Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapalenie nerwu trójdzielnego  (Przeczytany 11894 razy)
Manta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 54
MO: Czerwiec 2008
Wiadomości: 40

« : 05-05-2009, 19:54 »

Skuteczna bywa tu terapia homeopatyczna. Heel proponuje rozpocząć od zażywania:
Gelsemium-Homaccord 8-10 kropli w godzinach 8, 12 i 16;
Galium-Heel 8-10 kropli o godz. 10, 14 i 18.
Uwaga - krople zawierają 35% objętości alkoholu. Podaje się na niewielką ilość wody - łyżeczka - łyżka. Nie należy zaraz połykać, tylko przetrzymać trochę w buzi.
Ponadto, jeśli porażenie nastąpiło w wyniku zmarznięcia, silnego przeziębienia, należy jak najszybciej podać Aconitum napellus 9 CH, po 5 granulek pod język, początkowo co 1-2 godziny, a w miarę poprawy coraz rzadziej.

Moja mama to miała i za pomocą reiki wyleczylem to, tak samo jak korzonki.... troszkę reiki i wszystko siii.
Pozdrawiam.  msn-wink

Czy może jest coś zamiast homeopatii i reiki co wyleczy ten nerw. Może ktoś słyszał o ziołach, albo o np. akupunkturze. Mój kuzyn leczy się u lekarzy już miesiąc. Pani przepisuje tylko jakieś tabletki, prądy i nic nawet nie drgnęło. Chłopak ma paraliż lewej strony twarzy. Czy jest jakaś szansa, że z tego wyjdzie? Proszę o radę. notworthy
« Ostatnia zmiana: 08-05-2009, 12:17 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 06-05-2009, 17:38 »

Skoro nie homeopatia, to pozostaje modlitwa  msn-wink
Zapisane
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

« Odpowiedz #2 : 06-05-2009, 18:12 »

Manta, mogę doradzić zabieg o nazwie CF-Termolezja. Metoda ta stosowana jest na świecie od przeszło 25 lat. W Polsce jest mało znana z uwagi na jej małą dostępność - wykonują zaledwie trzy ośrodki, w Warszawie i Krakowie z tego co wiem.
W metodzie tej za pomocą prądu o wysokiej częstotliwości wyłącza się fragmenty nerwów przewodzących ból. Dzięki temu bezbolesnemu zabiegowi można zlikwidować ból na okres od 6 miesięcy do roku, bez trwałego uszkodzenia tkanki nerwowej.

Jeżeli chcesz mogę Cię skontaktować z lekarzem wykonującym te zabiegi.
Zapisane
Manta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 54
MO: Czerwiec 2008
Wiadomości: 40

« Odpowiedz #3 : 07-05-2009, 21:57 »

Dziękuję za odzew. Grażyna u niego na bakier z modlitwą.
Kawka, najpierw przekażę tę wiadomość jego mamie. On jest takim typem, który w nic nie wierzy i wie zawsze najlepiej. Ja robię to dla jego matki, która b. się martwi. Uszyła mu poduszeczkę z ziołami, którą powinnien przykładać na policzek, ale on nie chce. Czasami się zastanawiam czy on chce wyzdrowieć. Jeżeli nie przyjmie mojej pomocy, to chyba sobie dam spokój. Jeszcze raz wam dziękuję.
Zapisane
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

« Odpowiedz #4 : 08-05-2009, 08:24 »

Może ulgę w bólu przyniesie chłopcu masaż o którym napisał kiedyś na Forum Mistrz. Zacytuję poradę:

„Najlepiej znaleźć bolesne miejsca i stosunkowo mocno uciskać palcami. Na początku ból może się nasilać, ale w końcu następuje zasadnicza ulga, zaś kontynuowanie uciskania prowadzi do całkowitego wyleczenia infekcji przebiegającej w kanałach nerwu.”
Zapisane
nusia
« Odpowiedz #5 : 08-05-2009, 09:05 »

Dzieńdoberek msn-wink

miałam kiedyś, kilka lat temu takie coś - boli paskudnie, nie można ruszyć głową. U mnie przyczyną był stres, to cichy zabójca. Wtedy jeszcze nie znałam tego forum ( a szkoda) lekarz zaaplikował mi Antyneuralginę (paskudztwo straszne ledwo przełknęłam, zjadłam w sumie chyba 4 tabletki i minęło)- ale została wycofana z aptek więc już nawet nie chcę myśleć jakie świństwo to było. Cały czas podświadomie boję się, że kiedyś powróci - bo stres otacza nas zewsząd, choć staram się go eliminować. O homeopatii wtedy pewnie nawet nie słyszałam. Współczuję tego bólu. Mam nadzieję, że specyfiki Graźynki okażą się pomocne.
Zapisane
Manta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 54
MO: Czerwiec 2008
Wiadomości: 40

« Odpowiedz #6 : 08-05-2009, 17:18 »

Chłopak chyba się wystraszył i widzi, że tabletki nic nie pomagają. Zaczął stosować okłady z poduszki. W poniedziałek zamieszczę o co chodzi z tą poduszką.
Sposobem, który zamieścił Mistrz leczę ból głowy i ramienia, które czasami b. boli (przewiało mi kilka lat temu). I rzeczywiście pomaga.
Zapisane
bea
« Odpowiedz #7 : 27-12-2010, 00:01 »

Witajcie- jestem tu nowa, więc witam najserdeczniej.
Odkurzam ten stary już wątek. Mój mąż walczy z bólem. Nerw trójdzielny. Od wielu lat. Jednak ostatnio jego stany bólowe się mocno nasilają. I tak jak poprzednio bywało- raz na 6 mc czy rzadziej, to teraz coraz częściej. Teraz cierpi od miesiąca niemal. Bardzo mnie to martwi. Bardzo cierpi. Nawet Święta mieliśmy wyjątkowo trudne....
Usiadłam do kompa. Szukam pomocy.
Czy ktoś mógłby mi napisać, gdzie w Warszawie wykonuje się zabieg CF- Termolezja?
Do kogo mamy się udać?
Zapisane
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #8 : 27-12-2010, 09:37 »

... gdzie w Warszawie wykonuje się zabieg CF- Termolezja?
Po prawej stronie artykułu jest podany numer telefonu.
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/bol/bez-cierpienia_34002.html
Zapisane
bea
« Odpowiedz #9 : 27-12-2010, 22:21 »

Serdecznie dziękuję za pomoc- dałam mu artykuł do przeczytania- właśnie mąż dzwoni do Pani Doktor...podsłuchuję...jutro ma dzwonić a w styczniu (7 lub 8 ) ma prawdopodobnie u niej wizytę...jeszcze raz- dzięki! 
Zapisane
Kate
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23.07. 2013
Wiadomości: 35

przez trudy do gwiazd

« Odpowiedz #10 : 19-08-2021, 08:05 »

Po lewej stronie twarzy pojawia się ból (okolice skroni, ucha, żuchwy),szczególnie wieczorem i zmusza do brania tabletki przeciwbólowej.  Stosujemy masaż punktów shiatsu na twarz. Czy ktoś ma doświadczenie i może podzielić się radami jak poradzić sobie z nerwobólem nerwów  twarzy?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #11 : 20-08-2021, 09:23 »

A co jest przyczyną tego bólu?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!