Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 02:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hans - przypadek światowy  (Przeczytany 388424 razy)
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #260 : 03-09-2010, 14:57 »

Obecnie 2 do 3(KB).Wlasnie skonczylem obiad i mam zamiar robic.Do lodowki to raczej musze wkladac na przyszlosc bo niemozliwe ze bede 3 razy dziennie robil i uruchamial blender od nowa.
Grazyna nie wierze ze byl taki(szczeg.dziwne obciazenie i CUN),to bys sobie sama nie poradzila,jak egzystowalas na codzien? Wlasnie jadlem schab pieczony w jajku(tym razem w prodziżu)(mozna?) z brokulem.Ale srednio mi smakuje i odczuwam po posilkach glod.Natomiast szynke podobno naturalna jem.To jak w koncu napisane jest ze mieso tak,a kielbasa.Prosze o konkrety.
Chodze, wkurzam sie tak zle nigdy nie bylo(moglem nieraz przespac sie w ciagu dnia,zawsze czas lecial)..
to jest szczegolnie wazne:
Cytat
Tzn chcialbym jesli ma wyleczyc ale z taka pomoca jak mam w domu to szkoda gadac.I dlatego mysle wzmocnic sie nawet miesiac czy pare mies. kroplami jonasa a pozniej jak sily wroca wiecej czytac forum bo inaczej nie wyrobie a kuracja musi sie wreszcie udac
Po prostu wszytkiego nie przeczytam teraz a wiec  kuracja moze sie nie udac,dlatego juz takj kombinuje.Dlatego blagam napiszcie kiedy bede mogl w miare normalnie to czytac,
Cytat
chce odpowiedz na powyzsze pytania a szczegolnie:kiedy PIERWSZE efekty  w ogolnym stanie nastapia i jakie metody stosuje Zibi u siebie w gabinecie(oprocz stosowanej mieszanki na forum)?
Rozumiem ze toksemia itd ale np oprocz mikstur np med.ludowa ziola od razu czy dlugo nic i dopiero to sie wlacza.Bo na razie DP MO KB tak?.Pokrecone sa jakos te zasady,ciezko kumac.
Zapisane
Zofia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 26.12.2009
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #261 : 03-09-2010, 15:16 »

Hans świetnie sobie radzisz. Jesteś po obiedzie, KB zrobisz na kolację, poczytasz na  Forum, przygotujesz na jutro MO i spanko. Jutro wypijesz MO, po godzinie zjesz jajka, poczytasz to co do Ciebie napiszemy i czas Ci będzie szybko leciał. Czy przebywasz na świeżym powietrzu? Jakie masz hobby? Powinnam to pisać na prywatne rozmowy, ale nie odbierasz. Czy potrafisz  wyczyścić swoją skrzynkę?
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #262 : 03-09-2010, 16:50 »

Cytat
W przypadku picia MO proces zdrowienia wygląda tak, że samopoczucie i kondycja organizmu trochę się poprawia, potem pogarsza, potem poprawia itd. itp.. Taka cykliczność świadczy o tym, że organizm pracuje nad swoim zdrowiem i po kolei usuwa rożne patologie.

Dokładnie tak to wygląda. Tak więc Hans nie zrażaj się jeśli na początku czy w późniejszym etapie oczyszczania gorzej się poczujesz.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #263 : 03-09-2010, 18:44 »

Cytat
W przypadku picia MO proces zdrowienia wygląda tak, że samopoczucie i kondycja organizmu trochę się poprawia, potem pogarsza, potem poprawia itd. itp.. Taka cykliczność świadczy o tym, że organizm pracuje nad swoim zdrowiem i po kolei usuwa rożne patologie.

Dokładnie tak to wygląda. Tak więc Hans nie zrażaj się jeśli na początku czy w późniejszym etapie oczyszczania gorzej się poczujesz.
Dokładnie. Medycyna tylko czyha na takich bojących dudków, żeby dalej ich straszyć i dożywotnio ich leczyć. Musisz mieć wiedzę. A żeby ją mieć to należy czytać Forum. Gdybyś Hans miał takie objawy, przy Twojej wiedzy, a właściwie jej braku, to pewnie byłbyś z...... po same pachy: - http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=2817.msg113602#msg113602.
   Może właśnie zacznij konsumowanie tej wiedzy o deseru, czyli od korzyści uzyskanych na forum. To sobie resztę sam dopowiesz, kiedy u Ciebie może nastąpić poprawa, bo tego Ci nikt nie powie inny...
« Ostatnia zmiana: 03-09-2010, 21:00 wysłane przez Zibi » Zapisane
michael27
« Odpowiedz #264 : 03-09-2010, 20:55 »


Grazyna nie wierze ze byl taki(szczeg.dziwne obciazenie i CUN),to bys sobie sama nie poradzila,jak egzystowalas na codzien?


A jak Ci powiem, że miałem dwa razy gorzej od Ciebie? Co Ty na to?
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #265 : 03-09-2010, 21:51 »

A po jakim czasie jest są wskazane kombinacje z medycyna ludowa itp.tzn dodatki i modyfikacje w kuracji,oprocz DP MO KB !?
Kielbase jadlem podczas 1 etapu wiec niewiem czy na nowo nie musze zaczynac?(niby naturalna,ale tez nie mam czasu sam sobie szynek gotowac.ludzie!co robic  w takim razie?)
Tzn ze po 2 ,3 miesiacach rowniez poprawi sie ogolny stan -zmniejszy dziwne obciazenie i mgla zeby o czyms myslec?..Najgorsza jest chyba ta potworna pustka, brak odczuc emocjonalnych i jazdy psychiczno fizyczne.Prosze o dokladna odpowiedz bo podejmuje wazne decyzje na ''zycie i smierc''.
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #266 : 04-09-2010, 06:45 »

Cytat
A po jakim czasie jest są wskazane kombinacje z medycyna ludowa itp.tzn dodatki i modyfikacje w kuracji,oprocz DP MO KB !?

Hans dlaczego chcesz wdrażać jakieś inne metody w swojej drodze do zdrowia? Zostało tutaj jasno powiedziane, że MO, KB i DP w zupełności wystarczą. To wygląda jakbyś był w amoku. Łapiesz się wszystkiego by osiągnąć szybki efekt. Takie rzeczy to tylko u doktora.
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #267 : 04-09-2010, 13:50 »

Ok dla wszytkich ten sam zestaw.Wiem ale pytam na przyszlosc ,wyraznie
Cytat
Cytat
A po jakim czasie jest są wskazane kombinacje z medycyna ludowa itp.tzn dodatki i modyfikacje w kuracji,oprocz DP MO KB !?
bo takowe polecacie innym po jakims czasie a to tez wymaga wysilku a wiec sil..Na reszte pytan tez chcialbym  otrzymac odp.Pytam, co sobie przypomne bo to jedyne wyjscie wiedziec wszytko zeby kuracja wreszcie wyszla.
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #268 : 04-09-2010, 14:06 »

Alez Zibi, ja nawet nie pisze o wszytkich bo na razie nei jestem w stanie i jak widze to nic nie da.Te objawy są fizyczne ,bole pewnei itp.,a u mnie dziwne obciazenei jest nie do opisania czy zanik mysli i inne ob.z CUN.Najwazniejsze ze ukl.nerwowy w normie miales a wiec mozg i jego funkcje z tego co widze.Tylko dziwie sie temu wstrzasnieciu ale to bylo leczone tabletami czy minelo naturalnie samoistnie jako objaw oczyszczania? Jak wtedy prowadziles forum?
na razie to moge wyczytac troche z tego watku jedynie ale jesli ta mieszanka ma starczyc to nie moge sie obawiac.O toksemii jako przyczynie wiekszosci chorob wiem ale ja nei barlem zbyt duzo lekow chemicznych wyjatek stanowi okres ostatnich 2 lat -w ch...potrzebny psychiatra(przepraszam za wyrazenie ale ciezko sie opanowac)..
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #269 : 04-09-2010, 14:15 »

Zaręczam Ci, że każdy miał podobne objawy do Twoich (niektóre z nich są podobne do spisanych przez dra Herxeimera), podczas uwalnianych neurotoksyn. Je trzeba przeżyć/przechorować a nie zaraz biec do psychiatry.
(...) ale ja nei barlem zbyt duzo lekow chemicznych wyjatek stanowi okres ostatnich 2 lat -w ch...potrzebny psychiatra(przepraszam za wyrazenie ale ciezko sie opanowac)..
Tu akurat podoba mi się Twój tok myślenia... oby tak dalej. Mówiłem, że jest światełko w tunelu dla Hansa...
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=1902.msg34739#msg34739
« Ostatnia zmiana: 04-09-2010, 14:33 wysłane przez Zibi » Zapisane
pollo
« Odpowiedz #270 : 04-09-2010, 14:24 »

Cytat
w ch...potrzebny psychiatra

Tak trzymać. Weź zdrowie we własne ręce i zawalcz o siebie!
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #271 : 04-09-2010, 15:22 »

Tak zawsze myslalem ale po wplywem lekow czlowiek nie jest swiadomy ,omamiony,nie o wszystkim decydowalem sam.Ze niby te mysli sie powieksza ze bedzie schiza.Tez czuje ze jak sie nie wyleczy ciala strutego mozgu to psycha sie nie wzmocni ale nie zgodze sie z jednym,ze inni maja takie objawy,jak widze to nie ale nie moge teraz sie wczytywac.

Jem sporo smietany 30 i 18 rozumiem ze mozna(bo mi smakuje a dieta niestety jest uboga obecnie w domu nie mam mozliwosci przetwarzac miesa sam,moze to sie zmieni jak mi ktos kiedys pomoze).Prosze o odp na powyzsze moje 2 watki to dla mnie b.wazne teraz.Sory ze was zadreczam ale musze sobie to ulozyc.
Te objawy to moga tez wynikac z toksyn gastrycznych bo z moim brzuszkiem nadal licho tyle ze lepsze wyproznienia ale jakies zgnilo zielone(troche ciemno).O czym to swiadczy?..
Dodam ze mialem jako niemowlak skret jelit ,czy moze to utrudniac czyszczenie jelit moze blokuja sie tam pewne toksyny i dlatego tak sie dzieje.I podcinanie migdalow jako dziecko(podobno musialem bo grozilo utrata sluchu).
« Ostatnia zmiana: 04-09-2010, 15:27 wysłane przez Hans » Zapisane
pollo
« Odpowiedz #272 : 04-09-2010, 15:32 »

Cytat
lepsze wyproznienia ale jakies zgnilo zielone(troche ciemno).O czym to swiadczy?..

Przyspieszony pasaż jelitowy. Też tak miałam. Pij koktajle i wszystko się wyreguluje.
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #273 : 04-09-2010, 19:20 »

Alez Zibi, ja nawet nie pisze o wszytkich bo na razie nei jestem w stanie


Zauważyłem ciekawą przypadłość Hansa: widzi i czyta tylko te posty, które chce widzieć i czytać. Reszty jakby nie dostrzegał. Jedne jest w stanie przeczytać, innych nie. Jego stan naprawdę jest ciężki.

Zaręczam Ci, że każdy miał podobne objawy do Twoich

Zibi swego czasu nie byłem w stanie przejechać samochodem 3 km. Słownie: trzech km. Nie spałem całe noce, wzywano do mnie karetki, cały organizm był jakby sparaliżowany. Bóle brzucha, serca, szum w głowie. Czy do Hansa to dociera? Czy tak trudno zrozumieć, że spotkaliśmy się na Biosłone by odzyskać zdrowie? Tak trudno pojąc, że mieliśmy kłopoty z naszym organzimem i jesteśmy tu po to by je rozwiązać? Nie mam już siły i ochoty czytać jego wypocin.

Hans Twój stan to pikuś w porównaniu do tego co ja przeszedłem!
« Ostatnia zmiana: 04-09-2010, 19:28 wysłane przez Michael27 » Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #274 : 04-09-2010, 21:15 »

Michael oproznilem troche skrzynke(reszta wiad.czeka).Nie chce sie licytowac ale ja moz eteraz mam mniej boli ale jest cos gorszego-dziwne niewytlumaczalne obciazenie organizmu i ta olbrzymia mgla zanik mysli jazdy itp..tego nie miales nie moge nic zrobic heroicznie przemagam zeby cos tu wpisac bo czytac prawie wcale nie moge.Takze MIchael nie pisz takich glupot bo chociaz jezdziles samochgodem ja nie.
Dlatego chcialem wzmocnic sie na troche kroplami Joalis.To by chyba nie zepsulo kuracji Bio(odstawianie miksturki).?Jak sadzicie?Czy sa one suplementami wg Was?CZy w skrajnych przypadkach nie lepiej pobrac suple jakis czas czy tez czekac na metody prozdrowotne jako panaceum na wszystko?Prosze wczytac sie w powyzsze posty i odp. To jedne z ostatnich moich pytan tego typu(krople itp.)
Zapisane
Zofia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 26.12.2009
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #275 : 04-09-2010, 22:14 »

Hans przeczytałam co dzisiaj napisałeś i widzę już poprawę. Jestem pewna, że niedługo dojdziesz do sprawności.
« Ostatnia zmiana: 05-09-2010, 08:36 wysłane przez Grażyna » Zapisane
pollo
« Odpowiedz #276 : 05-09-2010, 05:53 »

Cytat
CZy w skrajnych przypadkach nie lepiej pobrac suple jakis czas czy tez czekac na metody prozdrowotne jako panaceum na wszystko?

Myślę, że należy poczekać i wstrzymać się z innymi kuracjami.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #277 : 05-09-2010, 07:06 »

Czy w skrajnych przypadkach nie lepiej pobrać suple jakiś czas czy tez czekać na metody prozdrowotne jako panaceum na wszystko?
Leki zwane suplementami diety mają w stosunku do organizmu działanie konserwujące, podobne do mumifikacji. Taka mumia nie psuje się, ale życia w niej nie ma.
« Ostatnia zmiana: 05-09-2010, 09:35 wysłane przez Heniek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #278 : 05-09-2010, 12:18 »

Kiedyś, kiedy jeszcze leczyłam się farmakologicznie i odżywiałam śmieciami bardzo często miałam jazdy psychiczne. To była toksemia. Wtedy  nie wiedziałam co to jest, rodzina sugerowała psychiatrę, a nawet egzorcyzmy. Wtedy do śmiechu mi nie było, czułam, jakby coś sprawowało nade mną kotrolę. Dopiero własne poszukiwania na przekór wpojonym przekonaniom, doprowadziły mnie do Biosłone. Wcześniej też błądziłam po suplementach i to mi w niczym nie pomogło,a nawet pogorszyło sytuację.

Na takie stany zawsze pomaga spacer po lesie, kontakt z naturą. Zamiast ciągle siedzieć w myślach i obawach wyjdź z domu, oddychaj głęboko, obserwuj las. Zmień punkt skupienia. Zdrowienie odbywa się w czasie, nie przyspieszysz tego.

Kiedy mam kryzys zdrowotny (a są one ciężkie) pierwsze co robię to się uspakajam. Znajdź coś co Ciebie uspokoi - nie żadne kropelki Joalis czy leki, najlepiej coś co angażuje ciało, nie myśli.

Przemóż się i wyjdź z domu. Możesz wariować od tego obsesyjnego pytania o wszystko. Zmień klimat.

Bądź dobrej myśli.
Zapisane

Zmiany na lepsze.
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #279 : 05-09-2010, 12:31 »

Cytat
Przemóż się i wyjdź z domu. Możesz wariować od tego obsesyjnego pytania o wszystko. Zmień klimat.

Ja rowniez tak uwazam. Czuje ze Hans siedzi zamkniety w "zlotej klatce", otulany "zlota matka", ktora decyduje za niego we wszystkim. Liwio, swietnie ze napisalas Hansowi. Jak widzisz Hans, nie jestes sam!
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!