Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Marysia  (Przeczytany 7020 razy)
Marysiak
« : 22-04-2009, 13:38 »

1. 26lat
2.Dolegliwości fizyczne:wzdęcia brzucha, zaparcia,marznące stopy i dłonie, trądzik na twarzy i plecach, lekka nadwaga, skóra pokryta siecią widocznych naczynek ( podobne do skóry chorego na boreliozę, choć kleszcza nigdy nie miałam)- głównie po jednej prawej stronie ciała, skóra sucha i wrażliwa, pobolewanie w prawej łydce od kilku dobrych lat, nasilające się po długim chodzeniu bądz staniu, w ostatnim czasie wypadające włosy, słabe paznokcie, częste stany zapalne dziąseł, dziąsła krwawią, przy dziąsłach biały nalot, pokrzywiony kręgosłup

potwierdzone badaniami: niewielki przerost mięśnia sercowego, nadżerka szyjki macicy II stopnia, kamienie w woreczku żółciowym(2 małe ok. 6 mm), hormony tarczycy w normie( TSH wskazuje na lekką niedoczynność)

Dolegliwości psychiczne: Nerwica lękowa, nerwica natręctw, depresja, do tego ciągły lęk i strach, nieufność do ludzi, płaczliwość, nieumiejętność radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i ze stresem, poczucie zniechęcenia do życia, uczucie ciągłego zagrożenia, ciągłe napięcie psychiczne. W chwilach silnego stresu: zawroty głowy, poczucie że za chwilę umrę, kołatanie serca, ataki lęku po ataku silna potrzeba oddania stolca i straszne fizyczne wyczerpanie.

3. Historia choroby:
Leki: od urodzenia antybiotyki ( gronkowiec złocisty) co 2 tygodnie angina, później coraz mniej angin, czasem grypa, przeziębienie z katarem, inne leki blokujące chorobę typu Gripex, leki przeciwbólowe Ibuprom, w okresie młodzieńczym leki psychotropowe, wszystkie szczepionki obowiązkowe, autoszczepionka 2 razy w życiu, szczepionka na grypę 1 raz w życiu.

Kuracje: Alveo, wszelkie suplementy diety, psychoterapia, badałam też włos na pierwiastki i kroplę krwi

Zabiegi: Nastawienie kręgosłupa, drenaż limfatyczny( zeszły mi obrzęki po ciąży), sauna, Body Detox 1 zabieg,

4. Odżywianie
w dzieciństwie: karmiona mlekiem modyfikowanym, jadłam wszystko, kuchnia tradycyjna, do tego słodycze w dużych ilościach i produkty mączne

w młodości: różne diety odchudzające, kawa, przez rok chora na anoreksję- dużo schudłam

aktualnie: od paru lat unikam przetworzonej żywności, wędlin, kolorowych napoi, nigdy nie paliłam papierosów, na rozładowanie napięcia jadłam słodycze w dużych ilościach
od 3 dni jestem na diecie I Etapu Pana Józefa od jutra rana MO, wkrótce koktajle

5. pracowałam jako fryzjerka i kosmetyczka. Od dwóch lat nie pracuję, prowadzę jedynie dom.

6.STRES

Proszę o wszelkie sugestie, czy oprócz MO powinnam na czas leczenia zażywać jakieś suplementy.
Wiem, że z wit.C i Magnezu przy stresie zrezygnować nie moge, a coś jeszcze?

Marysia
« Ostatnia zmiana: 22-04-2009, 13:40 wysłane przez Marysiak » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 11-05-2009, 00:17 »

Marysiu, napisz, czy masz jakieś efekty i w ogóle - jak znosisz Miksturę.
Wit. C i magnez, ewentualnie kelp (w jakim regionie mieszkasz?) możesz zażywać, jeśli Ci to dobrze robi, ale jeszcze - jaki magnez i jakie dawki? Innych suplementów nie bierz. Nie nazywaj tego, co robisz leczeniem, bo nim nie jest. Twoim celem jest odzyskanie równowagi organizmu, także psychicznej. Niestety, pod wpływem picia Mo początkowo dolegliwości mogą się nawet zaostrzyć. Czy próbowałaś zażywać lek homeopatyczny IGNATIA-14? Może byc przydatny przy Twoich dolegliwościach - wypróbuj i napisz o efektach. W chwilach, gdy wydaje Ci się, że umierasz, dodatkowo Arsenicum album 9CH, po 5 granulek co 15' od 2 do 4 razy.
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5355.msg52975#msg52975

Jak Ci idzie dieta? Już chyba II etap. Opisz, co jesz w ciągu dnia - po kolei. Chyba nie jesz słodyczy?
« Ostatnia zmiana: 11-05-2009, 00:19 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!