Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 12:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Torbiel jajnika  (Przeczytany 59297 razy)
Karolina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.01.2012
Wiadomości: 82

« Odpowiedz #40 : 27-04-2014, 17:16 »

Z reguły zakładam u ludzi dobrą wolę czyli życzliwość i chęć niesienia pomocy. Sama też staram się tak postępować w życiu i dlatego jestem przede wszystkim ogromnie zdziwiona postawą Izy. Zwłaszcza, że bardzo lubię to forum i cenię sobie wysoko zawarte tu mądrości i wskazówki i zawsze - kiedy mam jakieś wątpliwości, co do sposobu postępowania ze swoim organizmem, konfrontuję swoje "pomysły" z Waszym zdaniem, właśnie, żeby nie zrobić jakiejś głupoty.Słucham tych rad i stosuję :-). I fajnie, że tak wiele Osób tak chętnie dzieli się wiedzą i nie pozwala błądzić. Kiedyś może  i ja będę pomagać innym w podobny sposób ;-).
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #41 : 28-04-2014, 08:59 »

Też nie lubię postów Izy, szkoda, że wróciła.
To w sumie dopiero jest wredne stwierdzenie.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #42 : 28-04-2014, 10:01 »

Nie wiem czy wredne, ale z pewnością do bólu szczere. smile Dzięki Grawo za tę szczerość.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Leszek_B
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 20.12.2010r
Wiedza:
Skąd: Sieradz
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #43 : 28-04-2014, 10:47 »

Nie ma się co drapać, dziewczyny! smile
Przecież wszyscy piszecie o tym samym.

Karolina ma podjąć trudną decyzję i oprócz porady oczekiwała by ją trochę "pogłaskać".
Iza ma spory zasób wiedzy - wiedzy praktycznej - i nie ma ochoty na czułości. Napisała co miała napisać bez rozczulania się.

Karolina, przeczytaj posty Izy jeszcze raz i nie doszukuj się w nich ataku na Ciebie.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #44 : 28-04-2014, 12:23 »

Ten polip to preludium, patrząc na jej reakcje emocjonalne. Następne to będą z czakry piątej. Tam jest tarczyca, zęby, krtań, podwzgórze i takie tam. Człowiek jest istotą energetyczną.

Nie można takich rzeczy pisać. Właśnie dlatego, że człowiek jest istotą energetyczną. Ja słyszałam takie złe prognozy wiele lat temu, na temat mojej przyszłości i mającej się pojawić niesprawności, w czasie, kiedy jeszcze żyłam normalnie. Spełniło się. Spełniało się sukcesywnie, zgodnie z wypowiadaną złą energią. Na szczęście nie jesteście związane emocjonalnie, więc Karolina raczej nie zapisze sobie tego w mózgu, jako program do relizacji. Ale nie można nikomu sugerować, co mu się w organizmie popsuje.
Zapisane

Generał
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #45 : 28-04-2014, 14:24 »

Dobrze powiedziane smile
Nawet się mówi: nie strasz nie strasz bo się... biggrin
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #46 : 28-04-2014, 14:46 »

Nie wiem czy wredne, ale z pewnością do bólu szczere. smile Dzięki Grawo za tę szczerość.

Im dłużej piję miksturę, tym cholernie robię się szczera, co niestety innym nie odpowiada.
Jestem już długo na Biosłone, posyłam tu swoich znajomych, a potem oni zamiast porady opartej na własnym doświadczeniu, dostają głupie wynurzenia domorosłych filozofów.
Ja ciągle czekam na dzień, w którym odpowiedzi będzie udzielała osoba, która dzień po dniu pije MO i KB, a na zapytanie odpowiada własnym doświadczeniem.
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #47 : 28-04-2014, 17:28 »

Ja ciągle czekam na dzień, w którym odpowiedzi będzie udzielała osoba, która dzień po dniu pije MO i KB, a na zapytanie odpowiada własnym doświadczeniem.
Grawo, też będę szczera. Nie bardzo wyobrażam sobie odpowiedzi na podstawie własnego doświadczenia, wyszłaby z tego kronika towarzyska, a czasami komedio-dramat msn-wink.

Nie sądzę by takie odpowiedzi były pomocne, doskonale wiesz, że każdy ma indywidualną drogę do zdrowia, i musi ją sam odnaleźć. Można tylko kogoś pokierować po lekturze, bo zrobiło się tego bardzo dużo.

 
« Ostatnia zmiana: 29-04-2014, 10:44 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #48 : 28-04-2014, 17:35 »

Cytat
Też nie lubię postów Izy, szkoda, że wróciła.

To w sumie dopiero jest wredne stwierdzenie.
Cytat
Nie wiem czy wredne, ale z pewnością do bólu szczere.  Dzięki Grawo za tę szczerość
Osobiście jestem zniesmaczona takim zachowaniem w stosunku do Izy.

Cytat
Iza ma spory zasób wiedzy - wiedzy praktycznej - i nie ma ochoty na czułości. Napisała co miała napisać bez rozczulania się.
Właśnie tak to odbieram.
« Ostatnia zmiana: 28-04-2014, 17:43 wysłane przez Helusia » Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #49 : 28-04-2014, 18:38 »

Nie szukałabym w wypowiedziach Izy złych intencji i nie sądzę, żeby chciała kogoś obrażać. Wyraziła swoje zdanie. Ma do tego prawo jak każdy inny uczestnik forum.

Jeśli chodzi o leczenie chorób ginekologicznych, to regularne tamponowanie może pomóc i warto spróbować, ale na 100% nikt nie zagwarantuje, że wyleczy każdą chorobę. Ja zaświadczam, że mi pomogło w wieloletnich zmaganiach z zapaleniami przydatków i pochwy, więc spróbować można. Wszystko jest lepsze niż operacja.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #50 : 29-04-2014, 11:31 »

Im dłużej piję miksturę, tym cholernie robię się szczera, co niestety innym nie odpowiada.
Nie samo picie mikstury to powoduje. W ogóle bycie na tym forum tak robi. Pozbywamy się potrzeby przypodobywania się innym ludziom.

Cytat
Jestem już długo na Biosłone, posyłam tu swoich znajomych, a potem oni zamiast porady opartej na własnym doświadczeniu, dostają głupie wynurzenia domorosłych filozofów.
Ja ciągle czekam na dzień, w którym odpowiedzi będzie udzielała osoba, która dzień po dniu pije MO i KB, a na zapytanie odpowiada własnym doświadczeniem.
Dlatego, że to jest forum a nie strona z poradami eksperta. Twoje odpowiedzi nr 39 i 46 też nie są odpowiedziami na zadawane pytania o torbiel jajnika, tylko wyrazem stosunku emocjonalnego. A wątek jest o jajniku.
« Ostatnia zmiana: 29-04-2014, 11:46 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Paznok
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 22.07.2010
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #51 : 29-04-2014, 13:43 »

Dla nas ważne jest przede wszystkim to czy znajdzie się ktoś, kto bez filozofowania pomoże. A wiedza kogoś, kto trzyma ją tylko dla siebie nie ma większego znaczenia. Dlatego podoba mi się wypowiedz Grawo.
Zapisane
Karolina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.01.2012
Wiadomości: 82

« Odpowiedz #52 : 29-04-2014, 14:39 »

Czytając czarne przepowiednie Izy zastanawiam się tylko, czemu nikt z Moderatorów nie zwraca na to uwagi....
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #53 : 29-04-2014, 15:27 »

Karolina postaraj się nie psuć atmosfery forum. Ok?
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Luk
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.05.2013
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #54 : 29-04-2014, 15:54 »

Karolina, proszę nie daj się zgasić (zaszczekać?) i pisz dalej, co u Ciebie. Wiele osób skorzysta z drogi Twojego uzdrowienia, bo sami zmagają się ze swoimi wątpliwościami i pytaniami.
Jestem bardzo ciekawy przebiegu procesu Twojego powrotu do zdrowia.

Dla uspokojenia weteranów - stosuję MO + KB + ZZO ze świetnym skutkiem zdrowotnym moim i mojej rodziny i nie mam pytań.

Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #55 : 29-04-2014, 17:10 »

Ja ciągle czekam na dzień, w którym odpowiedzi będzie udzielała osoba, która dzień po dniu pije MO i KB, a na zapytanie odpowiada własnym doświadczeniem.
Grawo, też będę szczera. Nie bardzo wyobrażam sobie odpowiedzi na podstawie własnego doświadczenia, wyszłaby z tego kronika towarzyska, a czasami komedio-dramat msn-wink.

Nie sądzę by takie odpowiedzi były pomocne, doskonale wiesz, że każdy ma indywidualną drogę do zdrowia, i musi ją sam odnaleźć. Można tylko kogoś pokierować po lekturze, bo zrobiło się tego bardzo dużo.

 
Z całym szacunkiem, ale gdyby nie epopeje Machosa, to ja do dzisiaj siedziałabym w poczekalni Kardiologa, dlatego uważam, że tylko własne doświadczenie się liczy.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #56 : 29-04-2014, 17:12 »

Cytat
Też nie lubię postów Izy, szkoda, że wróciła.

To w sumie dopiero jest wredne stwierdzenie.
Cytat
Nie wiem czy wredne, ale z pewnością do bólu szczere.  Dzięki Grawo za tę szczerość
Osobiście jestem zniesmaczona takim zachowaniem w stosunku do Izy.

Cytat
Iza ma spory zasób wiedzy - wiedzy praktycznej - i nie ma ochoty na czułości. Napisała co miała napisać bez rozczulania się.
Właśnie tak to odbieram.
Było więcej sytuacji niezbyt przyjemnych, i co wtedy to Cię nie zniesmaczało?
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #57 : 29-04-2014, 17:14 »

Cytat
Twoje odpowiedzi nr 39 i 46 też nie są odpowiedziami na zadawane pytania o torbiel jajnika, tylko wyrazem stosunku emocjonalnego. A wątek jest o jajniku.

Nie mam w tym względzie doświadczeń, więc nie odpisywałam.
« Ostatnia zmiana: 29-04-2014, 18:47 wysłane przez Whena » Zapisane
Karolina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.01.2012
Wiadomości: 82

« Odpowiedz #58 : 29-04-2014, 17:44 »

Luk, właśnie mam dylemat, bo wiem, że na moim przypadku inni (inne) też mogą się nauczyć :-). Na razie jednak wstrzymam się z pisaniem na forum, bo zdrowie i unikanie toksycznych ludzi (tekstów) idą w parze a tu niestety za dużo czarnowidztwa Izy i zaczepnych tekstów innych pań, na które to teksty po prostu nie zasłużyłam i reagować na nie w ogóle nie zamierzam, bo nie przyszłam się tu kłócić. Na co dzień jestem osobą życzliwie nastawioną do świata i ludzi i za to bardzo lubianą i naprawdę nie muszę czytać rzeczy, które nie wnoszą praktycznie nic konstruktywnego w proces zdrowienia, a jedynie mogą go zakłócić.
Uważam, że metody Pana Józefa są świetne i będę je nadal stosować, ale wiele osób po prostu zniechęca swoim sposobem bycia do korzystania z tego forum.
Jeśli ktoś chciałby dowiadywać się, co u mnie, może skorzystać z moich doświadczeń - zapraszam zatem na priv. Już wiem, że będzie o czym pisać :-)
« Ostatnia zmiana: 29-04-2014, 18:48 wysłane przez Whena » Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #59 : 29-04-2014, 18:23 »

Mnie się wydaje, że ważne jest nie tylko posiadanie wiedzy, ale również sposób, w jaki się ją przekazuje. Nie lubię, jak ktoś uważa, że wszystkie rozumy posiadł i ma prawo patrzeć na innych z góry. Najbardziej mnie już wnerwiają takie powierzchowne pseudo - analizy na podstawie kilku postów i krytyka tych, u których proces zdrowienia nie następuje tak szybko jak powinien, bądź mimo wieloletniego stosowania biosłonejskich zasad - nie ma odczuwalnej poprawy. Najłatwiej jest wtedy najechać na już dostatecznie zdołowanego delikwenta i dumnie prężyć pierś, że nam się tak wspaniale udało… A może zamiast innych dołować, lepiej by było ich podbudować, bądź zwyczajnie im współczuć?
« Ostatnia zmiana: 29-04-2014, 18:38 wysłane przez Misiek » Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!