Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 09:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Utrzymywanie poziomu i tematyki forum  (Przeczytany 16460 razy)
Boja
« Odpowiedz #20 : 19-11-2009, 22:00 »

Słuchajcie, przychodzą Nowi:
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=10503.msg86877;topicseen#lastPost
którzy trafiają tu z różnych stron internetowych o candydozie, mają książki p. Janusa "Postawiłem na zdrowie",  "Nie daj się zjeść grzybom candida", które są ogólnie dostępne.
I kiedy wreszcie (często przez przypadek, bo ktoś polecał te strony, bo tkwią wiadomości w internecie sprzed kilku lat) no i co ich czeka?  Usuwanie  postów, wiec nigdy mogą tu nie wrócić, a chyba nie o to chodzi, aby zniechęcać Nowych?  Nie dziwię się, ze niektórzy są zagubieni, bo mają sprzeczne informacje z internetu.
A może (pytanie do Moderatorów) trzeba stworzyć dla nich jakąś informację wyjaśniającą odnośnie candidy i zmian, które nastąpiły przez ostatnie 2 lata na Forum? Tak jak zrobiła to np. Grażynka z wypowiedzią Mistrza?
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=10436.0
Pod łatwym do znalezienia hasłem (kandydoza - wlaśnie)aby w kilku prostych zdaniach - obalić te stare poglądy ? 
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #21 : 19-11-2009, 22:11 »

Słuchajcie, przychodzą Nowi (..) no i co ich czeka?  Usuwanie  postów,
Regulamin obowiązuje każdego. Jeżeli ktoś popełnia kilkanaście błędów w jednym poście, to musi się liczyć z jego usunięciem. Poza tym, nie jesteśmy forum medycznym i nie zajmujemy się leczeniem kandydoz, czy innych mimoz. W motto stoi jak byk napisane, że...
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #22 : 19-11-2009, 22:26 »

Cytat
nie zajmujemy się leczeniem kandydoz, czy innych mimoz
To akurat jest ogólnie wiadome, ale faktem jest, ze nikt zdrowy tu nie przyszedł.  A chodzi o ten chaos internetowy, który gdzieś tam w sieci krąży, a do którego również dotarły wiadomości z Biosłone sprzed 2 lat (jak napisałam Hajdi wyżej).
Myślę, że Moderatorzy mają inne łagodniejsze środki do stosowania, niż od razu usuwanie, tak jak u innych - np. upomnienia, przecież  czytałam kilka upomnień w stosunku do wielu osób.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #23 : 19-11-2009, 23:08 »

Słuchajcie, przychodzą Nowi:
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=10503.msg86877;topicseen#lastPost
którzy trafiają tu z różnych stron internetowych o candydozie, mają książki p. Janusa "Postawiłem na zdrowie",  "Nie daj się zjeść grzybom candida", które są ogólnie dostępne.
I kiedy wreszcie (często przez przypadek, bo ktoś polecał te strony, bo tkwią wiadomości w internecie sprzed kilku lat) no i co ich czeka?  Usuwanie  postów, wiec nigdy mogą tu nie wrócić, a chyba nie o to chodzi, aby zniechęcać Nowych?  Nie dziwię się, ze niektórzy są zagubieni, bo mają sprzeczne informacje z internetu.

Dlatego najpierw należy zapoznać się z publikacjami Mistrza lub przynajmniej Archiwum wiedzy aby zorientować się w tematyce forum. Czyż nie stoi w drugim punkcie regulaminu, że na forum dyskutujemy na tematy poruszone w książkach?

Marek_93 dostał informację na priv co i w jaki sposób powinien zrobić - opisać swój problem zgodnie z wytycznymi Działu dla początkujących. Jeżeli zdecyduje się to zrobić, wówczas Boju będziesz miała możliwość wprowadzić i poprowadzić zupełnie świeżą osobę przez proces zdrowienia.

Cytat
A może (pytanie do Moderatorów) trzeba stworzyć dla nich jakąś informację wyjaśniającą odnośnie candidy i zmian, które nastąpiły przez ostatnie 2 lata na Forum? Tak jak zrobiła to np. Grażynka z wypowiedzią Mistrza?
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=10436.0
Pod łatwym do znalezienia hasłem (kandydoza - wlaśnie)aby w kilku prostych zdaniach - obalić te stare poglądy ? 

A może zamiast rzucać propozycje sama to zrobisz? Jesteś na tyle doświadczonym użytkownikiem forum, że możesz zrobić to bez najmniejszego kłopotu. Umieścimy tą informację w dobrze widocznym miejscu i wówczas nowi nie będą mieli problemu ze zrozumieniem pojęcia candida.
Zapisane

Boja
« Odpowiedz #24 : 21-11-2009, 21:51 »

Nowym wysyłam wiadomości na PV, jeśli zechcą mogą potwierdzić, ale zupełnie nie rozumiem Twojej wyraźnej do mnie niechęci.
 
Cytat
Doprawdy, poza stałą krytyką i wbijaniem noża w plecy
Grażynko, chyba z ta interpretacją masz problem, a ludzie poglądami mogą się przecież różnić. Czyż nie?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!