Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 19:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Alergia - jak nie szkodzić a pomagać dziecku  (Przeczytany 321461 razy)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #380 : 11-07-2012, 11:39 »


Bioenergoterapia działa podobnie jak steryd. Prawdopodobnie takie zablokowanie wymusza odchorowanie w inny sposób - np. gorączkowanie, infekcję.

Bioenergoterapia i akupunktura nie działają blokująco. Te metody udrażniają zablokowane przez choroby kanały energii w organizmie. Organizm doprowadzony do homeostazy energetycznej szybciej naprawia szkody i poprzez wdrożenie metod biosłonejskich wraca do zdrowia.
Zapisane

Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #381 : 11-07-2012, 11:45 »

Novalijko,
Czy Kacperek nie jest uczulony na kurz?
To tylko takie moje dywagacje, bo pamiętam jak Lacky kiedyś pisał o tym, że jego żonie po odstawieniu glutenu (w czasie karmienia dzieciątka) pojawiła się czasowa alergia na kurz, która potem samoistnie znikła.
Wy odstawiliście gluten dawno temu i jestem ciekawa, czy pojawiła się ta alergia na kurz.
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #382 : 18-07-2012, 21:00 »

Cytat od: Liwia
Bioenergoterapia działa podobnie jak steryd. Prawdopodobnie takie zablokowanie wymusza odchorowanie w inny sposób - np. gorączkowanie, infekcję. Możliwe, że u Kacperka, ze względu na to że jest dzieckiem, takie zablokowanie nie zaszkodziło - odchoruje to w infekcjach.

Tak właśnie myślę, podaję MO i czekam na infekcje, już ostatnio była silna gorączka - to dobry znak, spokojnie więc czekamy dalej.

Cytat od: Agnieszka
Czy Kacperek nie jest uczulony na kurz?

Tak, jest uczulony na kurz. Z tym właśnie teraz jest najwięcej problemów, w przedszkolu, w salach zabaw dla dzieci miał nasilony katar i duszności, dlatego dostawał leki przeciwhistaminowe, teraz na wakacje wszystko odstawiłam. W domu jest oki, zobaczymy co będzie we wrześniu, mam nadzieję że powoli reakcja na kurz będzie ustępować.
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #383 : 03-04-2013, 18:40 »

Kacperek, ma się dobrze smile.
Przechodzi infekcje z wysoką temperaturą bez leków, ostatnio przeszedł szkarlatynę, chorował długo ale wszystko ładnie przeszło.
Objawy alergii na jajko i mleko nadal ma, na pozostałe pokarmy nie.
Na kurz coraz mniej już reaguje, nie daję mu leków przeciwhistaminowych do szkoły, bo nie jest to konieczne, trochę kicha, ale nie jest to uciążliwe.
Jest radosny i pogodny, skórę ma delikatną, nie jest szczepiony, pije miksturę z octem jabłkowym.
Wszystkim będącym na drodze do zdrowia życzę dużo wytrwałości i spokoju! smile
« Ostatnia zmiana: 03-04-2013, 21:03 wysłane przez Whena » Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!