Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Długowieczność  (Przeczytany 142737 razy)
scorupion
« Odpowiedz #120 : 23-09-2016, 08:19 »

Nie, to nie amerykańscy uczeni, to dasiekowy nowy idol. Całą ta strona się nadaje na szmelc, co chwila informacja wyssana z brudnego palca, generalnie zbiór szeptanych, internetowych głupawek.
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #121 : 23-09-2016, 10:34 »

Nie, to nie amerykańscy uczeni, to dasiekowy nowy idol. Całą ta strona się nadaje na szmelc, co chwila informacja wyssana z brudnego palca, generalnie zbiór szeptanych, internetowych głupawek.

Nie potrzebuję żadnych idoli, ale szanuję osoby które włożyły ogrom pracy by poznać prawdę.
https://www.youtube.com/watch?v=qpJT91cEfLs
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #122 : 23-09-2016, 12:40 »

A tu zastosowanie dwutlenku węgla w walce z bliznami, cellulitem, rozstępami, zmarszczkami. Nie ma to nic wspólnego z długowiecznością, ale dla wielu kobiet jest to chyba najmniej szkodliwa metoda upiększania i poprawienia samopoczucia. Podaję to żeby zwrócić waszą uwagę na sposób oddziaływania CO2 na organizm ludzki.
https://www.youtube.com/results?search_query=karboksyterapia
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #123 : 26-09-2016, 12:29 »

Od CO2 o wiele cudowniejszym jest wodór. To właśnie ten gaz jest produktem symbiotycznych acidofilnych bakterii i to jego działanie jest tak wszechstronnie dobroczynne dla nas. Dlatego tak ważne jest dawanie im pożywki w postaci koktajlu błonnikowego. Odpowiednio dokarmione i nie wytruwane przez chemiczne jedzenie i antybiotyki potrafią się odwdzięczyć produkcją nawet 10l wodoru. https://youtu.be/CwVDb7bLBgo?list=FLRVS6tUgfpKM8ioRmMjyffA
Takie rzeczy jak: ocet, kombucha, itp. wytwarzają właśnie wodór i pomimo, że większość się go ulatnia, to mają dobroczynny wpływ na zdrowie i długowieczność organizmu.
Myślę, że w pilnych sytuacjach, zanim organizm zacznie produkować odpowiednią ilość wodoru można by go sztucznie podawać. Nasycenie tym gazem organizmu jest konieczne w walce o długowieczność.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #124 : 28-09-2016, 09:56 »

Od CO2 o wiele cudowniejszym jest wodór. .
Zupełnie się pogubiłeś, od cudownego wodoru znacznie bardziej cudowniejszym jest Cudowny Suplement Mineralny. Nie wierzysz? To tu poczytaj.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #125 : 28-09-2016, 14:55 »

A jak, mimo swej cudowności, nie pomoże...jest jeszcze indiańskie koło ratunkowe.
Cytat
Jeżeli w waszym przypadku nie zauważycie żadnych oznak poprawy, połączcie terapię suplementem MMS z terapią indiańskim preparatem ziołowym, Indian Herb (Indyjskie zioło). Możecie go kupić  od Kathleen w Teksasie za 60 dolarów, ale wystarczy na bardzo długo.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #126 : 04-11-2016, 11:47 »

Wpływ zmian wartości ciśnienia atmosferycznego na stan zdrowia człowieka:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwi3uujo9Y7QAhXCPhQKHV4yD0wQFggdMAA&url=https%3A%2F%2Fwww.umlub.pl%2Fdownload%2Fgfx%2Fumlub%2Fpl%2Fdefaultopisy%2F4486%2F1046%2F3%2Fwplyw_zmian_skrypt_cisnienia_atmosferycznego_na_stan_zdrowia_czlowieka.doc&usg=AFQjCNHk08CBFTgC2eAMoFaPBMqSpMaeMg&cad=rja
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #127 : 15-11-2016, 16:44 »

Z twojej branży:

Cytat
Niedotlenienie sprawia też, że organizm nie spala tłuszczów, stąd osoby, które mimo stosowania diet i ćwiczeń nie mogą schudnąć, powinny przeanalizować swoje oddychanie.

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,411971,olsztynscy-naukowcy-zbudowali-urzadzenie-badajace-jak-oddychamy.html


Ciekawe ile poszło na te badania.
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #128 : 15-11-2016, 22:55 »

Z twojej branży:

Cytat
Niedotlenienie sprawia też, że organizm nie spala tłuszczów, stąd osoby, które mimo stosowania diet i ćwiczeń nie mogą schudnąć, powinny przeanalizować swoje oddychanie.

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,411971,olsztynscy-naukowcy-zbudowali-urzadzenie-badajace-jak-oddychamy.html


Ciekawe ile poszło na te badania.
Wyważają już dawno otwarte drzwi. Wystarczyłoby sięgnąć do literatury, ale Konstantin Butejko jest be, bo Rosjanin.
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #129 : 15-11-2016, 23:00 »

Czy uważasz, że osoby stosujące diety i ćwiczenia nie mogą schudnąć, bo źle oddychają?
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #130 : 16-11-2016, 00:01 »

Czy uważasz, że osoby stosujące diety i ćwiczenia nie mogą schudnąć, bo źle oddychają?
Ruch i ćwiczenia są korzystne, bo powodują zwiększoną ilość CO2 w tkankach, ale jest on wydalany przez zwiększoną częstotliwość oddychania. Organizm z powodu braku dwutlenku węgla zakwasza limfę metabolitami przemiany materii. Żeby utrzymać przy życiu komórki organizm po odchudzaniu znowu uzupełnia kwasy i powstaje efekt jojo. Nasycanie organizmu CO2 jest może czasochłonne, bo musi wyprzeć metabolity - to jednak poprawia stan zdrowia i umożliwia pozbycie się zbędnego sadełka. Dr Pokrywka określił to sadło kiślem, bo ma więcej wspólnego z nim niż z tłuszczem.



Przypominam, że przed "bo" też stawiamy przecinek!
//ArtComp
« Ostatnia zmiana: 16-11-2016, 08:14 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #131 : 16-11-2016, 00:22 »

A Ja głupi zawsze myślałem, że efekt jojo powstaje przez to, że najpierw ludzie się głodzą, a potem wpieprzają wszystko jakby nie było jutra.
« Ostatnia zmiana: 16-11-2016, 08:14 wysłane przez ArtComp » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #132 : 16-11-2016, 10:39 »

Ty przynajmniej coś zrozumiałeś z Dasiekowego postu, bo ja ani w ząb.
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #133 : 16-11-2016, 14:11 »

A Ja głupi zawsze myślałem, że efekt jojo powstaje przez to, że najpierw ludzie się głodzą, a potem wpieprzają wszystko jakby nie było jutra.
Jakby umieli "nawpiepszać" się CO2 to by uniknęli tego problemu.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #134 : 16-11-2016, 14:48 »

A Poziomek napisał nawpieprzać. Któryś z was musi nie mieć racji hehehe.
Widać Dasieku, że jesteś entuzjastą pewnych niekonwencjonalnych rozwiązań. Mógłbyś w związku z tym pisać bardziej zrozumiale dla takich niekumatych gości jak ja? No bo zobacz:
Ruch i ćwiczenia są korzystne, bo powodują zwiększoną ilość CO2 w tkankach, ale jest on wydalany przez zwiększoną częstotliwość oddychania.
Skoro jest wydalony poprzez ten sam ruch, który powoduje jego zwiększoną ilość, to na czym polega korzyść? Resztę postu przeczytałem ze trzy raz i klops, nie mam pojęcia o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: 16-11-2016, 14:56 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #135 : 16-11-2016, 15:55 »

A Poziomek napisał nawpieprzać. Któryś z was musi nie mieć racji hehehe.
Widać Dasieku, że jesteś entuzjastą pewnych niekonwencjonalnych rozwiązań. Mógłbyś w związku z tym pisać bardziej zrozumiale dla takich niekumatych gości jak ja? No bo zobacz:
Ruch i ćwiczenia są korzystne, bo powodują zwiększoną ilość CO2 w tkankach, ale jest on wydalany przez zwiększoną częstotliwość oddychania.
Skoro jest wydalony poprzez ten sam ruch, który powoduje jego zwiększoną ilość, to na czym polega korzyść? Resztę postu przeczytałem ze trzy raz i klops, nie mam pojęcia o co chodzi.
Nie tylko intensywny ruch jest przyczyną hiperwentylacji. Przyczyną nadmiernego oddychania może być stres, wyczynowe uprawianie sportu, a nawet zwykły kaszel bądź astma. Dwutlenku nie da się zaaplikować i po sprawie. Najlepiej byłoby nasycać krew oddychając nieustannie powietrzem o zwiększonej zawartości tego gazu, ale z powodu jego niedoboru trzeba posłużyć się sztucznymi metodami. Wiem, że to niezgodne z zasadami Biosłone, ale niektórzy z nas stają w stanie wyższej konieczności, bo nie widzą przez długi czas efektów i robią się niecierpliwi mówiąc sobie, że Biosłone nie działa. Ta słynna rurka jest tylko gadżetem, z której można korzystać oglądając telewizję bądź siedząc przy komputerze. Czytając książkę raczej nie sposób uprawiać ćwiczeń izometrycznych czy jazdę na rowerku stacjonarnym. Błąd przy uprawianiu np. biegania polega na tym, że jest zbyt krótki i zbyt intensywny. W wyniku hiperwentylacji powstaje alkaloza i organizm zakwasza środowisko komórek metabolitami z powodu małej ilości CO2.
Wydaje mi się, że konwencjonalne metody służą całkiem dobrze, ale do prawdziwej długowieczności potrzeba czegoś więcej.
Zapisane
Anndrzej
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 9

« Odpowiedz #136 : 25-11-2016, 18:44 »

Cytat
Wydaje mi się, że konwencjonalne metody służą całkiem dobrze, ale do prawdziwej długowieczności potrzeba czegoś więcej.
Tym czymś są geny.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #137 : 30-11-2016, 17:34 »

Okazuje się, że trzeba jeść surowe jajka i mięso. To daje długie życie:
http://www.guinnessworldrecords.com/news/2016/11/worlds-oldest-person-emma-morano-turns-117
Nawet mąka w fresh Italian pasta jej nie zaszkodziła.
Zapisane
ArtComp
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 58
MO: 23.01.2017
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #138 : 30-11-2016, 18:10 »

Okazuje się, że trzeba jeść surowe jajka i mięso. To daje długie życie

Jak byłem młody, tatar z surowym żółtkiem był częstym gościem na wielu stołach (mojej rodziny również)...
Przez wszelakiej maści nagonki, "pędzenie" zwierząt hormonami, antybiotykami etc. teraz pewnie młodsze pokolenie nie wie w ogóle jak smakuje tatar (albo nawet co to jest msn-wink)...
Zapisane

| ZZO | DP | MO | KB | OJ | SO | GBG | SB
Anndrzej
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 9

« Odpowiedz #139 : 30-12-2016, 18:32 »

Młodsze pokolenie wie co to tatar, ale z powodów ceny nie jada wołowiny. Dobrego tatara można zawsze spróbować na weselach.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!