Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 00:15 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Mieszanki i domowe kuracje zio³owe na w³osy  (Przeczytany 27722 razy)
Lilijka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 47
MO: 22.09.2009
Wiadomo¶ci: 371

« Odpowiedz #20 : 03-11-2011, 11:33 »

Dla brunetek i szatynek. Fajnie pokrywaj± lekko siwiej±ce w³osy p³ukanki z kawy. Mo¿na zaparzyæ kawkê i bez fusów sp³ukaæ jako ostatni± czynno¶æ przy myciu w³osów, lub te¿ (trochê wiêcej przy tym ba³aganu) zaparzone fusy wetrzeæ we w³osy i w skórê g³owy i potrzymaæ tak± maseczkê trochê (np. w wannie). W³osy s± wyra¼nie ciemniejsze i pojawiaj± siê ³adne refleksy, niestety tylko do nastêpnego mycia (p³ukania). Oprócz efektu lekko farbuj±cego taka p³ukanka ¶wietnie dzia³a na ogóln± kondycjê w³osów.

Z powodzeniem stosowa³am te¿ maseczkê aloesow±. Mi±¿sz ze ¶wie¿ego aloesu wymieszaæ z ³y¿eczk± miodu lub/i 2 ³y¿kami ¶wie¿o zmielonego siemienia lnianego. Trzymamy na w³osach ile siê da - p³uczemy (równie¿ p³ukank± kawow±) i ju¿ mamy ¶liczne, naturalne w³osy smile. Polecam.
Zapisane
Julie
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 3.05.2012
Wiadomo¶ci: 7

« Odpowiedz #21 : 27-10-2012, 13:24 »

Mam litrow± butelkê soku z aloesu z mi±¿szem... Czy mo¿e siê przydaæ do pielêgnacji w³sów / cia³a? Macie jakie¶ fajne przepisy? smile
Zapisane

"Pójdê wszêdzie, byle do przodu..."
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!