Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 13:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Torbiel jajnika  (Przeczytany 59370 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #60 : 29-04-2014, 19:36 »

Ja ciągle czekam na dzień, w którym odpowiedzi będzie udzielała osoba, która dzień po dniu pije MO i KB, a na zapytanie odpowiada własnym doświadczeniem.
Grawo, też będę szczera. Nie bardzo wyobrażam sobie odpowiedzi na podstawie własnego doświadczenia, wyszłaby z tego kronika towarzyska, a czasami komedio-dramat msn-wink.

Nie sądzę by takie odpowiedzi były pomocne, doskonale wiesz, że każdy ma indywidualną drogę do zdrowia, i musi ją sam odnaleźć. Można tylko kogoś pokierować po lekturze, bo zrobiło się tego bardzo dużo.

 
Z całym szacunkiem, ale gdyby nie epopeje Machosa, to ja do dzisiaj siedziałabym w poczekalni Kardiologa, dlatego uważam, że tylko własne doświadczenie się liczy.

Miło mnie zaskoczył twój post Grawo, tym bardziej, że sam wyszedłem z dolegliwości, nie wpadłem po drodze do tego medycznego bagna, a przy okazji pisania na forum, pomogłem.

Zatem Karolino, pisz o sobie.

« Ostatnia zmiana: 29-04-2014, 19:55 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
scorupion
« Odpowiedz #61 : 30-04-2014, 08:03 »

Też nie lubię postów Izy, szkoda, że wróciła.
Interesujące podejście do tematu. Też mógłbym napisać...szkoda, że jeszcze nie poszłaś, a ktoś inny na mój temat...szkoda, że w ogóle tu się pojawił. Zalatuje dulszczyzną i kołtunerią.

Wracając do tematu- powtórzę swoje pytanie: czy stosowanie MO, KB i DP oraz codzienne tamponowanie ALOcitem powinno wystarczyć w celu pozbycia się polipa?
A kto to może wiedzieć, chyba tylko Wilkowski Zygmunt albo jakiś inny jasnowidz. Czyjeś osobiste doświadczenie znaczy tyle, że w tym wypadku pomogło, u ciebie może być inaczej. Oczywiście więcej takich świadectw i opisów zwiększa prawdopodobieństwo, ale nie czyni go stuprocentowym.
Tutejsze metody skupiają się na utrzymaniu i odzyskiwaniu zdrowia, nie na leczeniu różnych chorób i stanów wymagających interwencji chirurgicznych. Jak poszczególne organizmy na te metody reagują to oddzielna historia, przeważnie powoli i do przodu, ale bywa, że nie pomaga.
Poczytaj forum, portal, książki, zastosuj co możesz i obserwuj.

« Ostatnia zmiana: 30-04-2014, 12:03 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Mimorek
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.10.2014
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #62 : 30-10-2014, 10:26 »

 smile
Jestem tutaj nowa ale od dawna przeglądam forum. Chciałabym się podzielić swoim doświadczeniem jeżeli chodzi o torbiele jajników i chciałabym ostrzec przed wciskaniem "czegokolwiek" od lekarzy. Żyję z endometriozą „świadomie”  (rozpoznanie) 15 lat  a pojawiające się cysty likwidowano u mnie min hormonami. Jednak na początku chciałabym się podzielić wiedzą na temat cyst a mianowicie jaki są rodzaje. Bywa tak, że pęcherzyk Graafa nie pęka i co miesiąc napełnia się płynem podczas usg cysta jest przezroczysta (nazywam zwykłą cystą). Natomiast endometrialna tak zwana "czekoladowa" podczas usg ma widoczne plamki jest to krew w środku. Dlaczego o tym piszę ? żyję z taką cystą już 5 lat i czytając niektóre wypowiedzi chciałabym być pewna, że nazywając cystę endometrialną na jakiej podstawie lekarz Wam to przedstawił. Dlaczego? Ponieważ to są dwa różne rodzaje leczenia. Cyst poniżej 4 cm nie wycina się jednak niektórzy lekarze wolą ekstremalne podejście i od razu kierują na stół,  ja na szczęście nigdy w razie choroby nie opieram się na opinii jednego lekarza. Tak skierowano mnie na laparoskopię, jednak zanim się zdecydowałam szukałam opinii innego. Lekarz uświadomił mnie, że tak mała cysta musi być pod kontrolą a wycięcie jej to jest ingerencja w jajnik i 70% jajeczek zostanie usunięte. Pogodziłam się z tym, że moja cysta już ze mną zostanie ale właśnie postanowiłam pić miksturę i stosować tamponowanie liczę , że to pomoże.

Proszę stosować kropki i zaczynać nowe zdanie dużą literą.
« Ostatnia zmiana: 30-10-2014, 11:23 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #63 : 06-12-2014, 10:42 »

Mimorek, jak się czujesz? Próbowałaś zajść w ciążę? Masz dolegliwość bólowe?
« Ostatnia zmiana: 06-12-2014, 11:12 wysłane przez Domi5 » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!