Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 09:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Z pamiętnika oczyszczania  (Przeczytany 51037 razy)
Shpeelka
« Odpowiedz #20 : 20-09-2007, 12:31 »

Racja, ze ssanie oleju czy aloesu pomaga na jezyk, ale dopoki problem istnieje o wiele glebiej tzn jego zrodlo ,to nie ma co raczej liczyc na wyleczenie jezyka samego.
Ssanie oleju w moim przypadku (mam rowniez bialawe bruzdy na jezyku wraz z nadzerkami) pomaga raczej na pozbycie sie wydzieliny z tylnej sciany gardla, mysle,ze przez ruchy ssace.JPO takim ssaniu juz nic w ciagu dnia mi nie splywa z zatok albo jest zdecydowanie mniejsza wydzielina .
Jezyk po takim ssaniu tez jest czysciejszy i ma sie uczucie swiezosci, ale! nie byloby tak gdyby nie biezace sanie tego oleju, czy aloesu. Wiec problem nadal istnieje.
Sami zreszta wiecie o co chodzi w leczeniu ukladu pokarmowego.
Ja te kuracje traktuje jako dorazna.
Co wazne, zauwazylam ,ze nnp chcac odswiezyc jaem ustna (np po zjedzeiu czosnku) skorka od cytryny mam bialawy jezyk.
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #21 : 20-09-2007, 12:48 »

W ssaniu- chodzi nie tylko o jezyk. W jamie ustnej jest mnostwo naczynek krwionosnych- wiec przyspieszasz oczyszczanie. Czytalam kiedys- ze nostwo toksyn, nawet komorek rakowych- znajduje sie w solidnie wyssanym oleju.

[ Dodano: 20-09-2007, 13:51 ]
Dlatego tez ssanie np. aceroli czy lekow homeopat.- szybciej dostarcza je do krwi. Wiec szybciej dzialaja.

[ Dodano: 20-09-2007, 13:53 ]
A co do skorki z cytryny- to ostroznie- sa bardzo mocno pryskane- by dotarly do nas w dobrej kondycji i szybciej dojrzaly.
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Shpeelka
« Odpowiedz #22 : 20-09-2007, 13:00 »

Cytat od: "evaa8-54"
W ssaniu- chodzi nie tylko o jezyk. W jamie ustnej jest mnostwo naczynek krwionosnych- wiec przyspieszasz oczyszczanie. Czytalam kiedys- ze nostwo toksyn, nawet komorek rakowych- znajduje sie w solidnie wyssanym oleju.


racja, nie zwrocilam na to uwagi
Cytat od: "evaa8-54"
A co do skorki z cytryny- to ostroznie- sa bardzo mocno pryskane- by dotarly do nas w dobrej kondycji i szybciej dojrzaly

ja ja parze przed spozyciem
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #23 : 20-09-2007, 13:03 »

Radzilabym jeszcze wymoczyc solinie w cieplej wodzie- wczesniej, przed sparzeniem.
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Shpeelka
« Odpowiedz #24 : 20-09-2007, 14:52 »

Cytat od: "evaa8-54"
Radzilabym jeszcze wymoczyc solinie w cieplej wodzie- wczesniej, przed sparzeniem.

ok smile
Zapisane
Mike_zdw
« Odpowiedz #25 : 28-10-2007, 13:17 »

Witam Wszystkich ponownie;)
Na wstępie chciałem przeprosić za tak dłuuugą przerwe, ale mam nadzieje że nadrobie zaległości i wszystko poniżej opiszę msn-wink

8.10 - Przeszedłem na drugi etap oczyszczania (biore całą dawke MO) , a więc zmieniłem olej na oliwe z kukurydzy... no i zaczęło się od nowa wszystko.. Tak jak pod koniec 3 miesiąca ( 1koniec 1 etapu - olej z oliwek) juz skóra zaczęła sie robić ładna poznikały albo bardzo zbladły liszaje tak teraz mam wrazenie ze wszystko wyszło ze zdwojoną siła.. Zauwazyłem ze od razu po wypiciu MO z kuk. mam ok 20 min mdłosci (ale nie chce mi sie wymiotowac tylko tak jakby mnie ssało i mdlilo mnie) pozniej mija wszystko i jest ok

28.10 - Liszaje wyszły w tych samych miejscach zaczerwienione, na łokciu mam liszaj tak jakby mi skóra schodziła ale jest to naskorek bardzo twardy, tak jakby strup, na szyi  i twarzy pojawiły sie liszaje zaczerwienione i swędzące ( mam wrazenie iz rzeczy ktore dolegały mi przed wzieciem MO teraz wychodza własnie w tych samych miejscach, czyli znaczy to iż sie wszystko oczyszcza...msn-wink mam taka nadzieje;). nieraz mam takie okresy w których widze ze wylatuja mi włosy i swędzi mnie głowa .. od czasu do czasu pojawia sie mała nerwica (objawy identyczne jak kiedys mialem ) ale na szczescie to sa tylko chwile trwa to moze z godzinke wtedy staram sie pic wieksza ilosc wody i wszystko przechodzi..msn-wink Najgorsze w tym wszystkim jest to ze mam klopoty z oczami a najbardziej z jednym w ktorym mialem wieczne zapalenie spojowki.. pieka mnie i swedza powieki, mam nieraz suche oczy i zaczerwienione, mam wrazenie ze ciut zamazuje mi sie obraz i jest metny, ale nie ze wzgledu na slaby wzrok, takie dziwne to jest uczucie jakbym sie często zapatrywal w jakies punkty ktore patrze i byl lekko zakrecony tak jakby błędnik mi szfankował, co ciekawe nieraz jest dobrze..msn-wink  od stosowania kukur. zauwazylem tez ze co jakis czas budze sie z zaropialymi oczami..
Zapisane
iwona 77
« Odpowiedz #26 : 29-10-2007, 18:54 »

Co do mdłości - ja wypijam miksturę godzinę o 6, a wstaję 7.00-7.30. Nastawiam budzik na 6 a potem znowu zasypiam. Omijają mnie więc mdłości i mikstura działa dłużej, a poza tym normalnie źle znoszę takie niejedzenie i niepicie rano. Robie to już odruchowo i od razu zasypiam znowu. Dla mnie ten sposób to same korzyści.

Pozdr.
iwona
Zapisane
Betina
« Odpowiedz #27 : 29-10-2007, 19:38 »

Ja piję MO od 2 miesięcy,oprócz tego biorę witaminy , minerały, pau darco. Wciągnęłam już do tego również z 10 osób. Nikomu nic się nie dzieje.Ja przechodzę cały czas kolejne dolegliwości. Nasilenie grzybicy dróg rodnych, potem bóle żylaków, bóle mięśni i stawów, wodną wydzielinę z nosa(po prostu lało mi się z nosa), teraz jestem na etapie bóli jelit. Czasami zakłuje mnie tak że muszę wstrzyma oddech.Raz mam zaparcia,raz biegunki, nawet pojawiły się kamienie kałowe.na razie się nie poddaję, postanowiłam że to wszystko przetrzymam.Jak się doczytałam to nie tylko ja jedna przechodzę takie historie.Podtrzymuje mnie to na duchu bo już myślałam że jestem jakimś ewenementem.Dodam że mam 3 bakterie w moczu i mam nadzieję że dzięki oczyszczeniu organizmu ich też się pozbędę.Będę was tu odwiedzała  częściej, piszcie o swoich przygodach z  MO.
Zapisane
Mike_zdw
« Odpowiedz #28 : 28-11-2007, 22:32 »

Witam wszystkich ponownie.. To już prawie 5. miesiąc kuracji...

27.11 -  od jakiegoś tygodnia mam dosłownie masakrę, chodzi głównie o sprawy skórne, wypryski na twarzy, całe ciało mnie swędzi, ale to tak, że można ześwirować nieraz  Smutny
dostałem parę liszajów, które są bardzo uciążliwe (złuszcza sie strasznie skóra i tak jakby robią się strupki),na szczeście na szyi i za uszami.
Z jakieś 2 tygodnie temu zauważyłem że zaczęły mi troszkę wypadać włosy po raz kolejny... Dzięki naszym forum dowiedziałem sie, że jednym z lepszych sposobów jest mycie włosów żółtkiem jajka (ja robie kogel-mogel) i nakładam na włosy czekam z 10 minut i później spłukuję, wypadanie włosów trochę sie uspokoiło, a poza tym zauważyłem ze włosy znacznie mniej sie przetłuszczają.. Bardzo polecam ten sposób...
Jeśli chodzi o liszaje, dostałem nawet na powiece na jednym oku - ( zawsze miałem z tym okiem kłopoty, tzn. wieczne zapalenie spojówek itp..)

Czy tak nie jest lepiej? Zajrzałam za Ciebie do słownika - liszajów a. liszai. I te literówki...
Zapisane
Maldona
« Odpowiedz #29 : 29-11-2007, 16:04 »

Ale wyłazi z Ciebie tych pasażerów na gapę.
Jesteś teraz na oleju z kukurydzy? A co do tego jeszcze , nadal Paraprotex? To dopiero mieszanka na tych niechcianych gości . Dajesz radę i nie zwalniasz? Podziwiam  i trzymam kciuki  smile
Zapisane
Mike_zdw
« Odpowiedz #30 : 01-12-2007, 18:01 »

Witam serdecznie smile
Ciesze się bardzo, że nie posostałem sam i moge liczyć na Was. Bo zauważyłem że przede mną cieżkie chwile:(

1.12 - dostałem masakryczne liszaje na ciele ( zauważyłem że pojawiają sie symetrycznie tzn np. na obu rekach, czy na tych samych miejscach na twarzy i szyi po obu stronach), na powiece w jednym oku tam gdzie mam ciągłe zapalenie, skóra całego ciała swedzi mnie strasznie, dosłownie zwariuje niedługo...Smutny
Co jest najsmieszniejsze nie mam zadnych bóli brzucha, ani przelewania, jedynym obiawem to jest ssanie w żołądku, cały czas jestem głodny...
Byłem wczoraj u dr. Janusa stwierdził że bardzo duże prawdopodobieństwo jest ze mam pasożyty, poradził mi abym zastosował silny lek na pasożyty Vermox (nadmienie że w badaniach wczesniejszych przed stosowaniem MO wyszło mi tylko helicobacter pylori oraz lamblie natomiast w testach za pomocą aparatu MORA mam grzyby( 16 rodzajów grzybów) + gliste ludzką, tęgoryjca dwunastniczego oraz lamblie.).

Tego samego dnia byłem jeszcze w przychodni gdzie mają aparat Mora i powtórnie zrobiłem sobie test co sie okazało : pasożyty wszystkie zostały natomiast jesli chodzi o grzyby zostało tylko już 6 rodzajów.( co jest pocieszające:)

Zrobiłem sobie również 1 terapie anty-pasożytniczą za pomoca aparatu MORA. Nie wiem czy mam tylko ja takie objawy, ale po ok 5/10 minutach dosłownie prawie zemdlałem Smutny czułem na ciele dziwne prądy... Szczerze powiem że przestraszyłem się bardzo... Co Wy o tym sądzicie wszystkim??

Dzisiaj posiedziałem jeszce w necie i znalazłem pewien syropik który podobno nieżle usuwa pasożyty z organizmu ( ludzie go chwala) o nazwie: VERNICADIS
Chyba skusze się i wypróbuje to na sobie bo juz mi ręce opadaja po mału..mysle ze w moim przypadku głowna przyczyna są pasożyty!!

Co Wy na to wszystko?

Pozdrawiam goraco:)
Mike
Zapisane
Mike_zdw
« Odpowiedz #31 : 29-12-2007, 13:49 »

29.12.07 - Witam ponownie, zamieszczam ponizej linka do mojego postu, znajdują się tam zdjęcia objawów ktore mam na ciele po 6-miesięcznej kuracji MO oraz po środkach antypasożytniczych. na razie wszystko mnie swedzi i mam te straszne liszje, jak je zwalcze i bede widzial jak je zwalczyc poinformuje Was.

http://mikstura.kei.pl/forum/topics1/2307.htm

Pozdrawiam
Zapisane
bubax1
« Odpowiedz #32 : 29-01-2008, 19:08 »

Witam,
dzięki temu co tu przeczytałam zobaczyłam,że to co się ze mną dzieje jest "normalne". Martwiłam się,że to może efekt źle dobranego leczenia. Mam bardzo suchą skórę,którą pielęgnuję np. kosmetykami Oilatum (żel do kąpieli leczniczej) lub nawilżam oliwką po kąpieli. Odkąd biorę Paraprotex mam liszaja na prawej powiece i zmiany ropne na plecach i ramionach. Piję MO od kilku miesięcy i dopiero teraz pojawiły się mdłości do 2 godzin po wypiciu. Wstaję o 5tej żeby wypić MO i kładę się aby o 6tej wstać do pracy. Czasem mdłości są tak silne,że mnie budzą.
Mam jeszcze jedną dolegliwość i może ktoś mi podpowie jak sobie z tym poradzić - bolą mnie usta.Kiedyś mi puchły i to szczególnie po ciepłej kąpieli. Teraz natomiast pierzchną mi jakbym oblizywała się na mrozie i muszę je ciągle natłuszczac (maść witA). Na niewiele się to zdaje i ból zaczyna się i nasila w ciągu dnia. Czasem dotknięcie lub naprężenie ust sprawia mi duży ból. Często schodzi mi skóra z ust. Może ktoś mi podpowie jakiś dobry sposób złagodzenia objawów? Może to ma związek z innymi objawami w jamie ustnej - nadżerki na języku męczą mnie od podstawówki.
Zapisane
Nela_23
« Odpowiedz #33 : 29-01-2008, 22:52 »

Witaj Bubax1, na spierzchnięte usta spróbój balsamu Tisane, albo zwykłą wazelinę kosmetyczną, którą polecał  pan Janus
Zapisane
Grzegorz
« Odpowiedz #34 : 30-01-2008, 01:02 »

Mnie powyższe propozycje nie pomogły, dopiero pomadka wiesiołkowa (do kupienia w zielarskim) stosowana na noc się sprawdziła, lecz samo pękanie (bez wspomagania) nie znika nawet latem.
Zapisane
Grzegorz
« Odpowiedz #35 : 13-02-2008, 15:54 »

Próbowałem miodem, nic ciekawego. U mnie to nie minie do czasu uporania się z zatokami, bo przyczyną wysychania jest odychanie przez usta w nocy. A właśnie mam kulminację zapchania (bardziej obrzęku) zatok (3 nowe alergie mnie chwyciły) i nie pomaga NIC. Zobaczymy po odczulaniu...
Zapisane
Grzegorz
« Odpowiedz #36 : 13-02-2008, 17:59 »

Oczywiście zakrapiam i kroplami mistrza (wcześniej działały tak przez pół godziny trochę smarkałem) i polecanym przez Ciebie Euphorbium (to tylko na kilka minut trochę odtyka nos). A na usta najlepiej działa u mnie pomadka wiesiołkowa.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!