przy braku oznak oczyszczania można pić już koktail cytrynowy?
Zapisane
Shakirka29
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 2011-02-02
Skąd: Bytom
Wiadomości: 30

« Odpowiedz #178 : 18-02-2011, 19:09 »

Szacunek_smile.
Otóż rozpoczęliśmy picie MO 02.02.11,_tzn._ja oraz moje dzieci,_10 lat,_8 lat i 3 lata.
8-latek ma astmę oskrzelową,_jednak odważyłam się na odstawienie leków,_Singular, _Pulmicort,_Berodual i Flixotide dysk._Mój synek,_przez te świńskie sterydy nabawił się otyłości, podwyższył mu się cholesterol,_trzeci migdał,_który miał usuwany w 2007_r. odrósł,_dwa pozostałe ma do usunięcia,_często leci mu krew z nosa,_ma problemy z krtanią_(urodził się z wiotkością krtani,_ale później było już dobrze)_itd._Non stop ma męczący kaszel,_nawet podczas krótkiego spaceru,_muszę mieć zawsze
coś do picia dla niego,_bo nagle strasznie ściska go w gardle,_sucho mu i bez picia,_nie wiem,_jak by się skończyło._Póki co,_nic strasznego po odstawieniu leków nie zauważyłam u niego,_codziennie pytam jak się czuje,_odpowiada,_że normalnie,_a ok._czwartego dnia stosowania MO,_powiedział,_że już nie ma tak "ciasnego gardła"_smile. Owszem,_krwotoki z nosa się zdarzają,_ostatnio cały zakrwawiony rano wstał,_kaszel się zdarza,_ale słabszy,_raz suchy,_raz ładniejszy,_czyli mokry i bardzo się z tego powodu cieszę_smile.
3-latek,_również od 3 miesięcy, bierze te same leki,_oprócz Flixotide dysk oraz Aerius_(dość drogi syrop),_ale też oczywiście odstawiłam._Nie wiem,_dlaczego mu je zapisano,_testy wychodziły negatywnie,_ale średnio 2 razy w miesiącu przechodził zapalenie krtani_(okropne zjawisko,_zawsze ok._2 nad ranem,_szczekający kaszel,_duszności,_sinienie i oczywiście biegiem do szpitala,_na drugą stronę ulicy_Smutny. Byłam zmuszona zakupić nebulizator._Jak na razie,_oprócz katarku i kaszelku,_oznak czyszczenia,_też nic nie dolega_smile.
10-latka,_całoroczny uporczywy kaszel,_suchy i męczący,_wcześniej także często hospitalizowana z powodu częstych zapaleń krtani,_od dziecka problemy skórne,_od pół roku cała lewa strona twarzy,_pokryta czerwonymi plamami,_testy skórne_-_negatywne_(od kilku dni, po zastosowaniu MO,_plamy zmniejszają się_smile
Kaszel rzadszy,_głos zachrypnięty,_temperatura,_od zawsze ok._35,4,teraz ok._36,7,_może to już u niej stan podgorączkowy?_Trochę osłabiona od kilku dni.
Wszystkie dzieci karmiłam piersią,_najmłodszego do 3 lat,_dwoje starszych - niecałe 2 lata.
I tak nie jest źle z ich zdrowiem i dziękuję Bogu za to,_a teraz dziękuję Mistrzowi,_za tak wspaniałe forum i jego bezcenne książki_smile.
Moje dzieci,_w swoim niedługim jak dotąd życiu,_nałykały się więcej antybiotyków i innych świństw,_niż ja przez 33 lata.
Ja z kolei,_chora raczej nie jestem,_bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo,_odkąd pamiętam,_to gdzieś 3 razy u lekarza byłam,_z powodu anginy,_chociaż w płucach nawet mnie kuło,_no i u ginekologa,_z powodu ciąż._Jako nastolatka zaraziłam się żółtaczką pokarmową i ospą w dzieciństwie,_chyba tyle._Około czwartego dnia,_od zastosowania MO,_dopadła mnie gorączka,_tak do 39_stopni,_przez 5 dni trzymało,_kaszel był mokry,_teraz taki ciężki troszkę,_no i katar,_ale to taka moja "uroda".Troszkę tak w okolicach wątroby coś czułam i pocę się bardziej oraz częściej do toalety chadzam,_jakieś pojedyncze pryszczyki na twarzy czasem wyskoczą,_na ogół twarz mam gładką.
Och,_mam dużo do pisania,_ale to mój drugi,_poza przywitalnią,_post na tym forum,_więc się uspokoję już_smile.

I mam nadzieję, że ostatni napisany tak niechlujnie... Następnym razem używaj spacji po znakach interpunkcyjnych, inaczej Twoje posty będą przenoszone do działu Postów moderowanych. // Solan
« Ostatnia zmiana: 18-02-2011, 21:59 wysłane przez Solan » Zapisane
Shakirka29
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 2011-02-02
Skąd: Bytom
Wiadomości: 30

« Odpowiedz #179 : 18-02-2011, 23:51 »

Oj, jak to paskudnie wyszło, nie wiedziałam o tym, dziękuję za cenną uwagę, iż mam wstawiać spację po znaku interpunkcyjnym. Przepraszam bardzo, ale to głupio wygląda. Czy mogę to jakoś poprawić?
Czy orientuje się ktoś, co mogę wziąć wykrztuśnego ? Czuję, jakbym miała płuca wypluć, jednak ciężko mi cokolwiek się odkleja, a coś tam jednak siedzi. A jeżeli chodzi o gorącą herbatę z miodem dla dzieci, to czy musi być to jakiś konkretny? Bo mam niestety, tylko coś w rodzaju mieszanina miodów z krajów UE i spoza, to nie wiem, czy zda to egzamin. Mam w domu ACC, ale jakoś dostałam wstrętu do leków, zarówno ja, jak i moje dzieci, kiedy im opowiedziałam co nieco o tych trutkach na ludzi, nie wiem jak zapatrujecie się na ACC.

Na edycję swojego postu zawsze masz 2 godziny czasu, natomiast w przypadku postu znajdującego się w dziale Postów moderowanych - 24 h smile. // Solan
« Ostatnia zmiana: 19-02-2011, 12:14 wysłane przez Solan » Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!