Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 05:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Adam - niedowaga, zapach z ust, wzdęcia  (Przeczytany 40658 razy)
Grazyna
« Odpowiedz #40 : 07-02-2010, 13:37 »

Od ponad pół roku ssam olej, płuczę jamę ustną alocitem. Nadal mam połowę języka obłożony białym nalotem, (strasznie cuchnie). Czy ssanie oleju należy przedłużyć do całkowitego ustąpienia nalotu?

Ssę, nie ssam. Z tego postu wynika, że ssiesz od ponad roku, czyli od grudnia 2008, podczas gdy MO pijesz niecałe dwa miesiące. Teraz chyba się zgadza. Przed ssaniem mycie zębów i płukanie alocitem nie ma uzasadnienia - należy to robić po zabiegu ssania oleju.

Cytat
Nie mam wanny.
To błąd. Taka kąpiel wydatnie pomaga w usuwaniu toksyn.
Zapisane
adam
« Odpowiedz #41 : 16-03-2010, 21:30 »

Zibi,
Po zjedzeniu obiadu pojawiaja się cuchnące gazy, zapachem przypominają zgniłe jajo. Nie wiem skąd to się bierze, ziemniaki i mięso równoważę surówką- by było po równo odmierzam na wadze.
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #42 : 16-03-2010, 22:26 »

Cytat
odbija mi się zgniłymi jajkami
Siarkowodorem. Nie ma to nic wspólnego z jajami.
Cytat od: Wikipedia
Siarkowodór powstaje w niewielkich ilościach w przewodzie pokarmowym w wyniku rozkładu białek zawierających siarkę i jest jedną z przyczyn nieprzyjemnego zapachu gazów jelitowych.
Tylko indywidualny dobór posiłków i obserwowanie organizmu może przywrócić właściwe trawienie.
« Ostatnia zmiana: 16-03-2010, 22:52 wysłane przez Agata » Zapisane
adam
« Odpowiedz #43 : 18-03-2010, 22:10 »

Nie wiem czy temat był poruszany i wałkowany. Czy zdrowiejący mający problem z układem moczowym przed rozpoczęciem kuracji ziołowej mogą zastosować takie coś np. do koktajlu http://pl.wikipedia.org/wiki/Perz_w%C5%82a%C5%9Bciwy
Albo zamiast wody http://pl.wikipedia.org/wiki/Osko%C5%82a
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #44 : 19-03-2010, 20:01 »

Pan Słonecki zna się na stosowaniu ziół i gdyby było potrzebne stosowanie perzu, czy soku brzozowego, to na pewno coś by o tym wspomniał.
Zauważ, że wszyscy poszukujący "lepszych" rozwiązań (typu: suplementy, morowanie, jakieś paraproteksy, etc.) najdłużej i najciężej wychodzą z chorób. Poganianie organizmu nic nie da.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!