Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 20:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bol żołądka i strzępki grzyba  (Przeczytany 42254 razy)
Grazyna
« Odpowiedz #40 : 09-10-2009, 19:29 »

Te rozważania mają charakter teoretyczny, jest jednak pewne, że grzyb nie kolonizuje, ot tak sobie, zdrowego organizmu. Jeżeli bóle się utrzymują (czy jest to ból żołądka czy inny), radziłabym wprowadzić galaretkę z siemienia lnianego, która utworzy delikatny opatrunek na śluzówkach przewodu pokarmowego. Jest to łagodny, wypróbowany sposób.
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #41 : 09-10-2009, 20:18 »

Jasminum, pijesz MO dopiero 2 miesiące, wiec jeszcze za krótko na jakąkolwiek poprawę. Ja jestem doskonałym przykładem (już pisałam to kilku osobom, ale widzę, że ciągle jest sensowne wracanie do tematu) pacjentki gastroenterologicznej (ok 20 letni staż z przerwami i nawrotami) z leczeniem nadżerek śluzówki   żołądku - stan przedwrzodowy. Na wielkie moje szczęście, to już historia! Wiem, że na początku MO objawy bardzo się nasiliły, a ból i złe samopoczucie zaszczepiały zwątpienie w sens,  drugi kryzys miałam w ok. 8 miesiącu picia MO, tym razem nie brałam leków obniżających  kwasowości. Towarzyszyły temu ostre zatykające bóle po przekątnej pleców utrudniające oddychanie. Czytałam Forum, wiedziałam, że, "aby było lepiej musi być gorzej" (ale to już  truizm) i to dawało mi silę, aby przetrwać. Na szczęście ten 8 m-ąc trafił w wakacje, wiec mogłam sobie leżeć, czasami tylko wspomagałam się przeciwbólowymi.
     
Cytat
jak można wyjaśnić brak nadżerek, wrzodów w obrazie endoskopowym i generalnie dobry stan błony śluzowej
Słuchałam wyjaśnienia w tej sprawie profesora, który mówił, że nadżerki sie pojawiają i goją, nie są stałe i np w 24 godziny po silnym ataku, już potrafią się zagoić i nie dać żadnego obrazu w badaniach. Życzę Ci, abyś miała siły przetrwać ten ciężki czas, bo na prawdę warto!
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #42 : 09-10-2009, 20:55 »

Była już mowa o tym, ze nadżerek w obrazie endoskopowym  nie widać, są one naprawdę małe. Jeśli jednak po 2 misiącach jest poprawa, to należy się spodziewać, że będzie jeszcze lepiej, i to nie musi wcale trwać 4 lata. Tak długo powrót do zdrowia trwa tylko uosób z dużą toksemią, zwłaszcza u tych, które brały dużo leków.
Zapisane
jasminum
« Odpowiedz #43 : 12-10-2009, 20:25 »

Cudowne antidotum.  thumbup

Chciałabym podzielić się z Wami moim ratunkiem na bóle żołądka.  Pomimo stosowania diety zdarzają mi się codziennie bóle żołądka – dyskomfort i tępy ból. Oczywiści wszystko zależy od tego co spożywam, ale najmniejszy grzeszek w postaci wafla kukurydzianego przyprawia mnie o ból, około 10 minut po spożyciu. Na forum szukałam wszelkich wskazówek na swoją dolegliwość i intuicyjnie zdecydowałam się na Miksturę Pana Mirosława Sobolewskiego.

Dosłownie 5 minut po spożyciu mikstury mój ból znika. Na moje dolegliwości mikstura jest jak magiczny balsam.  Piję ją pół godziny przed posiłkami oraz gdy pojawia się ból. Od trzech dni mój żołądek jest o dziwo w porządku.

Miksturę Pana Mirosława Sobolewskiego piję jako wspomagającą do MO.

Relacje z MO: Od dwóch tygodni pobolewa mnie na przemian całe ciało. Nogi, ramiona, ręce oraz pojawia się lekki ból głowy. Ogólnie duże zmęczenie i senność.

Dziękuje Wam za wsparcie merytoryczne i duchowe.  biggrin
Zapisane
jasminum
« Odpowiedz #44 : 21-10-2009, 18:30 »

Od 3 tygodni występuje u mnie codziennie dość silne kołatanie serca, szczególnie odczuwam je przed zaśnięciem jak również wieczorami.
Jest to odczucie chwilowego, bardzo szybkiego dudnienia w klatce piersiowej, w części środkowej, powyżej mostka. Poczałkowo zdarzało mi się to sporadycznie ale przez ostanie 10 dni pojawia się systematycznie, nawet parę razy dziennie.
Dodatkowo pojawiły się u mnie również znaczące sińce pod oczami pomimo że spie 8 -9 godzin dziennie. Ostatnio miałam przez 3 dni bardzo przekrwione oczy co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło.
Męczy mnie również wchodzenie po schodach a przy małym wysiłku serce zaczyna mi walić.

Mam więc pytanie czy jest to objaw niedoboru magnezu czy możne oczyszczania organizmu?
Może wykonuję coś niepoprawnie.
Przyznam że trochę mnie to martwi.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #45 : 22-10-2009, 00:59 »

Wygląda to na zbyt dużą ilość toksyn krążących w krwi na skutek zbyt intensywnego oczyszczania. Może zmniejsz ilość kuracji oraz dawki.

Dla porównania przeczytaj też wątek Machosa Choruje układ pokarmowy chorujesz cały.
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #46 : 22-10-2009, 08:01 »

Myślę, że chwilowe kłopoty z sercem może powodować mikstura P. Sobolewskiego:
cytat od Tenia z wątku "Przypadek Pani Marianny z m. Chechło":
"Chcę potwierdzić słuszną diagnozę Zibiego w sprawie omdlenia Pani Marianny. Ja pijąc MO czwarty miesiąc zafundowałam sobie miksturę czosnkową Pana Mirosława Sobolewskiego, zaczęłam pić od jednej łyżki trzy razy dziennie, doszłam przez tydzień do trzech łyżek trzy razy na dzień. W nocy straciłam przytomność, zorientował się mąż, obudzony moim charczeniem. Oczywiście karetka, szpital. Stwierdzono napadowe migotanie przedsionków. Choruję na nadczynność tarczycy, więc lekarze mieli prosty sposób na wyjaśnienie mojego przypadku. Wyniki , które mi zrobiono w szpitalu w tym także na tarczyce miałam wzorowe. Pobyt w szpitalu 1 doba. Nic nikomu nie mówiłam, ale swoje wiedziałam. Wyrażnie Pan Słonecki napisał, stosować  miksturę czosnkową nie wcześniej niż po pół roku picia MO."

Jasminum, chyba musisz zwolnić. Dwie mikstury wprowadzone w dość krótkim czasie to widocznie za dużo dla Twojego organizmu.
Zapisane

jasminum
« Odpowiedz #47 : 22-10-2009, 20:25 »

Miksturę czosnkową piłam dokładnie przez 8 dni i około 7 dni temu zaprzestałam, bo przestał boleć mnie żołądek po jedzeniu. Żołądek odpuścił, ale ogólne samopoczucie się pogorszyło, no i pojawiło się kołatanie w klatce piersiowej. Czuję się jak "dętka" bez powietrza. Nie mam na nic siły.
Czy powinnam zgłosić się do lekarza aby posłuchał serca czy powinna przeczekać.
Czy powinnam coś zrobić?

Szukałam wskazówek Ekspertów dotyczących picia tej mikstury ale musiałam przeoczyć uwagę Mistrza.

Dziękuje bardzo za Waszą uwagę.


Chyba połykasz te literki na końcu wyrazów?
« Ostatnia zmiana: 22-10-2009, 20:39 wysłane przez Grażyna » Zapisane
jasminum
« Odpowiedz #48 : 22-10-2009, 22:33 »

Chciałabym jeszcze dodać iż 3 dni temu pojawiły mi się na twarzy "wulkaniczne" wypryski, głęboko pod skórą - a było już dość ładnie. :-(
I coś jeszcze niespotkanego u mnie wcześniej -  3 inne wypryski na pośladkach. Chyba rzeczywiście mam za dużo toksyn we krwi :-(

Przepraszam za literówki.
 
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #49 : 17-01-2010, 17:25 »

To pozytywne objawy, organizm wywala to co zbędne i trujące. Można trochę sobie ulżyć ewentualnie stosując jakieś nieinwazyjne środki.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!