Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 05:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wrażenia przy zasypianiu  (Przeczytany 18142 razy)
Zazula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22-08-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 221

Myślę, więc jestem samotna...

« Odpowiedz #20 : 26-08-2009, 11:54 »

Też czasami miewam takie nagłe przebudzenie zaraz po zaśnięciu. Dziwne uczucie. Kiedyś śniło mi się, że idę i nagle moja noga obsunęła się ze stopnia, którego nie zauważyłam. To chyba najlepiej oddaje to uczucie - takie nagłe jakby szarpnięcie. Czasami mi się zdarza. Kiedyś już o tym czytałam, że to jest normalne i nie należy się przejmować.

Odnośnie przebudzenia rano w zdrętwiałym ciele, to również czasem się zdarza, ale nie mi. To akurat umiem wyjaśnić. Podczas snu nasze ciało jest w pewien sposób sparaliżowane (tylko wybiórczo, bo przecież oddychamy i przewracamy się w łóżku) tak, abyśmy nie uciekli z domu podczas snu o bieganiu. Zazwyczaj owa substancja paraliżująca przestaje działać w momencie przebudzenia, ale czasami można się już obudzić, ale nadal być sparaliżowanym. Można się nieźle przerazić jeśli ktoś o tym nie wie. Zazwyczaj jednak ten stan szybko mija.
Zapisane

uśmiech to połowa pocałunku smile
Vilka
« Odpowiedz #21 : 01-09-2009, 19:17 »

Przez ostatnie noce miałam nasilenie "wrażeń". Nie tylko przy zasypianiu ale i w trakcie snu -  budzenie jakieś szarpania, błyski, przyspieszone tętno. Choć jedna noc była szczególnie uciążliwa, staram się podchodzić do tego spokojnie pamiętając o objawach oczyszczania.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!