Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 19:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Juddken - skutki zaniedbań z dzieciństwa  (Przeczytany 34999 razy)
Grazyna
« Odpowiedz #40 : 25-01-2010, 16:44 »

To nie są pasożyty! Tu pomoże masaż odpowiednich nerwów, najlepiej głęboki. Albo przeczekać.
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #41 : 25-01-2010, 16:53 »

Tiki też odczuwam-takie pulsowania małych odcinków skóry. Ale to jest coś innego. Jakby miałam pasożyty pod skórą. Takie punktowe mrowienie i lekkie swędzenie od środka w szczególności na skórze rąk pojawiające się wieczorem w różnych miejscach w krótkich odstępach czasu.

Też tak mam. Faktycznie, można to porównać do robala pod skórą biggrin, jednak nie przywiązywałabym temu większej wagi. Pewnie to coś z nerwami, jak mówi Grażyna.
« Ostatnia zmiana: 25-01-2010, 17:50 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #42 : 29-01-2010, 20:10 »

Juddken, nie spławiamy Cię. Po prostu tak wygląda oczyszczanie - różne dziwne doznania, które mijają po pewnym czasie. Czy udało Ci się opanować apetyt na niedozwolone produkty? Czy odżywiasz się w sposób chroniący organizm przed niedoborami - co jadasz? Czy wbrew naszym radom trułaś czymś glistę, zażywałaś suplementy? Czy zażywasz trochę ruchu? Kąpiesz się z dodatkiem oleju? Ssiesz olej? Kiedy była zmiana wersji MO i jaka? Jak nic nie napiszesz, co aktualnie stosujesz, to można Ci tylko odpowiedzieć ogólnie.
« Ostatnia zmiana: 29-01-2010, 20:30 wysłane przez Zibi » Zapisane
Vilka
« Odpowiedz #43 : 29-01-2010, 20:45 »

jakbym miała pasożyty pod skórą. Takie punktowe mrowienie i lekkie swędzenie od środka

Od 2-ch tygodni mam "ruchy" w nosie i uszach albo w jednym albo drugim. Tak, jakby maleńka muszka się wierciła (z ucha wydobywa się później śluz). Czasem łaskotanie zmusza mnie do potarcia nosa czy ucha. Jednakże, nie myślę już o pasożytach...

Judkken, bądź wytrwała smile
« Ostatnia zmiana: 29-01-2010, 21:48 wysłane przez Vilka » Zapisane
Juddken
« Odpowiedz #44 : 15-02-2010, 17:39 »

Oto moje szczegółowe dane nt. diety itd.
Nie jem słodyczy, fast foodów, konserw itp., sera pleśniowego, pieczywa, unikam mąki, sera żółtego i owoców (czasami jabłka) i staram się nie łączyć posiłków. Jeśli chodzi o niedobory to są całkiem możliwe-np. strasznie wypadają mi włosy i zauważyłam pojawianie się lekkiego owłosienia na twarzy (wiem że mam za dużo androgenów, co pewnie nasiliło się w skutek przytycia).
MO teraz nie stosuję ale mam zamiar zacząć od citroseptu i oleju z kukurydzy. Glistę podtruwałam najpierw nalewką z orzecha włoskiego, potem pau darco. Teraz stosuję już 2 tyg. balsam kapucyński. Od jakichś 3 tyg. mam problem z wypróżnianiem się. Mam bóle (skurcze, mdłości) brzucha takie, że zmuszają mnie do pójścia do toalety. Czasami nawet 3 razy dziennie. Stolec jest wtedy luźny... Odczuwam też pieczenie po. Oleju nie stosuję. Witamin nie zażywam ani żadnych innych tabletek teraz. Na początku stosowania balsamu miałam zwiększone bóle głowy, które normalne też czasami występują. Nie wiem, czy mam tego grzyba, bo nalot taki jak ja ma też moja siostra i koleżanka z akademika a każda zarzeka się, że nie ma grzyba i jest zdrowa. Ja też w sumie żadnych dolegliwości większych nie miałam. Tylko bezpośrednio po antybiotykoterapii...

"staram się nie łączyć posiłków" co to takiego, to łączenie posiłków - nikt tak nie robi. Trzeba było nie przerywać picia MO, dziś już nie byłoby zaparć i biegunek, a zaczynanie od aloCITu i oleju kukurydzianego nie jest dobrym wyjściem. Stosowanie leku z alkoholem przy grzybicy to błąd. Glista żyje około roku, więc sama się wyprowadzi, ale trzeba pić MO. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 17-02-2010, 11:45 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!