Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 13:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Choroba Ministra Zdrowia  (Przeczytany 106091 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #100 : 31-10-2008, 11:43 »

Chyba choroba Religi dobiega końca. Najnowsza medycyna nic nie pomogła. Najgorsze, że na podstawie złych założeń wyciąga złe wnioski:

"Nie widzi pan na świecie cudów? Ręki Boga?
-Nie. Obserwacja życia i doświadczenie lekarskie utwierdzają mnie, że Boga nie ma."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Religa-utwierdzam-sie-w-przekonaniu-ze-Boga-nie-ma,wid,10523341,wiadomosc_prasa.html

Zamiast dojść do wniosku, że tam medycyna jest nic nie warta, to dochodzi do wniosku, że Boga nie ma.
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #101 : 31-10-2008, 12:26 »

W końcu przeczytałam to co,już dawno wiedziałam .Chodzi o artykuł ,który umieścił Marek .Przykre jest to ,ale chyba prawdziwe, rak jest niepokonany i zadna metoda go nie powstrzyma ,ani naturalna ani konwencjonalna.
Wszystko jest próbą ratowania zycia ,aby je wydłuzyć.
Mam swoje obserwacje i wiem ,że to jest właśnie sedno sprawy jeśli chodzi o tę straszną chorobę.
Tylko ,ze każdy czlowiek ma ogromną chęć zycia w sobie i aby ratowac siebie podejmie każde wyzwanie ,każdą metodę ,aby dać sobie nadzieję.
Myślę ,że mało osób ma w sobie odwagę by zaakceptować ten fakt i nie robić nic tylko czekac na śmierć.Bo to ,ze ona nastąpi jest już pewne.Pytanie tylko kiedy?
Ważne jest by mieć swiadomość tej choroby, żeby paniczny strach ,nie odebral nam rozsądku .
Ja bardzo uwierzylam w działanie Mo ,powtarzam to z resztą zawsze.
Tylko ona daje nadzieję ,ze być może to jest słuszne założenie.
I codziennie modlę się by tak było.

Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #102 : 31-10-2008, 12:35 »

Cytat
W końcu przeczytałam to co,już dawno wiedziałam .Chodzi o artykuł ,który umieścił Marek .Przykre jest to ,ale chyba prawdziwe, rak jest niepokonany i zadna metoda go nie powstrzyma ,ani naturalna ani konwencjonalna.
Beato, przecież ten artykuł wyraźnie potępia klasyczne sposoby leczenia raka i zarzuca kręgom medycznym fałszowanie statystyk.
Jeszcze niedawno pisałaś peany na rzecz klasycznej medycyny, że tylko ona daje nadzieję na skuteczne pozbycie się raka a teraz piszesz, że ten artykuł mówi to, co już dawno wiedziałaś.
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #103 : 31-10-2008, 13:23 »

Jak zwykle rozumiesz to co chcesz rozumieć,napisałam wyraznie ,ze metody klasyczne jak i naturalne są tylko próbą ratowania czegoś ,czego uratować nie można.
Ze ta choroba pomimo wielu zapewnień to jednak wyrok.
I wiesz co nie chce mi się z Tobą rozmawiać.

Zapisane
Zbyszeik
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.12.2005
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #104 : 31-10-2008, 14:37 »

Droga Beato

metody klasyczne jak i naturalne są tylko próbą ratowania czegoś ,czego uratować nie można.
Ze ta choroba pomimo wielu zapewnień to jednak wyrok.
Ktoś kiedyś powiedział: Wszystko można co nie można , tylko z wolna i ostrożna.
W życiu wielokrotnie mi sie to sprawdziło, także dziwie się , że Ty doszłaś do innych wniosków. Nasze choroby to przede wszystkim choroby naszego umysłu, który nie radzi sobie ze wszechobecnym strachem. Gdyby się uwolnić od tego pierworodnego grzechu, to wiedlibyśmy rajskie życie, bez chorób.
A po za tym jednego nie możemy zmienić, życie to śmiertelna choroba, ale pomiędzy narodzinami i naszym odejściem można wiele się nauczyć i zrozumieć tak , aby móc bez lęku przeżywać kolejne lekcje.
 Nie wierze w takie wyroki jak tzw. "rak", ponieważ jest to wynik dyletantyzmu medycyny i braku naszej świadomości. clap smile
Zapisane

Natura sama, jeśli jej pozwolisz, usunie chorobę. To właśnie nasza niecierpliwość i zmartwienie psują wszystko. I niemal wszyscy umierają przez lekarstwa, a nie przez choroby.  - Moliere;Chory z urojenia
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #105 : 31-10-2008, 14:39 »

Zbyszeik. Wspaniale to napisales i podpisuje sie pod twoimi slowami na 100 %.
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #106 : 31-10-2008, 15:27 »

Tak to prawda.
Kiedyś gdzies w jakiś cytatach przeczytałam ,że dopóki nie zaakceptujemy śmierci i nie pozbędziemy się strachu przed nią ,dopóty będziemy martwi za życia.
Coś w tym jest .
Najfajniejsze jest to ,ze ludzie jednak potrafią dodać otuchy i wiary  drugiemu czlowiekowi .
Zapisane
Zbyszeik
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.12.2005
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #107 : 31-10-2008, 15:54 »

Primum Non Nocere, po pierwsze nie szkodzić, myślę , że to dobra zasada też w kontaktach międzyludzkich. A jeśli ktoś potrafi wziąć coś dobrego dla siebie z tego spotkania tzn, że sobie na to zasłużył. smile. Dobrze jest dla wszystkich, gdy może sie podzielić tym z innymi. smile. Darmo wziął, darmo oddał. smile
« Ostatnia zmiana: 31-10-2008, 20:27 wysłane przez Grażyna » Zapisane

Natura sama, jeśli jej pozwolisz, usunie chorobę. To właśnie nasza niecierpliwość i zmartwienie psują wszystko. I niemal wszyscy umierają przez lekarstwa, a nie przez choroby.  - Moliere;Chory z urojenia
Beata M.
« Odpowiedz #108 : 31-10-2008, 16:06 »

Chyba sobie zasłużyłam smile bo poczułam się  podniesiona na duchu .
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #109 : 20-01-2009, 07:52 »

Coś więcej o tym wywiadzie? Chciałam go obejrzeć,ale się przysnęło.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #110 : 20-01-2009, 08:22 »

Tutaj możesz obejrzeć --> http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/tomasz-lis-na-zywo/wideo/oliver-stone-o-bushu-i-obamie-19012009
Zapisane

Shpeelka
« Odpowiedz #111 : 20-01-2009, 08:31 »

Faktycznie ma problemy z  wymową. Po tylu operacjach ,z których ostatnia najcięższa ponoć była to nic dziwnego. Ciężko było go zrozumieć. Widać ,że  walczy.
« Ostatnia zmiana: 20-01-2009, 08:59 wysłane przez Shpeelka » Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #112 : 20-01-2009, 12:41 »

Bardzo współczuję Panu Relidze.Cztery operacje w ciągu tak krótkiego okresu czasu.oznaczają,że choroba bardzo szybko postępuje.Wczoraj w programie było widać,że zrobił już rachunek sumienia i pogodził się z tym co ma nadejść wkrótce .
Dla mnie to oznacza jedno,jesli w pore za pomocą badań diagnostycznych nie wykryjemy choroby,to potem możemy już tylko liczyc na cud.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #113 : 20-01-2009, 13:13 »

Cytat
esli w pore za pomocą badań diagnostycznych nie wykryjemy choroby
W ramach profilaktyki, rzecz jasna... Czy ja już porównałem Pani inteligencję do karalucha?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #114 : 20-01-2009, 16:44 »

Cytat
Nie lubię Lisa ani go nie cenię,
A ja wręcz nie cierpię! Ale wywiad obejrzałam ze względu na pana Religę. Współczuję mu bo domyślam się jego cierpień. Mam dla niego ogromny szacunek za fachowość jaką prezentował. Szkoda, że tak zaniedbał swoje zdrowie, swoje życie. Patrzę na wielu moich znajomych, teraz młodych ludzi, którzy wręcz maltretują swój organizm alkoholem, papierosami, sztucznym jedzeniem i niewyobrażalną ilością leków na wszystko, a kiedyś bardzo się zdziwią, dlaczego to ich włąśnie dotknęło takie nieszczęście jak nowotwór, za co i prawdopodobnie jedyne co im przyjdzie do głowy to: "Szkoda, ze wcześniej nie zrobiłem badań".
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Paweł
« Odpowiedz #115 : 20-01-2009, 16:58 »

Cytat
maltretują swój organizm alkoholem, papierosami

Oj tam, zależy jaki alkohol. Uważam, że wódka/ whiskey wcale nie są szkodliwe. Papierosy chyba też są przesadnie potępiane. Złe żarcie i ćpanie leków na wszelkie dolegliwości o wiele bardziej dewastuje organizm. Wiem coś o tym.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #116 : 20-01-2009, 17:14 »

Cytat
Oj tam, zależy jaki alkohol. Uważam, że wódka/ whiskey wcale nie są szkodliwe. Papierosy chyba też są przesadnie potępiane. Złe żarcie i ćpanie leków na wszelkie dolegliwości o wiele bardziej dewastuje organizm. Wiem coś o tym.
Dokładnie tak jest! Zdrowie rujnuje właśnie to żarcie no i rzecz jasna leki - wszystkie; chemiczne, naturalne, bardziej naturalne i homeopatyczne. Alkohol w małych ilościach czy papierosy z umiarem nie mają zawsze negatywnego wpływu, aczkolwiek przy toksemii ta dodatkowa porcja toksyn jest siłą rzeczy niekorzystna. Natomiast ta nagonka na papierosy jest po to, by przyćmić rzeczywistą przyczynę permanentnego pogarszania się stanu zdrowia społeczeństwa, co leży w interesie farmaceutyczno-medycznego lobby pracującego nad wyhodowaniem Homo patiens - gatunku człowieka uzależnionego całkowicie od leków i usług medycznych, popisującego się inteligencją karalucha.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #117 : 20-01-2009, 17:40 »

Jasne, nie miałam na myśli że sobie popijają ale raczej że codziennie ładują nie małe dawki. Jak to mój dziadek mówił: "Nic nie jest trucizną, ważna jest tyko dawka" msn-wink. Faktycznie mam na myśli przede wszystkim te wszystkie leki n zgagę, na wzdęcia, na zaparcia, na rozwolnienia, na bóle głowy, na zawroty głowy, na spanie, na niespanie itd, itd to jakieś szaleństwo! U mojego męża w warsztacie samochodowym są niektórzy panowie (lat około 30) mają zawsze pełną apteczkę na wszelkie dolegliwości. To jest żałosne.
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #118 : 21-01-2009, 10:11 »

Cytat
jesli w pore za pomocą badań diagnostycznych nie wykryjemy choroby
W ramach profilaktyki, rzecz jasna... Czy ja już porównałem Pani inteligencję do karalucha?
Ja muszę to przyrównanie Pani do karalucha odwołać. One są jednak inteligentne, gdyż doskonale potrafią przystosować się do warunków środowiska zgodnie ze swoją naturą. Jeśli Pani także postępuje zgodnie ze swoją naturą, tj. naturą Homo patiens, to czego Pani szuka na forum nie-medycznym, gdzie uczymy się, jak zapobiegać chorobom, a nie... w porę wykrywać... Nie pojmuje Pani różnicy?

Dodano: [time]śro, 21 sty 2009, 10:21:32[/time]
To jest właśnie podejście biznesowe; medyczne do zdrowia - wyciągać odpowiednie, koniunkturalne wnioski. Jeśli ktoś zachorował na raka i jeśli w porę zostanie on wykryty, to medycyna odnosi sukces, a jeśli poniesie porażkę, to oczywiście winy jest pacjent, gdyż zaniedbał swoje zdrowie, bo (uwaga)... nie zgłosił się na badania. Czyli że przyczyną raka jest brak badań! Osoby myślące w ten sposób niech idą na fora podobnie myślących, a mnie niech nie zawracają dupy, bo już nie mam cierpliwości!
« Ostatnia zmiana: 07-07-2011, 13:29 wysłane przez Heniek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Beata M.
« Odpowiedz #119 : 21-01-2009, 11:37 »

Pana to bawi? Obrażanie innych jest pana priorytetem?
Nie znajduję słów,którymi mogłabym określić pana osobę.Po namyśle doszłam do wniosku,że absolutnie nie zniżę się do pańskiego poziomu,aby odpowiedzieć.Obraziłabym wtedy samą siebie.

Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!