Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 23:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Drink poranny czyli MO w obiektywie aparatu fotograficznego  (Przeczytany 7325 razy)
Mayko
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.07.2009
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 196

« : 20-09-2009, 18:39 »

Zaczynając swoją przygodę z MO, poszukiwałam naczynia w którym mogłabym przygotowywać miksturę. Próbowałam rożnych naczynek, aż za serce chwyciły mnie zwykłe kieliszki. Są z przeźroczystego szkła, ale po przygotowaniu mikstury, wkładam je do szafki kuchennej, gdzie w ciemności i spokoju czekają na poranek.

Nie ma to jak zacząć dzień od dobrego drinka msn-wink jak myślicie ?

Jako pierwsza oliwa z oliwek – 12h po wykonaniu.


Szczęśliwa trójka: od prawej: oliwa z oliwek (odstana), olej kukurydziany i oliwa z pestek winogron.




Dziękuję mojemu mężowi, który focił te drinki cały ranek  heart
« Ostatnia zmiana: 20-09-2009, 19:47 wysłane przez Grażyna » Zapisane

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #1 : 20-09-2009, 20:24 »

Świetne fotki, najbardziej podoba mi się "drink" z olejem z kukurydzy...
Może pokazać te fotki jakiemuś barmanowi i powiedzieć: "Jak umiesz zrobić takiego drinka to jesteś Mistrz" smile
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Stańczyk
« Odpowiedz #2 : 20-09-2009, 20:26 »

Ładne zdjęcia. Tylko dlaczego mikstura taka mętna?
Zapisane
Alisza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 68
MO: 24-04-2008
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #3 : 20-09-2009, 20:41 »

Cudnie. Ja tez tak robie. Ze szkla smakuje wybornie. U nas to juz rytual. No to na zdrowie!
Zapisane

"Kazda prawda przechodzi trzy etapy: Najpierw jest wyszydzana, potem gwaltownie zwalczana, a w koncu zostaje uznana za rzeczywista."
                    -Artur Schopenhauer-
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #4 : 20-09-2009, 20:51 »

TIKa, ładne zdjęcia zrobił Twój mąż.
Ja kupiłam specjalnie do Miksturki małe kubeczki z  porcelany, a i tak używam od ponad 2 lat kieliszki kryształowe, lepiej pije się z cienkiego szkła ten szlachetny napój.
« Ostatnia zmiana: 20-09-2009, 21:03 wysłane przez Agna » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #5 : 20-09-2009, 21:00 »

Bardzo ładne zdjęcia, miłe dla oka i dla serca  thumbup
Mamy do tej naszej Królowej emocjonalny stosunek  heart.
Każdy z nas byłby bez niej kimś innym, zawdzięczamy jej stały, nieprzerwany szlak do zdrowia. Człowiek zapomina, jak mu było dawniej ciężko, dobrze sobie to uświadomić! Te biegunki na zmianę z zaparciami, wzdęcia, gazy, refluks, bóle, krew z nosa, po tym to nawet śladu nie ma. Stawy coraz lepiej funkcjonują, przestają boleć ostrogi, haluksy, serce się uspokaja, oddech poprawia. Najważniejsze, że się człowiek nie boi grypy takiej czy innej, wie, że nie musi robić badań "profilaktycznych" (tfu!), wydawać forsy na kretyńskie "suplementy", wie, jak jeść, żeby się dobrze czuć, a to przecież wszystko zaczęło się od Mikstury oczyszczającej, dopiero potem doszły inne metody...  Nawet, jeśli  coś czasami dolega i niepokoi, są to zwykle jakieś kolejne, przemijające incydenty zdrowotne, ale i tak jest bez porównania wyższa jakość życia.
No i wygląd skóry, włosów, paznokci, u osób pijących ją dłużej - wyraźna poprawa.

Mam także specjalną czareczkę na moją miksturkę i nie wyobrażam sobie (z wyjątkiem krótkich wyjazdów) pójścia spać bez jej przygotowania.
Zapisane
Mayko
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.07.2009
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #6 : 20-09-2009, 21:12 »

Salute!!!
Margarita się nie umywa msn-wink
Zapisane

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #7 : 23-09-2009, 07:08 »

Kapitalne zdjęcia!!!! Tak jak Novalijce, najbardziej podoba mi się z olejem z kukurydzy - jest taki bursztynowy!
W dodatku, zauważcie, że to jest jedyny drink, przy którym można w pełnym tego słowa znaczeniu zawołać:
 "Na zdrowie" !
 clap  thumbsup  clap
« Ostatnia zmiana: 23-09-2009, 07:49 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Skarabeusz2005
« Odpowiedz #8 : 23-09-2009, 14:40 »

Piękne! Niedługo przejdę inicjację  notworthy
Zapisane
Izunia 3ch
« Odpowiedz #9 : 24-09-2009, 18:37 »

Piękne zdjęcia....a ja się pochwalę, że dzisiaj mój najstarszy synuś sam przygotował MO dla całej naszej rodzinki....
Zapisane
Dusia53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 75
MO: 01-04-2007
Skąd: lasy lubuskie
Wiadomości: 111

« Odpowiedz #10 : 25-09-2009, 12:36 »

Podobać to mi się podoba, ale pijemy z kieliszków do jajek . Sunia ze strzykawki .

« Ostatnia zmiana: 26-09-2009, 09:53 wysłane przez Grażyna » Zapisane

dusia53
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!