Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasłabnięcie dziecka  (Przeczytany 32621 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 12-04-2009, 19:24 »

Po ok.  2 tygodniach zaczął w nocy kaszleć i tak jakby połykał ślinę, drugiej nocy było to samo, w dzień nie chciał jeść, mówił, że go brzuszek boli i koło południa zwymiotował dwa razy, jeszcze wcześniej gorączkował przez dwa dni. Jak zwymiotował wszystko się uspokoiło. Nie wiem czy to nie było związane z glistą.
Proszę nie powielać tutaj tych bzdur! To nie jest forum idiotyczno-medyczne.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
book
« Odpowiedz #21 : 29-03-2010, 17:11 »

Prawie rok nie występowały u córki omdlenia, dzisiaj po pierwszej lekcji wfu, który odbywał się na boisku szkolnym (nastała wiosna, więc lekcje rozpoczęły się w terenie), znowu przeżyła tę niemiłą sytuację. Po długim biegu przed oczami pojawiły się mroczki, nogi z waty, odruch wymiotny, ale tym razem nie wymiotowała, wielka słabość, sekundy nieświadomości, nawet nie mogła słowa powiedzieć, poty, a jednocześnie mówiła, że jej było zimno, puls po 3 godzinach 96. Jeszcze zdziwiło mnie to, że zdając relacje z tego jak się czuła powiedziała, że nic nie widziała, a wszystko o wiele wyraźniej słyszała. Tym razem przez cały rok wykluczony gluten, dieta, błonnik i oczywiście systematycznie MO.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #22 : 29-03-2010, 21:26 »

Book, czy Twojej córce sprawdzał ktoś mądry kręgosłup ?
Może to mylny trop ale tak mi się nasunęło. Pisałaś, że te problemy zaczęły się kiedy miała roczek i trwają przez lata. Czyli początek może się wiązać z czasem, kiedy zaczęła chodzić, przebywać często w pozycji pionowej, inaczej obciążać kręgosłup. Może już podczas porodu nastąpiło jakieś uszkodzenie ?
Rzadko mówi się o tym, jak ogromny wpływ na działanie całego organizmu ma stan kręgosłupa, postawy, napięcie mieśni itd.
Zapisane
book
« Odpowiedz #23 : 30-03-2010, 07:13 »

Nikt  kręgosłupa nie sprawdzał nie pomyślałam o tym wcale.
Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #24 : 09-04-2010, 21:05 »

Book jak będziesz wiedziała coś nowego to odezwij się proszę.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
book
« Odpowiedz #25 : 11-04-2010, 20:20 »

Dobrze, ale teraz nie wiem nic, na cały miesiąc wykluczyłam córkę z zajęć wychowania fizycznego. Prowadzący jak ją zobaczył wtedy w takim stanie to sam przestraszył się nie na żarty. Nie wiem co mam jednak dalej robić. Pozostaję wierna drodze, którą wybrałam, dieta, MO, koktajle. Nie wiem za bardzo kto mógłby jej sprawdzić kręgosłup. Mam jednak przeświadczenie, że jest to związane z układem pokarmowym. Od małego ulewała pokarm. Prawie po każdym zasłabnięciu zwraca.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #26 : 11-04-2010, 23:21 »

Pozostając wierna drodze możesz  przecież sprawdzić kręgosłup. Jedno drugiemu zupełnie nie przeszkadza.
Może jednak coś jej podczas porodu przestawili ? Tym bardziej, że jak piszesz, od małego ulewała pokarm.
Prawidłowe napięcie mięsni ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania całego organizmu.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!