Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 22:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bez glutenu  (Przeczytany 22252 razy)
Grazyna
« Odpowiedz #20 : 28-05-2009, 21:29 »

Ja dodam do tego, co napisała Fiona, swoje pytanie.
A jak to sobie Pani wyobraża, że najpierw zanudzi nas swoimi naiwnymi pytaniami, a potem przeczyta książki?

A o co ja się pana pytam w tym wątku?
Otóż, mogłabyś jaśniej, o co Ci chodzi?
Ja Ci powiem, jak ja rozumiem Twoje słowa: "skoro się do Pana w tym wątku nie zwracam z pytaniem, to co się Pan odzywa" - jeśli się mylę, to wyjaśnij, proszę. W dodatku Pan Słonecki pisząc do Ciebie, pisze "Pani" dużą literą, A Ty - "pana" piszesz małą.
Masz szansę się do tego odnieść. A może tylko po to tu jesteś, żeby siać zamieszanie? Gdyż zmęczenie i zwątpienie nie usprawiedliwia Twojego tonu, zadajesz naiwne pytania, jeden wątek już został skasowany, książek nie przeczytałaś, a do gospodarza, z którego gościny korzystasz i który słusznie Cię skarcił, zwracasz się arogancko.
Zapisane
Edyta_dkm
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wiadomości: 53

« Odpowiedz #21 : 28-05-2009, 22:12 »

Witaj Diplodo, pytałaś czy dieta pomogła dziecku. Pomogła i to bardzo. Po pierwsze duże zmiany w zachowaniu dziecka - miał takie napady złości, potrafił rzucić zabawką w kogoś jak się zdenerwował, budził się w nocy, płakał, na początku jak definitywnie odstawiłam cukier pod wszelką postacią potrafił być agresywny nawet wobec mnie, tak że tę zmianę zauważyłam najprędzej.
Skóra na początku wyładniała, ale później dłuższy czas były czerwone zmiany, czasami swędzące, teraz skóra jest w porządku, ale jeszcze troszkę sucha.
Waga na początku poszła do góry ale chyba w lutym załapał się na grypę i prawie miesiąc słabo mi jadł, stracił prawie kilo, ale to potem wyrównał, tak że od listopada jesteśmy na diecie bg a mały przybył ok 1,5 kg. Po tej grypie gdzieś to stanęło w miejscu. No ale nic pijemy MO, od 1,5 m-ca koktajl (u mnie dzieciaki nazywają to zdrowe picie), tutaj mam pytanie -dzieciak ma ochotę pić 2 razy dnia, chyba można mu dawać koktajl 2 razy dziennie, dodam, że nie chce surowych warzyw a w koktajlu to każe sobie nawet szczypiorek i sałatę miksować.
Co mogę jeszcze napisać - przestań wierzyć, że ci lekarz pomoże dziecko wyleczyć, oni to ci zrobią z dzieci wiecznych pacjentów. Ja też się włóczyłam- alergolog, laryngolog, gastrolog, endokrynolog - wszystkie badania wychodziły dobrze (jedynie testy alergologiczne coś tam wykazały), niby na brzozę silnie uczulony - ale jak brzoza pyliła to akurat nic się dziecku nie działo, dopiero później zaczął kichać, woda z nosa mu leciała oraz nie tak kaszlał jak słyszałam świsty jak oddychał, wtedy dawałam Berodual, po trzech tygodniach przeszło i chyba kilka tygodni może miesiąc jest spokój.
Teraz chciałabym napisać coś odnośnie szczepień i będę po prostu pisać już w tym wątku.

Nie, przykro mi, ale tak nie może być. A jeśli ktoś zechce odnieść się do tego co napisałaś? Wydzieliłam i przeniosłam do wątku Znów te szczepienia http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=2489.new#new

Jak dotąd stosujemy dietę bg, myślałam o 2-3 latach, pijemy zdrowe picie (tu już widzę coś się oczyszcza -kał jest mazisty, czasami półpłynny, czasami taki bardzo pomarszczony jak rodzynka tylko takie długości kilka centymetrów, stosujemy w miarę zdrową dietę, żadnych suplementów nie stosuję i czekam na kolejne infekcje u dziecka, które powoli będą dziecko oczyszczać .  
« Ostatnia zmiana: 28-05-2009, 22:44 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!