Niemedyczne forum zdrowia
16-06-2019, 00:57 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czwarty tom "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Peter - zapalenie prostaty, niedojrza這嗆 fizyczna, alergie  (Przeczytany 62965 razy)
Peter

P貫: M篹czyzna
MO: 27-03-2009
Sk康: 郵御kie
Wiadomo軼i: 86

« Odpowiedz #60 : 29-01-2010, 16:30 »

W tym przypadku mylisz si Gra篡no . Koncepcji na 篡cie mam mn鏀two, marze, cel闚 do zrealizowania itp. poza tym szukam pracy "zarobkowej" Bo w domu pracuje ca造 dzie, sprz徠anie, zmywanie, gotowanie, zakupy, pranie ubra r璚znie bo z pralki mnie uczulaj - roboty mam od zar帳ania. Czuje si fatalnie i to nie jest urojenie, g這wa boli mnie nie przerwanie, przecie objawy kt鏎e opisuje s typowymi objawami grzybicy, samoistnie nie ustan, siln wol ich nie usun. Martwi mnie to co piszesz poniewa po lekturze ksi捫ek i wiadomo軼i bios這ne + informacje o kandydozie z internetu - jest dla mnie oczywiste 瞠 moje problemy psychiczne maj fizyczn przyczyn a nie s tylko jakim wymys貫m czy stanem chwilowego za豉mania (licze na to 瞠 po wyzdrowieniu nie b璠 mia takich stan闚). Dali軼ie mi nadzieje na normalne zdrowe 篡cie i do tego d捫e. Przecie w ksi捫kach Pana S這neckiego wyra幡ie czytamy: "W zdrowym ciele zdrowy duch" S康zi貫m r闚nie 瞠 zaostrzenie problem闚 psychicznych jest objawem oczyszczania. My郵 瞠 mog zmniejszy je poprzez zatrzymanie procesu oczyszczania, st篹enie toksyn we krwi zmniejszy si. Poza tym chyba mam te sporo objaw闚 niedoboru, p瘯aj mi wargi i po wypiciu koktajlu czuje si lepiej. Tak wi璚 tym razem decyzje podj掖em sam, zrobi par dni przerwy i zaczn od mniejszej dawki.
Aha chcia貫m zapyta o czerwone d這nie od wewn皻rznej strony, takie czerwono 鄴速e -czy to objaw przeci捫enia w徠roby?
Peter

« Odpowiedz #61 : 23-04-2010, 19:29 »

Dawno nic nie pisa貫m, streszcze troch jak tam moje oczyszczanie:
Min掖 1 rok picia MO, pojawi造 si objawy oczyszczania w obr瑿ie twarzy, jamy ustnej, oczu. Oczy zrobi造 si przekrwione i ten stan nasila si, powieki opuchni皻e czerwone, piecz帷e oczy, uczucie piasku, ogromne sine/czerwone wory pod oczami tak jest ju od ponad miesi帷a. Zastanawiam ile to b璠zie trwa這, interpretuje wszystko jako oczyszczanie z grzyb闚. Nasili造 si te czerwone plamy na policzkach. Natomiast oczyszczanie jamy ustnej objawia si potrzeb odpluwania du瞠j ilo軼i 郵iny (szarawej cuchn帷ej) - 鈔ednio od p馧 do jednej szklanki dziennie a na j瞛yku rano jest szary ko簑chowaty nalot . Czasami p逝kam jam ustn alocitem i przemywam twarz, pozatym nic wi璚ej nie robie i czekam a wszystko samo ust徙i. Kupi貫m 瞠l pod oczy Floslek ale nie u篡wam bo napisane jest na nim 瞠by nie u篡wa w stanie zapalnym.
   Dodam jeszcze tylko 瞠 samopoczucie mnie si poprawia, nie mo積a jeszcze powiedzie 瞠 jestem zdrowy - do tego jeszcze d逝ga droga ale mijaj ju te najgorsze objawy oczyszczania i widze 瞠 organizm zabiera si za porz康ki. Miewam jeszcze czasami takie r騜ne do趾i psychiczne ale one szybko mijaj i jestem teraz 鈍iadom tego 瞠 s to tylko objawy toksemi.
Asia61
*

P貫: Kobieta
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk康: 堯dzkie
Wiadomo軼i: 2.344

« Odpowiedz #62 : 05-02-2014, 13:39 »

Peter, co u Ciebie? Jak Twoja prostata?

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz這wieka s ze sob 軼i郵e powi您ane.

- Awicenna
Peter

« Odpowiedz #63 : 06-04-2014, 09:43 »

Dawno ju nic nie pisa貫m w tym w徠ku. Prostaty ju nie lecz od kilku lat, od kiedy zacz掖em oczyszczanie i regeneracj organizmu profilaktyk prozdrowotn. Oddawanie moczu jest zno郾e, objawy z tym zwi您ane s zno郾e i niedu瞠. Niestety nie uda這 mi si osi庵n望 zdrowia, ca造 czas mam objawy grzybicy systemowej. Du穎 pracuje, nie mam na nic czasu i cz瘰to jestem te bardzo zm璚zony tym wszystkim. Zaniedba貫m diet i og鏊nie profilaktyk. Pracuje jako kierowca, by貫m kiedy w Skierniewicach i mia貫m okazje pos逝cha na 篡wo Darka Machowskiego w radiu RSC :-). By貫m te w Strzelcach Opolskich kilkakrotnie, mo瞠 kiedy odwiedz Mistrza jak si zgodzi :-).
Ostatnio mia貫m te przygody z z瑿em o czym pisa貫m w innym w徠ku.

« Ostatnia zmiana: 07-04-2014, 14:34 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane
Peter

« Odpowiedz #64 : 28-01-2016, 16:04 »

Ja nie mog je嗆 kie豚as sklepowych, szynek, konserw i wi瘯szo軼i warzyw ze sklepu. Zaopatruje si w 篡wno嗆 g堯wnie na targu.

Dlaczego ludzie nie odczuwaj toksyczno軼i wsp馧czesnego po篡wienia?

Czy mo瞠 to by spowodowane patologicznym 郵uzem wy軼ielaj帷ym 軼iany jelit, o kt鏎ym pisze mistrz. 
Luciano
*

MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 732

« Odpowiedz #65 : 28-01-2016, 16:21 »

Cytat
Dlaczego ludzie nie odczuwaj toksyczno軼i wsp馧czesnego po篡wienia?
Poniewa faszeruj si lekami i suplementami. Zaharowuj si tak, 瞠 organizm nie ma mo磧iwo軼i odchorowywa infekcji. Przez wi瘯szo嗆 篡cia pi瘯ni, m這dzi i zdrowi. Przychodzi p騧niej moment, w kt鏎ym ten zdrowy cz這wiek zaczyna czu si 幢e i dowiaduje si, 瞠 ma raka lub jak捷 inn gro幡 i nieuleczaln ju chorob.

Cytat
Czy mo瞠 to by spowodowane patologicznym 郵uzem wy軼ielaj帷ym 軼iany jelit, o kt鏎ym pisze mistrz. 
Tak, mo瞠, ale zdaje si, 瞠 tylko w pewnym stopniu i do pewnego momentu.

Lepiej z m康rym zgubi ni z g逝pim znale潭.
Udana
*

P貫: Kobieta
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 1.220

« Odpowiedz #66 : 28-01-2016, 16:33 »

Cytat
Przez wi瘯szo嗆 篡cia pi瘯ni, m這dzi i zdrowi.
No w sumie ju nie, bo bardzo du穎 m這dych jest ju powa積ie chorych, wystarczy poczyta, tych co wpadaj i krzycz "ratunku". Maj po dwadzie軼ia lat...

Nawet najdalsza podr騜 zaczyna si od pierwszego kroku...
Luciano
*

MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 732

« Odpowiedz #67 : 28-01-2016, 18:35 »

Zdecydowanie masz racj. Mnie zacz掖 zawala si 鈍iat w wieku 23 lat. Na szcz窷cie trafi貫m tutaj, wi璚 raczej nie do陰cz do grona beznadziejnie chorych.

Lepiej z m康rym zgubi ni z g逝pim znale潭.
Strony: 1 2 3 [4]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!