Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 19:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Anastazja  (Przeczytany 506742 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 29-04-2009, 19:51 »

Tak. To jest po prostu reakcja na proces oczyszczania. Tutaj oczywiście nie należny spodziewać się spektakularnych sukcesów, ale z czasem one na pewno będą.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #21 : 29-04-2009, 20:43 »

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że na tej jednej reakcji się nie skończy. Najgorsze jest to, że ból nerek wiąże się u mnie z totalnym przybiciem psychicznym i to mnie wykańcza. Oby wszystko szło ku dobremu, bo nie chcę wpaść znowu w ręce lekarzy. Tego się najbardziej obawiam. Zrobię wszystko aby tak się nie stało.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #22 : 29-04-2009, 23:52 »

No tak. Reakcji będzie raczej kilka, ale każda następna powinna być słabsza.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #23 : 30-04-2009, 12:15 »

Wczoraj przed snem, zrobiłam pierwszą nasiadówkę z wody propolisowej. Do dzisiejszego południa miałam spokój z  bólem i nawet mnie nie mdliło. Za to mocz bardzo mętny. Dobrze, że coś schodzi. Natomiast od kulkunastu minut odczuwam dość silny ból z prawej strony, z tyłu. Okropność! Dzisiaj kolejna nasiadówka. Czuję, że mi dobrze zrobi smile
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 30-04-2009, 12:31 »

Ważne jest w okresie intensywnego oczyszczania picie większej niż zwykle ilości wody.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #25 : 30-04-2009, 14:31 »

Tak Mistrzu piję wodę. Dziękuję.
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #26 : 01-05-2009, 00:15 »

Aby poprawić prace nerek i zadziałać osłonowo można stosować koktajle błonnikowe z:

1. Sok z liści selera wlać do koktajlu (na dzień do 0,5 szklanki we wszystkich koktajlach)

lub

2. Seler jako główny składnik koktajlu (ćwiartka średniej główki na koktajl)

lub

3. Ananas jako główny składnik koktajlu. (plaster 1 cm na koktajl)

One poprawiają prace nerek, działają osłonowo i wspomagają usuwanie toksyn z układu moczowego.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #27 : 01-05-2009, 15:04 »

Tak Grażynko. Ubikacja jest ale wiadomo jaka
Ubiorę się cieplej od dołu i dodatkowo przewiążę sobie bluzę na biodrach.
Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodzę, gdyż nerki dziś mnie bolą.
Dziękuję Grażynko.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #28 : 04-05-2009, 21:32 »

Dzisiaj nerki bolą już znacznie mniej, natomiast odczuwam dość częste kłucie w pęcherzu, a mocz jest nadal bardzo  mętny. Robię codziennie nasiadówki z wody propolisowej, a od jutra zamierzałam zacząć picie MO w ilości 1/4 dawki. Czy dobrze zrobię? Może powinnam jeszcze zaczekać? Pod koniec maja mam ważny wyjazd rodzinny. Bardzo chciałabym jechać. Mam nadzieję, że sytuacja do tego czasu będzie na tyle dobra, abym mogła jechać. Bardzo mi zależy.  confused
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #29 : 04-05-2009, 22:22 »

Cytat
Robię codziennie nasiadówki z wody propolisowej, a od jutra zamierzałam zacząć picie MO w ilości 1/4 dawki.
Poczekaj aż ustąpią bóle i praca nerek i układu moczowego się unormuje. MO może spowodować wydzielanie się toksyn a to może przedłużyć problemy z nerkami i układem moczowym.

Mętny mocz może oznaczać czyszczenie z piasku w nerkach lub pozbywanie się ropy. Kłucie w pęcherzu to może być efekt oczyszczania nerek.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #30 : 05-05-2009, 09:39 »

Dziękuję Lacky!
Poczekam jeszcze z MO.
Pozdrawiam. biggrin
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #31 : 05-05-2009, 20:04 »

Czy mogę stosować obecnie tamponowanie alocitem,  czy poczekać do czasu unormowania się stanu układu moczowego? Ma to związek,  czy niezależnie stosować?
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #32 : 05-05-2009, 21:32 »

Tak, można teraz rozpocząć tamponowanie, które będzie miało także wpływ na układ moczowy. Oczywiście, w razie niepożądanych reakcji - przerwać. O ile Mikstura miałaby wpływ na cały organizm i wzmogła oczyszczanie, co przy już obciążonych nerkach byłoby niekorzystne, o tyle miejscowe działanie alocitu będzie pozytywne.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #33 : 05-05-2009, 22:11 »

Tak właśnie pomyślałam, że tamponowanie może zadziałać korzystnie na układ moczowy, dziękuję.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #34 : 07-05-2009, 13:03 »

Znowu dzisiaj gorzej z moimi nerkami Smutny. W zasadzie boli mnie głównie lewa nerka i kłucie w pęcherzu odczuwam również bardziej po lewej stronie. Jest mi zimno i mdli mnie strasznie, aż momentami chce mi się wymiotować  
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #35 : 08-05-2009, 13:14 »

Tak Grażynko męczę się,  a 26 maja wyjeżdżam sama,  dość daleko i jestem przez to bardzo nerwowa, bo
nie wiem czy dam radę  Smutny.
Potrzebne mi jest, jak sądzę,  wsparcie homeopatyczne.
Jutro oddam mocz do analizy, a jeszcze dzisiaj opiszę wszystkie potrzebne informacje o rodzaju mojego moczu. Dziękuję i pozdrawiam.
Czy lek Berberis vulgaris 5CH już zacząć brać?
« Ostatnia zmiana: 08-05-2009, 13:19 wysłane przez Anastazja » Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #36 : 08-05-2009, 13:48 »

Grażynko!
Kolor moczu jest słomkowy.
Charakterystycznego  zapachu raczej nie odczuwam.
Oddawanie moczu nie jest utrudnione i nie towarzyszy mu żaden ból. Ból ( lewej nerki), jest ciągły w dzień oraz kłucie w pęcherzu. 
Dużo piję, więc mocz oddaję co, jakieś pół godzinki,  20 minut,  w dość obfitej ilości ( nie występuje skąpomocz ).
Wieczorem, po oddaniu moczu, muszę iść do ubikacji jeszcze raz, przed samym spaniem, gdyż odczuwam parcie i wyciskam jeszcze parę kropli. W ciągu dnia bez przerwy odczuwam parcie ale sama nie wiem, czy nie leży to już w mojej psychice wacko
Jeśli natomiast chodzi o rodzaj zmętnień, to jest ich najwięcej po nocy i w czasie, kiedy dłużej nie oddaję moczu.
Wygląda to tak, jakby wlać do wody troszkę rozcieńczonego jeszcze mleka, gdyż nie jest to ewidentnie białe, a takie rozmleczone i nie występuje za każdym razem.
Zapomniałam, że jutro sobota i wynik badania moczu będzie dopiero w poniedziałek po południu confused
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #37 : 08-05-2009, 15:12 »

Czy lek Berberis vulgaris 5CH już zacząć brać?
Tak mi się początkowo wydawało, ale po Twojej odpowiedzi nie jestem pewna - objawy są mało wyraziste albo opis nie uwzględnia odczuć, które są przez Ciebie pomijane. Takie objawy to zwyczajne oczyszczanie po piciu ziół i nie ma potrzeby włączania leków.
Moja propozycja opierała się na objawach, jakie - jak mi się wydawało - podałaś: bolesność w okolicy lędźwiowej, pieczenie, zwłaszcza po stronie lewej, pod wpływem ucisku, osłabienie. Do tego, aby myśleć o leku, trzeba by dużo więcej.

Jeżeli w przeszłości infekcje układu moczowego się powtarzały, to musiałybyśmy analizowanie kolejno występujących objawów oraz wyników wcześniejszych badań zacząć od nowa. To co wiem obecnie, to stanowczo zbyt mało. W tej sytuacji nie wiem, czy takie zwykłe badanie moczu coś da. Czy masz może jakiś wynik badania kwasu moczowego w surowicy krwi? Czy kiedyś coś wskazywało na kamicę?
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #38 : 08-05-2009, 20:36 »

Nie wiem czy ciągły ból w okolicy lędźwiowej, ból brzucha i silne mdłości przez cały dzień oraz osłabienie i mętny mocz,  to zwykłe objawy oczyszczania? Te objawy są cały czas. Nic się nie zmieniło.
Skupiłam się na odpowiedziach dotyczących moczu i objawów towarzyszących jego oddawaniu, natomiast ww objawy są nieustannie.
Jako dziecko cierpiałam już z  powodu piasku w nerkach i małego kamyczka.
Ostatnie wyniki analizy moczu nie wykazywału nic szczególnego. Jedynie okresowo były leukocyty , nieznacznie powiększone, a w osadzie moczu, liczne bakterie.
Niestety nie posiadam wyniku badania kwasu moczowego w surowicy krwi.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #39 : 09-05-2009, 23:13 »

Po rannym badaniu moczu w poniedziałek kup w aptece Calcarea carbonica w potencji 15 lub 30CH. Lek ten wystarcza do uśmierzenia bólu a także ułatwia wydalenie kamienia, o ile taki jest. Na początku zażywaj po 5 granulek pod język co kwadrans (kulek nie dotykasz, wykręcasz z fiolki) http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5355.msg52975#msg52975
W miarę poprawy odstępy zwiększaj. W sumie w ciągu dnia może to być 10-12-krotne zażycie, czyli cała fiolka. Jeżeli ten lek przyniesie poprawę, kup wieczorem następne opakowanie. Napisz, opisz wszystko, co po kolei się działo.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!