Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żylaki, pajączki, rozszerzone naczynka  (Przeczytany 29148 razy)
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« : 09-08-2009, 18:25 »

Witam,
chciałam prosić osoby będące na tym forum, stosujące kurację MO i które miały lub mają problem z żylakami, pajączkami i rozszerzonymi naczynkami o wypowiedź na temat jak ta kuracja wpłynęła na ten problem.
Moim schorzeniem są właśnie pękające naczynka krwionośne i niestety bardzo bolące pajączki na nogach. W dodatku widzę już początek żylaków.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #1 : 09-08-2009, 18:56 »

U mnie naczynka są raczej niewidoczne i nie widzę aby MO bezpośrednio wpływało na ten problem bo i też nie takie jest jego działanie.

Natomiast po wprowadzeniu zabiegów wodnych zauważam coraz wyraźniej różne podskórne naczynka.
« Ostatnia zmiana: 09-08-2009, 19:00 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #2 : 09-08-2009, 19:19 »

Chyba jednak ma jakiś wpływ, bo znam opinie trzech kobiet, którym dzięki MO i diecie zniknęły te problemy. A u ciebie Lakoon były wcześniej widoczne naczynka na skórze?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #3 : 09-08-2009, 19:32 »

Chyba jednak ma jakiś wpływ, bo znam opinie trzech kobiet, którym dzięki MO i diecie zniknęły te problemy. A u ciebie Lakoon były wcześniej widoczne naczynka na skórze?

Tak jak napisałem - nie. Jedyne co to jakieś takie pojedyncze żylaki pod kolanami oraz pod skórą od niedawna widoczne "żyłki" ale to dopiero po stosowaniu MO (i wody) smile

Z działaniem MO mam na myśli to że MO w bezpośredni sposób nie działa na naczynka (żyłki) tylko ogólnie na organizm przez co pewnie działa na naczynka. Ale to jest zależne od sytuacji w każdym przypadku może być inaczej, u jednej osoby żyłki mogą przestać się pojawiać po roku u innych po 3 latach itd.
Zapisane
Zazula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22-08-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 221

Myślę, więc jestem samotna...

« Odpowiedz #4 : 16-08-2009, 18:00 »

Od lat miałam bardzo widoczne naczynka na policzkach i nosie tak, że wyglądałam jak burak i stosowałam dużo różnych kosmetyków. Odkąd piję MO i używam alocit jako tonik po myciu twarzy, moja buzia jest blada i zarumienia się tylko np. po wysiłku fizycznym - ostatnio podczas spaceru po górach.
Niestety większe pęknięte naczyńka nadal są widoczne, ale na twarzy mam tylko jedno u nasady nosa, dużo za to mam na udach i w okolicach kolan. Cóż, trudno. Może i one kiedyś znikną?
Zapisane

uśmiech to połowa pocałunku smile
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #5 : 16-08-2009, 18:07 »

Zazula, a stosujesz dietę i okłady na te naczynka na nogach?
Zapisane
Zazula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22-08-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 221

Myślę, więc jestem samotna...

« Odpowiedz #6 : 16-08-2009, 18:14 »

Dietę tak - tzn. w miarę zdrowo się odżywiam, okładów żadnych nie stosuję, ale też nie bolą mnie te pajączki.
Zapisane

uśmiech to połowa pocałunku smile
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #7 : 16-08-2009, 18:21 »

Słyszałam, że od przemywania alocitem lub robienia okładów one znikają. A na twarzy szybko zaczęły ci znikać?
Zapisane
Strzelec
« Odpowiedz #8 : 17-08-2009, 12:00 »

Magmar, temat dotyczy, myślę wielu osób, również i mnie. Mam popękane naczynka na nosie, delikatnie na policzkach i najgorzej jest jesienią, zimą i wiosną kiedy występuje duża różnica temperatur między powietrzem na zewnątrz a wewnątrz pomieszczeń. Wtedy nos robi się czerwony i policzki pod wpływem ciepła. Ale odkąd stosuję ALOcit do przemywania skóry twarzy i na wieczór maść ochronną z wit. A jest sto razy lepiej. Tak jak napisała Zazula, skóra nabiera ładnego koloru, pajączki nie straszą i nie jestem już taka czerwona. Zobaczymy co będzie dalej, jak będzie wyglądała nadchodząca jesień , zima i wczesna wiosna a myślę, że może być tylko lepiej. Stosuję zasady dobrego, zdrowego odżywiania wg. Biosłone. Podstawa to oczywiście Mikstura Oczyszczająca (od miesiąca aloCIT po 5 ml każdego składnika i nie mam żadnych złych doświadczeń, np. ciśnieniowych ) i koktajle. To tak dla ciągłego przypominania wszystkim, którym przyszedłby do głowy brak konsekwencji w stosowaniu tego co najlepsze.
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #9 : 17-08-2009, 12:52 »

Strzelec, ale te naczynka zaczynają ci znikać?
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #10 : 17-08-2009, 13:11 »

Wiem Grażynko. Stosuję się do rad twoich, ibiego, Lackyego i Laokonna i czekam cierpliwie. Niedługo piję MO a już mam trochę objawów oczyszczania w postaci różnych bóli ale po dwóch dniach one same ustają.
Zapisane
Strzelec
« Odpowiedz #11 : 18-08-2009, 12:03 »

Magmar, może nie znikają jeszcze ale są mniej widoczne i skóra tak nie czerwieni się. Skóra ma bardziej wyrównany koloryt i to jest najlepsze. Bądź dobrej myśli a za jakiś czas zobaczysz różnicę. Mo pijesz krótko, ja też nie za długo lecz u mnie jest już efekt. No, i dieta bardzo dużo daje. Powodzenia!
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #12 : 18-08-2009, 16:56 »

Magmar, może nie znikają jeszcze ale są mniej widoczne i skóra tak nie czerwieni się. Skóra ma bardziej wyrównany koloryt i to jest najlepsze. Bądź dobrej myśli a za jakiś czas zobaczysz różnicę. Mo pijesz krótko, ja też nie za długo lecz u mnie jest już efekt. No, i dieta bardzo dużo daje. Powodzenia!

Wszystko kwestia tego jak głębokie zmiany zaszły w organizmie i jak głęboko siedzą toksyny. Czasem potrzeba mniej czasem więcej, zawsze adekwatnie tyle czasu ile organizm potrzebuje.
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #13 : 31-08-2009, 17:34 »

Grażynko, a jak przedstawia się stan twoich nóg. W jednym z postów znalazłam informację, że pochowały ci się żylaki. Narzekasz na nogi, więc czy to znaczy, że ci się odnowiły?
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #14 : 01-09-2009, 11:53 »

Grażynko, a z pajączkami jakoś sobie poradziłaś?
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #15 : 01-09-2009, 13:29 »

Grażynko, super pomysł z tym scenariuszem. Bardzo Ci dziękuję i będę wdzięczna jeśli coś takiego zastosujemy. Jestem niecierpliwa bo bardzo chcę mieć dziecko, ale wierz mi, że dotarło do mnie, że jak nie usunę toksyn z organizmu to nic mi się w kwestii naczyń nie poprawi.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #16 : 01-09-2009, 13:47 »

Pomysł dobry. Chętnie skoryguję ewentualne błędy, jakie zawsze mogą się pojawić w tego typu przedsięwzięciach.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Iza38K
« Odpowiedz #17 : 01-09-2009, 16:27 »

A Intractum Hippocastani ? Ja zaprzestałam polewania wodą żylaka na łydce bo zaczęło mi skrzypieć kolano. 3 tygodnie brodziłam w zimnym Bałtyku i kilka pajączków nad kostką zbledło, z tym, że ja wiem iż  "jedna jaskółka wiosny nie czyni". Generalnie wiem, że dojście do zdrowia to nie hop siup/ wyścig na czas. Jest to długi proces. Na cuda nie liczę. Nie chcę jednak pogorszenia stanu naczyniowego nóg. Nie mam problemów z serduchem ,ciśnieniem (raczej niskie) więc co lepsze wyciąg z głogu czy kasztanowca? A może mix? Tyle tylko, że chciałam jakoś włączyć Nefrosept ( nie mam zacięcia do parzenia ziół  frusty ). A może to rozłożyć na lata: najpierw Nefrosept a dopiero potem wyciąg z głogu/kasztanowca?
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #18 : 01-09-2009, 16:56 »

Grażynko, możesz przenieść w całości. Zresztą jak uważasz, nie wiem jak będzie lepiej dla forum więc zdaję się na twoje doświadczenie.
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #19 : 08-11-2009, 14:29 »

Chciałam donieść, że u mnie MO, KB, DP , miód gryczany dodawany do koktajli, polewanie nogi zimną wodą (nie stosowałam jeszcze żadnych innych preparatów ) wszystko razem do kupy ( biggrin ) spowodawało zanik żylaka na prawej nodze. Może nie całkowity zanik ale cofnięcie zmian chorobowych o jakieś 80 %. Miałam takie centymetrowe wybrzuszenie żyły i teraz to jakby się zapadło - jest śmieszne wgłębienie. Popękane naczynka nad kostką też ustąpiły..zostały ze dwa. Natomiast lewej nogi nie polewałam i nad kostką nadal są liczne popękane naczynka ( z tym, że są bardziej blade ). Wnioskuję stąd, że polewanie zimną wodą przyspieszyło w moim przypadku proces gojenia. W trakcie polewania żylak wyglądał strasznie, myślałam nawet, że nastąpiło pogorszenie. A jednak musiało być gorzej aby było lepiej  biggrin. Nie wiem czy ten stan będzie trwał zawsze. Mam jednak nadzieję, że tak.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!