Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 12:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Peter - zapalenie prostaty, niedojrzałość fizyczna, alergie  (Przeczytany 90889 razy)
Peter
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Skąd: śląskie
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #60 : 29-01-2010, 15:30 »

W tym przypadku mylisz się Grażyno . Koncepcji na życie mam mnóstwo, marzeń, celów do zrealizowania itp. poza tym szukam pracy "zarobkowej" Bo w domu pracuje cały dzień, sprzątanie, zmywanie, gotowanie, zakupy, pranie ubrań ręcznie bo z pralki mnie uczulają - roboty mam od zarąbania. Czuje się fatalnie i to nie jest urojenie, głowa boli mnie nie przerwanie, przecież objawy które opisuje są typowymi objawami grzybicy, samoistnie nie ustaną, silną wolą ich nie usunę. Martwi mnie to co piszesz ponieważ po lekturze książek i wiadomości biosłone + informacje o kandydozie z internetu - jest dla mnie oczywiste że moje problemy psychiczne mają fizyczną przyczynę a nie są tylko jakimś wymysłem czy stanem chwilowego załamania (licze na to że po wyzdrowieniu nie będę miał takich stanów). Daliście mi nadzieje na normalne zdrowe życie i do tego dąże. Przecież w książkach Pana Słoneckiego wyraźnie czytamy: "W zdrowym ciele zdrowy duch" Sądziłem również że zaostrzenie problemów psychicznych jest objawem oczyszczania. Myślę że mogę zmniejszyć je poprzez zatrzymanie procesu oczyszczania, stężenie toksyn we krwi zmniejszy się. Poza tym chyba mam też sporo objawów niedoboru, pękają mi wargi i po wypiciu koktajlu czuje się lepiej. Tak więc tym razem decyzje podjąłem sam, zrobię parę dni przerwy i zacznę od mniejszej dawki.
Aha chciałem zapytać o czerwone dłonie od wewnętrznej strony, takie czerwono żółte -czy to objaw przeciążenia wątroby?
Zapisane
Peter
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Skąd: śląskie
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #61 : 23-04-2010, 18:29 »

Dawno nic nie pisałem, streszcze trochę jak tam moje oczyszczanie:
Minął 1 rok picia MO, pojawiły się objawy oczyszczania w obrębie twarzy, jamy ustnej, oczu. Oczy zrobiły się przekrwione i ten stan nasila się, powieki opuchnięte czerwone, pieczące oczy, uczucie piasku, ogromne sine/czerwone wory pod oczami tak jest już od ponad miesiąca. Zastanawiam ile to będzie trwało, interpretuje wszystko jako oczyszczanie z grzybów. Nasiliły się też czerwone plamy na policzkach. Natomiast oczyszczanie jamy ustnej objawia się potrzebą odpluwania dużej ilości śliny (szarawej cuchnącej) - średnio od pół do jednej szklanki dziennie a na języku rano jest szary kożuchowaty nalot . Czasami płukam jamę ustną alocitem i przemywam twarz, pozatym nic więcej nie robie i czekam aż wszystko samo ustąpi. Kupiłem żel pod oczy Floslek ale nie używam bo napisane jest na nim żeby nie używać w stanie zapalnym.
   Dodam jeszcze tylko że samopoczucie mnie się poprawia, nie można jeszcze powiedzieć że jestem zdrowy - do tego jeszcze długa droga ale mijają już te najgorsze objawy oczyszczania i widze że organizm zabiera się za porządki. Miewam jeszcze czasami takie różne dołki psychiczne ale one szybko mijają i jestem teraz świadom tego że są to tylko objawy toksemi.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #62 : 05-02-2014, 12:39 »

Peter, co u Ciebie? Jak Twoja prostata?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Peter
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Skąd: śląskie
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #63 : 06-04-2014, 08:43 »

Dawno już nic nie pisałem w tym wątku. Prostaty już nie leczę od kilku lat, od kiedy zacząłem oczyszczanie i regenerację organizmu profilaktyką prozdrowotną. Oddawanie moczu jest znośne, objawy z tym związane są znośne i nieduże. Niestety nie udało mi się osiągnąć zdrowia, cały czas mam objawy grzybicy systemowej. Dużo pracuje, nie mam na nic czasu i często jestem też bardzo zmęczony tym wszystkim. Zaniedbałem dietę i ogólnie profilaktykę. Pracuje jako kierowca, byłem kiedyś w Skierniewicach i miałem okazje posłuchać na żywo Darka Machowskiego w radiu RSC :-). Byłem też w Strzelcach Opolskich kilkakrotnie, może kiedyś odwiedzę Mistrza jak się zgodzi :-).
Ostatnio miałem też przygody z zębem o czym pisałem w innym wątku.

« Ostatnia zmiana: 07-04-2014, 13:34 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Skąd: śląskie
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #64 : 28-01-2016, 15:04 »

Ja nie mogę jeść kiełbas sklepowych, szynek, konserw i większości warzyw ze sklepu. Zaopatruje się w żywność głównie na targu.

Dlaczego ludzie nie odczuwają toksyczności współczesnego pożywienia?


Czy może to być spowodowane patologicznym śluzem wyścielającym ściany jelit, o którym pisze mistrz. 
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #65 : 28-01-2016, 15:21 »

Cytat
Dlaczego ludzie nie odczuwają toksyczności współczesnego pożywienia?
Ponieważ faszerują się lekami i suplementami. Zaharowują się tak, że organizm nie ma możliwości odchorowywać infekcji. Przez większość życia piękni, młodzi i zdrowi. Przychodzi później moment, w którym ten zdrowy człowiek zaczyna czuć się źle i dowiaduje się, że ma raka lub jakąś inną groźną i nieuleczalną już chorobę.


Cytat
Czy może to być spowodowane patologicznym śluzem wyścielającym ściany jelit, o którym pisze mistrz. 
Tak, może, ale zdaje się, że tylko w pewnym stopniu i do pewnego momentu.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #66 : 28-01-2016, 15:33 »

Cytat
Przez większość życia piękni, młodzi i zdrowi.
No w sumie już nie, bo bardzo dużo młodych jest już poważnie chorych, wystarczy poczytać, tych co wpadają i krzyczą "ratunku". Mają po dwadzieścia lat...
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #67 : 28-01-2016, 17:35 »

Zdecydowanie masz rację. Mnie zaczął zawalać się świat w wieku 23 lat. Na szczęście trafiłem tutaj, więc raczej nie dołączę do grona beznadziejnie chorych.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!