Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 20:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żylaki, pajączki, rozszerzone naczynka  (Przeczytany 29643 razy)
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #20 : 02-05-2011, 19:51 »

Izo39K, mogłabyś podzielć się swoim sposobem na pozbycie się żylaczka? Jak długo polewałaś wodą, jak często? Czy polewanie wodą może zastąpić np. przykładanie lodu?
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #21 : 02-05-2011, 21:12 »

Zabij mnie, bo nie pamiętam  crybaby. Chyba miesiąc polewałam łydkę wodą, bo potem mi kolano zaczęło skrzypieć i zaprzestałam.
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #22 : 02-05-2011, 21:15 »

Chciałabym mieć nieskazitelne łydki, ale ze względu na złe krążenie pojawiły się już pierwsze małe żyłki. Co z tym mogę zrobić? Masz jakąś dla mnie radę?
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #23 : 02-05-2011, 21:35 »

Stosować zasady Biosłone. Wykluczyć gluten. Możesz polewać zimną wodą. Na pewno Ci to nie zaszkodzi. Myślę, że najważniejsze jednak jest skupienie sie na zdrowiu i niewyszukiwanie kolejnych mankamentów, czy objawów choroby. Amelia, kurcze! Raz się żyje! Ciesz się życiem, nie patrz na łydki  biggrin!
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #24 : 03-05-2011, 09:25 »

Chciałabym mieć nieskazitelne łydki, ale ze względu na złe krążenie pojawiły się już pierwsze małe żyłki. Co z tym mogę zrobić? Masz jakąś dla mnie radę?
Jednym ze skutków ubocznych brania concoru jest rumień http://pl.wikipedia.org/wiki/Rumie%C5%84. Zresztą każdy lek ma całą litanię działań przeciw zdrowiu.

Amelia. Czekamy zatem na wyeliminowanie leku. Swoją drogą jestem ciekaw, czy będą bardziej widoczne skutki brania tego leku.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Jerry
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 18-10-2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 209

« Odpowiedz #25 : 12-04-2012, 13:33 »

Magmar, przeczytałam Twoje wpisy na forum i mam podobny problem. Pajączków mam mniej niż wynika z Twojego opisu, ale za to mam drobne żyłki na całym ciele (ręce, dekolt, nogi, okolice oczu). Do tego żylaki na nogach po ciąży. Dawno dawno temu miałam skleroterapię i operację 1 nogi, ale to likwiduje tylko skutek, a nie przyczynę. Zresztą jak byłam młodsza traktowałam to jako defekt kosmetyczny, a teraz wiem że to jest problem zdrowotny i tak to traktuję.
Stosuję MO i DP. Rodzina jest pełna podziwu ale trzymam się diety od kilku lat i nie złamałam się ani razu jeśli chodzi o słodycze, alkohol itp. KB przestałam niestety pić, ale powoli do niego wracam. Kupiłam też miód gryczany do KB. Dawno nie było tu nowych wątków, więc ponawiam pytanie zadane przez Magmar: Co aktualnie stosujecie i czy zauważyliście poprawę?
Dodam, że zaczęłam nosić podkolanówki przeciwżylakowe, ale tylko w klasie ucisku 1, gdyż nie wiem jaki będą miały skutek na dłuższą metę. Na forum Biosłone czytelniczki poleciły wyroby polskiej firmy. Są w przystępnej cenie. Niestety jem gluten po rocznej przerwie.

Iza38K, czy efekt po zabiegach polewania wodą się utrzymuje?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!