Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:13 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Peter - zapalenie prostaty, niedojrza³o¶æ fizyczna, alergie  (Przeczytany 90378 razy)
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #40 : 19-08-2009, 11:59 »

Mam dwa pytania.
1. Mogê je¶æ kie³basê w II etapie DP? Je¿eli tak to jak±, czym siê sugerowaæ przy kupnie?
2. Gra¿yna pisa³a¶ ¿e powinienem piæ pokrzywê. Czy teraz gdy pokrzywa jest ju¿ wyro¶niêta te¿ powinienem piæ, czy tylko m³od±? Jak przygotowaæ taki napar?
Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #41 : 17-09-2009, 14:52 »

Czy w trakcie oczyszczania mo¿na stosowaæ antyperspiranty na nadmierne pocenie siê? (Antidral, Etiaxil, Balea) Pytam bo nie jestem pewien czy w ten sposób nie zablokuje naturalnych procesów oczyszczania.
Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #42 : 20-09-2009, 15:31 »

Nadmierne pocenie siê jest dla mnie dosyæ uci±¿liwe. Czy móg³by kto¶ wypowiedzieæ siê w tej kwesti. Mo¿e ten temat by³ ju¿ poruszony na forum? W wyszukiwarce nie moge znale¼æ.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #43 : 20-09-2009, 17:57 »

Cofnê siê do pytañ z sierpnia - ju¿ wtedy pozostawa³o jedynie stosowanie ususzonej pokrzywy i tak bêdzie do wiosny.
Kie³basa nie stanowi zdrowego po¿ywienia, ale maj±c dostêp do swojskiej, mo¿na j± spo¿ywaæ. Korzystniej jest przygotowywaæ miêso w domu: gotowaæ, piec po zamarynowaniu lub bez, dusiæ, sma¿yæ, robiæ pasztet, a tak¿e kie³basê domowym sposobem - wiele osób tak robi.
Stosowanie antyperspirantów jest szkodliwe, a wiêc nale¿y raczej stosowaæ dezodoranty i ograniczyæ je do wyj±tkowych sytuacji. Pot wydzielany przez czê¶æ gruczo³ów potowych jest pocz±tkowo bezwonny, jednak dziêki zawarto¶ci substancji t³uszczowych, jest szybko rozk³adany przez bakterie, w wyniku czego powstaje nieprzyjemny zapach. Bie¿±ce zwil¿anie po myciu skóry alocitem i pozostawianie go do wyschniêcia hamuje rozwój tych bakterii i czê¶ciowo uwalnia od zapachu. Do k±pieli dobrze jest dodawaæ olej, który u³atwia usuwanie zanieczyszczeñ i rozpuszcza t³uszcz; wieczorem mo¿na nanie¶æ trochê kremu z witamin± A aby nie dopu¶ciæ do przesuszenia.
Gruczo³y ³ojowe skóry stanowi± drogê wydalania toksyn rozpuszczalnych w t³uszczach - warto wiêc zadbaæ o w±trobê, nie zaniedbywaæ kB z dodatkiem ostropestu.
Objawowo mo¿na piæ herbatki z sza³wii i melisy (1-3 razy dziennie). Porównaj w±tek na temat pielêgnacji skóry http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=4767.msg44353#msg44353 ssania oleju http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=939.msg5192#msg5192

http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=1730.0
« Ostatnia zmiana: 24-09-2009, 15:00 wys³ane przez Gra¿yna » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

!
« Odpowiedz #44 : 12-10-2009, 18:58 »

Mam pytania:
1. Czego mogê u¿ywaæ do golenia siê?
Teraz u¿ywam piankê. Golê siê a potem nak³adam Balsam po goleniu MEN EXTREME, w sk³adzie którego znajduj± siê ró¿ne dziwne sk³adniki i zastanawiam siê czy te¿ nie jest toksyczny.

2. Czy mogê obecnie piæ herbatê Lipton w torebeczce, ugotowan± w czajniku plastikowym? Czy lepiej nie? W ogóle chodzi mi o to, czy woda gotowana w czajniku plastikowym nadaje siê do picia?
« Ostatnia zmiana: 14-12-2009, 16:11 wys³ane przez Szpilka » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #45 : 01-11-2009, 17:58 »

Pracujê teraz po 8 godzin fizycznie i umys³owo. Przez miesi±c schud³em 3,5 kg. Mam tylko jedn± przerwê na co¶ do zjedzenia. Muszê powiedzieæ, ¿e moje samopoczucie poprawi³o siê. Nie jestem ju¿ tak bardzo zamulony, jak wcze¶niej i mam trochê wiêcej energii. Zastanawia³em siê dlaczego tak jest. Mo¿e organizm szybciej pozbywa siê wadliwych komórek?  W ka¿dym razie jest poprawa i to siê liczy. Reakcja Herxheimera, która trwa³a u mnie przez jakie¶ 6 miesiêcy, skoñczy³a siê. Zdajê sobie sprawê, ¿e mo¿e wróciæ, ale na razie jest w porz±dku.
Codziennie zjadam:
¦niadanie: jajecznicê z 4 jaj z porem lub cebul± (jajka zerówki lub kupione na ryneczku od pani, która twierdzi, ¿e karmi kury pasz±, ¿ytem, kukurydz±). Zerówki maj± ¿ó³te ¿ó³tka a te z ryneczku maj± ¿ó³tka bardziej pomarañczowe.

Obiad: Gotowane udko z kurczaka lub karczek + surówka z warzyw albo ryba pieczona w piekarniku + surówka z warzyw. Czasami dok³adam jak±¶ kaszê.
  
Przegryzki: Jab³ko pomiêdzy obiadem a kolacj± lub wafel ry¿owy z szynk±.
      
Kolacja: Udko z kurczaka lub karczek + surówka z warzyw + czasem kasza + mas³o, czasem wafel, kanapki ry¿owe, ogórek kiszony.
  
Poza tym pije MO codziennie z olejem z pestek winogron, ssê olej s³onecznikowy codziennie i wypijam koktajl b³onnikowy - chocia¿ nie zawsze. Do tej pory nie wprowadzi³em ¿elków Haribo, mo¿e wkrótce to zrobiê. To na razie tyle. Aha, zmieni³em pastê do zêbów na bezfluorow±.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2009, 16:09 wys³ane przez Szpilka » Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #46 : 25-11-2009, 09:46 »

Przy zmianie ¶rodka goj±cego mo¿esz odczuwaæ pewne objawy mgie³ki mózgowej, ale to w sumie pozytywna oznaka. Ró¿ne tego typu nieprzyjemne doznania podczas kuracji oczyszczania, mog± byæ efektem po¶redniej reakcji organizmu na oczyszczanie.
   Do potraw jajecznych dodawaj trochê brzuszka lub karczku, prêgi, podgardla, jakiej¶ dobrej kie³basy, czy szynki (z pewnego ¼ród³a), to bêdziesz czu³ d³u¿ej nasycenie. Mo¿esz dodawaæ te¿ wiêcej t³uszczu do obróbki kulinarnej, ale tak, aby Ci buzi nie wykrêca³o.
   Je¶li nie masz k³opotów trawiennych, to zacznij ³±czyæ wiêksze ilo¶ci wêglowodanów z bia³kiem i t³uszczem, a to wszystko przewa¿aj surówkami. O ile organizm bêdzie pozwalaæ, to tak¿e rób sobie na kolacje prawie to co na obiad. G³ównie chodzi o po³±czenie bia³ka z wêglowodanami oraz t³uszczykiem.
« Ostatnia zmiana: 25-11-2009, 09:51 wys³ane przez Zibi » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #47 : 30-11-2009, 21:15 »

Przy zmianie ¶rodka goj±cego mo¿esz odczuwaæ pewne objawy mgie³ki mózgowej

Ogólnie to czujê siê ca³y czas zdezorientowany i zamy¶lony (uczucie spêtania) ale jak siêgnê pamiêci± wstecz to zawsze mia³em problemy z koncentracj± i z pamiêci±. Co wiêcej teraz kiedy zdoby³em trochê wiedzy o zdrowiu i przeanalizuje ca³e swoje ¿ycie  to dochodzê do wniosku ¿e  zosta³em zainfekowany grzybem w ³onie matki.
      Natomiast wracaj±c do oczyszczania to czuje siê na pewno lepiej ni¿eli w trakcie reakcji Herxheimera, Mam wiêcej energii i chêci do ¿ycia. Ale bardzo ³atwo wyprowadziæ mnie z równowagi i miewam jeszcze czasami do³ki lub stany nerwowe. Te stany nerwowe bardzo mnie pobudzaj± i wy¿ywam siê wtedy na worku treningowym.
Cytat
  Do potraw jajecznych dodawaj trochê brzuszka
Brzuszka ?? chodzi o podroby?
Cytat
lub karczku, prêgi, podgardla, jakiej¶ dobrej kie³basy, czy szynki (z pewnego ¼ród³a), to bêdziesz czu³ d³u¿ej nasycenie. Mo¿esz dodawaæ te¿ wiêcej t³uszczu do obróbki kulinarnej, ale tak, aby Ci buzi nie wykrêca³o.

Czasem dodaje jakie¶ miêcho, przeczyta³em w ksi±¿ce kucharskiej ¿e dobrze jest do ¶niadania dodaæ bia³ko z miêsa. Kie³basy nie jadam, szynkê rzadko bo zawsze jakie¶ dziwne odczuwam uciski w jelitach itp. Poza tym nie mam pewnego ¼ród³a, kupuje po prostu w miêsnym na dzielnicy i szczerze mówi±c to nie wiem jakiej jest jako¶ci. Do sma¿enia jajecznicy u¿ywam du¿o mas³a, a po zjedzeniu czêsto czuje jeszcze ochotê na mas³o wiêc zjadam ze dwie ³y¿ki lub wiêcej. Ostatnio sma¿y³em te¿ jajecznice na boczku.


Cytat
   Je¶li nie masz k³opotów trawiennych, to zacznij ³±czyæ wiêksze ilo¶ci wêglowodanów z bia³kiem i t³uszczem, a to wszystko przewa¿aj surówkami. O ile organizm bêdzie pozwalaæ, to tak¿e rób sobie na kolacje prawie to co na obiad. G³ównie chodzi o po³±czenie bia³ka z wêglowodanami oraz t³uszczykiem.

Z k³opotów trawiennych pojawiaj± siê przelewania w jelitach szczególnie jak ju¿ le¿e w ³ó¿ku i próbuje zasn±æ poza tym wspomniane wcze¶niej uciski, no i mam wra¿enie ¿e w odcinek jelita cienkiego zrobi³ siê bardzo wra¿liwy na wszelkie jedzenie. Czêsto zdarzaj± siê te¿ wiatry cuchn±ce, np. po kapu¶cie z grochem. Na kolacje staram siê nie zjadaæ t³uszczy bo pó¼niej nie mogê zasn±æ, za to odczuwam potrzebê zjedzenia surówki a z ni± zjadam np kasze gryczan±. Ogólnie staram siê ¿eby kolacje by³y ma³e i szybko strawne.
    Surówki zjadam praktycznie codziennie takie same, czyli Marchewka, Pietruszka, Seler starte na tarce + oliwa z oliwek. Czasem zjadam kapustê kiszon±
    Zacz±³em zjadaæ Haribo  lecz odczuwam ucisk po zjedzeniu i na razie wstrzyma³em siê, poczekam jeszcze trochê.

    Mam w±tpliwo¶ci co do ca³ej kuracji, MO, itd. Czy rzeczywi¶cie uda mi siê zyskaæ zdrowie? Czy o czym¶ nie zapomnia³em, mo¿e ¼le siê od¿ywiam, mo¿e jeszcze pope³niam jakie¶ b³êdy? Czy rzeczywi¶cie pozbêdê siê kandydozy po 3 latach picia MO? Mam ró¿ne lêki tego typu.
    Mam spore w±tpliwo¶ci co do warzyw i produktów spo¿ywczych, które kupuje.   Mianowicie chodzi o to ¿e tu na forum przeczyta³em ¿e warzywa hodowane na nawozach i pestycydach s± toksyczne, a ja kupuje wszystko na targu, nie mam jakiego¶ dobrego "pewnego" ¼ród³a. Staram siê wybieraæ takie które wygl±daj± w miarê naturalnie i nie s± jakie¶ przero¶niête, kiedy po zjedzeniu okazuje siê ¿e mi nie smakuj± to je wyrzucam. W sezonie letnim jad³em warzywa ogródkowe, ale nie by³o ich na tyle ¿eby zrobiæ zapasy na zimê.
    Mam jeszcze parê pytañ ale to nastêpnym razem bo ju¿ jestem zmêczony.
« Ostatnia zmiana: 01-12-2009, 10:49 wys³ane przez Zibi » Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #48 : 01-12-2009, 11:08 »

Cytat
Brzuszka ?? chodzi o podroby?

Chodzi o boczek.

Cytat
Czasem dodaje jakie¶ miêcho, przeczyta³em w ksi±¿ce kucharskiej ¿e dobrze jest do ¶niadania dodaæ bia³ko.

Bardziej zdaj siê na potrzeby organizmu, a nie na wiedzê z ksi±¿ki kucharskiej.

Cytat
Do sma¿enia jajecznicy u¿ywam du¿o mas³a, a po zjedzeniu czêsto czuje jeszcze ochotê na mas³o wiêc zjadam ze dwie ³y¿ki lub wiêcej.
Widocznie powiniene¶ dodawaæ wiêcej mas³a do jajecznicy, bo po co ³ykaæ puste kalorie.. albo dodawaj wiêcej jakiego¶ miêska (np. boczku..), wówczas mas³a nie bêdzie tyle potrzeba zjadaæ.

Cytat
Czêsto zdarzaj± siê te¿ wiatry cuchn±ce, np. po kapu¶cie z grochem. Na kolacje staram siê nie zjadaæ t³uszczy bo pó¼niej nie mogê zasn±æ, za to odczuwam potrzebê zjedzenia surówki a z ni± zjadam np kasze gryczan±. Ogólnie staram siê ¿eby kolacje by³y ma³e i szybko strawne.
Tak, kapusta z grochem, to mo¿e byæ dla Ciebie jeszcze daniem "odrzutowym".

Cytat
    Mam w±tpliwo¶ci co do ca³ej kuracji, MO, itd. Czy rzeczywi¶cie uda mi siê zyskaæ zdrowie? Czy o czym¶ nie zapomnia³em, mo¿e ¼le siê od¿ywiam, mo¿e jeszcze pope³niam jakie¶ b³êdy? Czy rzeczywi¶cie pozbêdê siê kandydozy po 3 latach picia MO? Mam ró¿ne lêki tego typu.
To standard!

 
Cytat
   Mam spore w±tpliwo¶ci co do warzyw i produktów spo¿ywczych, które kupuje.   Mianowicie chodzi o to ¿e tu na forum przeczyta³em ¿e warzywa hodowane na nawozach i pestycydach s± toksyczne, a ja kupuje wszystko na targu, nie mam jakiego¶ dobrego "pewnego" ¼ród³a. Staram siê wybieraæ takie które wygl±daj± w miarê naturalnie i nie s± jakie¶ przero¶niête, kiedy po zjedzeniu okazuje siê ¿e mi nie smakuj± to je wyrzucam. W sezonie letnim jad³em warzywa ogródkowe, ale nie by³o ich na tyle ¿eby zrobiæ zapasy na zimê.
Nie ma co wydziwiaæ, po to Pan Józef wymy¶li³ MO.
« Ostatnia zmiana: 01-12-2009, 11:10 wys³ane przez Zibi » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #49 : 06-12-2009, 14:26 »

1.Co s±dzicie o Samoleczeniu metod± BSM? Przyznam, ¿e zanim zacz±³em stosowaæ metody Bios³one, samoleczenie bardzo pomaga³o mi na zapalenie prostaty i osi±ga³em dobre rezultaty w poprawie stanu prostaty. Natomiast po przerwaniu kuracji objawy siê nasili³y, dlatego zastanawiam siê czy czasem nie bêdzie to kolejna metoda na ³atanie dziur w zdrowiu?
2. Skoro ju¿ wspomnia³em o prostacie, to zapytam czy powinienem stosowaæ napar na drogi moczowe?
3. Chcia³em jeszcze zapytaæ o przemarzniêcia. Ostatnio narazi³em siê na d³ugotrwa³e przebywanie w nie ogrzewanych pomieszczeniach i zmarz³a mi bardzo pupa (po¶ladki) i nogi, teraz jak wychodzê na zewn±trz bardzo szybko marzn± mi nogi i ty³ek nawet, kiedy noszê kalesony. Poza tym, d³ugie siedzenie na krze¶le "zimnym" czyli normalnie w domu w temp. pokojowej powoduje, ¿e ju¿ mam du¿e uczucie dyskomfortu - tj. uczucie przemarzniêcia ty³ka, dziwne mrowienia itp. Poza tym, od stóp te¿ bardzo ci±gnie zimno, w domu muszê nosiæ dwie pary skarpet i kalesony. Proszê o jak±¶ radê, co z tym mo¿na zrobiæ i czy da siê to w ogóle "wyprostowaæ"?
« Ostatnia zmiana: 14-12-2009, 15:57 wys³ane przez Szpilka » Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #50 : 06-12-2009, 14:35 »

Cytat
1.Co s±dzicie o Samoleczeniu metod± BSM? Przyznam ¿e zanim zacz±³em stosowaæ metody Bios³one, samoleczenie bardzo pomaga³o mi na zapalenie prostaty i osi±ga³em dobre rezultaty w poprawie stanu prostaty. Natomiast po przerwaniu kuracji objawy siê nasili³y dlatego zastanawiam siê czy czasem nie bêdzie to kolejna metoda na ³atanie dziur w zdrowiu?
Podobnie s±dzê.

Cytat
2. Skoro ju¿ wspomnia³em o prostacie to zapytam czy powinienem stosowaæ napar na drogi moczowe?
Uwa¿am, ¿e ju pora!

Cytat
3. Chcia³em jeszcze zapytaæ o przemarzniêcia, ostatnio narazi³em siê na d³ugotrwa³e przebywanie w nie ogrzewanych pomieszczeniach i zmarz³a mi bardzo pupa (po¶ladki) i nogi, teraz jak wychodzê na zewn±trz bardzo szybko marzn± mi nogi i ty³ek nawet kiedy noszê kalesony, poza tym d³ugie siedzenie na krze¶le "zimnym" czyli normalnie w domu w temp. pokojowej powoduje ¿e ju¿ mam du¿e uczucie dyskomfortu - tj. uczucie przemarzniêcia ty³ka, dziwne mrowienia itp. Poza tym od stóp te¿ bardzo ci±gnie zimno, w domu muszê nosiæ dwie pary skarpet i kalesony. Proszê o jak±¶ rade co z tym mo¿na zrobiæ i czy da siê to w ogóle "wyprostowaæ"?
Ok³ady z rozgrzanej soli na okolicê ko¶ci krzy¿owej: - http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=7036.msg75230#msg75230
« Ostatnia zmiana: 06-12-2009, 14:42 wys³ane przez Zibi » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #51 : 07-12-2009, 10:27 »

Jak czêsto stosowaæ takie ok³ady?
Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #52 : 07-12-2009, 15:03 »

Jak czêsto stosowaæ takie ok³ady?
Dopóki nie poczujesz poprawy.
Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #53 : 07-12-2009, 17:24 »

Jak to jest z tym Kelpem? £ykaæ tê tabletkê czy nie?
« Ostatnia zmiana: 14-12-2009, 16:11 wys³ane przez Szpilka » Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #54 : 08-12-2009, 12:12 »

Peter, jeste¶ ju¿ du¿ym ch³opcem na tym Forum, i czy nie jest ju¿ najwy¿szy czas, aby¶ siê usamodzielni³... msn-wink
« Ostatnia zmiana: 15-12-2011, 16:23 wys³ane przez Zibi » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #55 : 08-12-2009, 18:02 »

Moja nieporadno¶æ mo¿e wynikaæ z braku zdecydowania, ale nazwa³bym to jednym z objawów chorobowych. Natomiast na pewno potrzebujê jakiego¶ ukierunkowania, wiêc zadam to pytanie trochê inaczej:
Zbyszku, powiedz,  czy suplementujesz siê kelpem? ;-)
« Ostatnia zmiana: 14-12-2009, 15:54 wys³ane przez Szpilka » Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #56 : 08-12-2009, 19:16 »

Nie, nie u¿ywam ¿adnych tzw. suplementów diety oraz kelpu nigdy nie u¿ywa³em.
  
Kelp (w przeciwieñstwie do innych leków jest dobrze przyswajalny przez organizm) tu stanowi wyj±tek, je¶li chodzi o tê suplementacjê, i je¶li bêdziesz go za¿ywa³, nawet profilaktycznie, to mo¿e wyj¶æ Ci na zdrowie. Tym bardziej dla Ciebie by³by wskazany, je¶li zbyt daleko mieszkasz od morza i jeste¶ stosunkowo m³ody...
  
« Ostatnia zmiana: 15-12-2011, 16:22 wys³ane przez Zibi » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #57 : 26-12-2009, 12:28 »

Co s±dzicie o wk³adkach przeciwpotowych? http://www.allegro.pl/item851837146_sweatex_wkladki_antypotowe_etiaxil_w_zestawi.html Zastanawiam siê czy sobie nie kupiæ. Wiem ju¿, ¿e antyperspiranty s± szkodliwe dla zdrowia, mo¿e wk³adki mog± byæ?
« Ostatnia zmiana: 27-12-2009, 00:23 wys³ane przez Gra¿yna » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #58 : 28-01-2010, 20:44 »

Mam ostatnio bardzo powa¿ne problemy psychiczne: Nat³ok my¶li, zamy¶lenie ci±g³e, zamulenie, zapominanie, krytykanctwo, ¿ale do wszystkich (do rodziny) nerwy, rozbicie, bóle g³owy ci±g³e. nie wiem sk±d to siê wziê³o bo przed ¶wiêtami odczuwa³em bierno¶æ, dystans, wszystko bra³em na rozum, bez emocji i czu³em ¿e jest lepiej a teraz powali³o mnie ca³kowicie. Zrobiê przerwê w MO bo tak funkcjonowaæ to nie mogê. Je¿eli macie jakie¶ rady to poproszê.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #59 : 28-01-2010, 21:16 »

Ja bym tych problemów nie wi±za³a z mikstur±, co najwy¿ej zmniejsz ilo¶æ. S±dzê, ¿e to raczej brak pracy powoduje, ¿e trudno Ci siê zdobyæ na jak±¶ koncepcjê dotycz±c± w³asnego ¿ycia. Do tego nerwowa sytuacja w domu. Jedyn± przyjemno¶ci± s± æwiczenia fizyczne. Zima te¿ ma na to wp³yw, i ten gwa³towny spadek ci¶nienia atmosferycznego, to dlatego jeste¶ spl±tany i roz¿alony. Powiniene¶ zdaæ sobie sprawê z tego, ¿e gdy zaczniesz dostrzegaæ plusy i staniesz siê wiêkszym optymist±, wszystko zacznie siê lepiej uk³adaæ. Mo¿e jeste¶ przed urodzinami. Tak siê jako¶ sk³ada, ¿e wielu ludzi przed urodzinami odczuwa os³abienie i zniechêcenie, a potem to mija. ¯eby jako¶ prze¿yæ, trzeba si³ê do ¿ycia znale¼æ w sobie. Czasami jest trudno, ale warto, bo trzeba siê rozwijaæ.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!