Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 20:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mój wykład prozdrowotny w przedszkolu! Zaproszono mnie!  (Przeczytany 23142 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #20 : 19-09-2009, 09:26 »

Wczoraj o szesnastej rozpocząłem prelekcję na temat prozdrowotny. Na wstępie, powiedziałem rodzicom, że wiedza, którą usłyszą jest niewiarygodna, ale prawdziwa. Minie jednak wiele dni, zanim być może przestawią swoje myślenie. Powiedziałem, że może jedna osoba spośród nich natychmiast pojmie o co chodzi w tym wszystkim, a być może nie będzie żadnej. Dlaczego ? Dlatego że my biosłonicy wiemy, ile czasu my potrzebowaliśmy, żeby pojąć, że dbać o zdrowie można samemu. Na wykład miałem około piętnastu minut, a zrobiło się ze czterdzieści i wiadomo, że było za mało. Mówiłem do jedenastu rodziców, plus dwie przedszkolanki. O dziwo, nie było żadnej dyskusji w trakcie. Powód ? Rodzice, co było widać, nie mają absolutnie żadnej wiedzy, nie interesują się zdrowiem, bo o ich zdrowie "dbają inni". Nawet podstawowoych elementarnych praw o zdrowiu. Nic, zupełnie nic. Takie jest moje odczucie, a starałem się obserwować reakcje. Cieszę się, że poruszyłem temat odchorowywania przez dzieci infekcji, jako drogę do zdrowia w przyszłym życiu. Powiedziałem: "Proszę Państwa, taka jest prawda i każda zablokowana infekcja lekami na dobre niestety nie wyjdzie" . To zdanie powtarzałem wiele razy, bo widziałem, że dla nich to wiedza z kosmosu. Podałem przykład, kiedy to rodzice z pociechami wyjeżdżają w ferie zimowe  w góry, wracają wszyscy przeziębieni i gdzie pędzą ? Oczywiście do konowała. Niestety ! Mleko zaatakowałem na wielu liniach frontu, dalej mąka, cukier, produkty nagminnie jedzone jako zapychacze. Efekt myślę, poznam z biegiem czasu każdego poranka zaglądając, co na śniadanie dostają dzieci. Jedzenie przetworzone, chemizacja itd. Robienie sobie pacjenta. Mówiłem: " Niech Państwo sobie wyobrażą, że na waszym zdrowiu nikomu nie zależy, zależy tylko na sprzedaniu produktów w postaci leków, żebyście  przyszli po następne za jakiś czas, a zdrowie jak szwankowało, tak będzie szwankowało dalej. O wspaniałej MO Mistrza na nadżerki w jelitach, powiedziałem kilka zdań w samych superlatywach, że dzięki takiemu wynalazkowi, jeśli za bardzo organizmu nie zniszczyliśmy, można wrócić do zdrowia. O samych nadżerkach, dlaczego są, dlaczego badania nic nie dają, mówiłem długo.
« Ostatnia zmiana: 19-09-2009, 09:37 wysłane przez Grażyna » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #21 : 19-09-2009, 09:44 »

Rodzice słuchali, tylko słuchali, podkreślam, nie było dyskusji, bo temat ich przerósł. Takie jest moje odczucie. Po spotkaniu zostałem z dwiema paniami. Zrobiliśmy podsumowanie i powiem, że one rozumieją, one już wiedzą na czym polega cała ta zabawa, robiąca z nas pacjentów. Kiedy rozmawialiśmy, na ich twarzach malowało się przerażenie. Zatem mur rozbiłem. One wiedzą. Jedna z pań powiedziała mi bardzo ważną rzecz: "Panie Darku, my pokolenie pięćdziesięciolatków i starszych, my to możemy zrozumieć, bo inaczej byliśmy wychowani, warzywa, owoce, mięsko do jedzenia, tak się jadło, nie jedliśmy tych sztucznych tworów przemysłu spożywczego. Teraz pokolenie jest inne. Po wszystko sięga się łatwo, bo jest a skoro jest, to dlaczego ma być niedobre". Pani wychowawczyni zauważyła jedną z mam, której ja nie zauważyłem w trakcie wykładu. Słuchała z głową pochyloną do przodu, prawie w kolanach. Dowiedziałem się, że jest bardzo chora, ma wszczepiony rozrusznik serca a ma ze dwadzieścia kilka lat. Z mojej strony padały mocne słowa, co do rozwalania własnego organizmu przez własną niewiedzę, a później utrzymywanie lekami lichej egzystencji no i jak to Zibi mówi "błędy takiego postępowania pokryje ziemia". Kobieta ponoć była bardzo przejęta, tak wynika z relacji pani wychowawczyni. Sprawdza się to co mówiliśmy wielokrotnie. Jak ktoś ma rozwalone zdrowie, to najbardziej jest podatny na naszą wiedzę.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #22 : 19-09-2009, 09:45 »

Grażynko, nikt nie wyszedł. Wszyscy słuchali. Brakowało mi Was, bo grupą, to dopiero zrobilibyśmy wykład. I wiesz tak naprawdę, brakowało mi konowała na sali. Zapytałem się na początku :"Czy ktoś z Państwa jest z zawodu lekarzem?" Niestety nie było, bo "przejechałbym" się po nim jak Janosik. Jeszcze dodam, jako absurdalny przykład podałem Zibiego i jego żonę. No tak wiem Zibi były ploty o tobie, ale sami wiemy do czego doprowadza dzisiaj zakłamanie.
« Ostatnia zmiana: 19-09-2009, 09:52 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #23 : 19-09-2009, 09:58 »

Pani wychowawczyni już poprosiła mnie o zamówienie Niezbędnika, Oczyszczenia i Oświecenia, zatem zaraz składam zamówienie do wydawnictwa. Jedna dusza uratowana !!!! A może więcej dusz z jej rodziny? Ja zamierzam, co zresztą już mówiłem, doprowadzić do zorganizowania w przyszłym roku zlotu gdzieś blisko Skierniewic, bo tutaj zaczynam mieć coraz bardziej podatny grunt. Wrzesień za rok najlepiej, bo będzie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw, dla nas szansa pokazania się na całego, no ale to za rok.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
WaldekB
« Odpowiedz #24 : 21-09-2009, 15:02 »

Posty pisane małymi literami, kasujemy.
« Ostatnia zmiana: 21-09-2009, 18:03 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #25 : 21-09-2009, 17:29 »

Dobrze Waldku, dziękuję za sugestię i oczywiscie mam nadzieję, że ktoś w Skierniewicach i okolicy mnie zaprosi. Właśnie dostałem materiał z 28.08.2009 "Gość dnia Radia RSC Józef Słonecki". Radiowa Gosia wreszcie w natłoku pracy wyciągnęła go z archiwum i podesłała. Jutro go spróbuję przesłać na stronę.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Ola
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 1 września 2010
Skąd: Lublin
Wiadomości: 240

« Odpowiedz #26 : 11-01-2012, 10:46 »

Machos, jaka szkoda, że tak daleko mieszkasz. Zaprosiłabym Cię na prelekcję do przedszkola, gdzie chodzi mój maluch.
Zapisane

Róbmy swoje smile
Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #27 : 11-01-2012, 15:35 »

Machos, masz dużą wiedzę i odwagę w promowaniu zdrowia wg  Biosłone. Jak dotrzeć do rodziców dzieci w przedszkolach? Jest to konieczność, aby zapobiec wyniszczaniu małych organizmów przez medyczny biznes, a także przez brak wiedzy rodziców. Dzieci są coraz słabsze. A co to będzie za pokolenie, kiedy dorosną?
« Ostatnia zmiana: 11-01-2012, 21:29 wysłane przez Solan » Zapisane
Ola
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 1 września 2010
Skąd: Lublin
Wiadomości: 240

« Odpowiedz #28 : 12-01-2012, 15:01 »

Moja propozycja, żeby takimi prelekcjami na zaproszenie rodziców zajmowała się  fundacja Biosłone smile. Na wykłady jeździli by eksperci w zależności od czasu i chęci oczywiście.
Zapisane

Róbmy swoje smile
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #29 : 12-01-2012, 15:07 »

Szczytny cel, ale wprzódy musi ta fundacja zaistnieć.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Ola
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 1 września 2010
Skąd: Lublin
Wiadomości: 240

« Odpowiedz #30 : 13-01-2012, 21:14 »

No właśnie. Mam jutro końcówkę egzaminów. Potem jestem do dyspozycji.
Zapisane

Róbmy swoje smile
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #31 : 13-01-2012, 21:16 »

Machos, jaka szkoda, że tak daleko mieszkasz. Zaprosiłabym Cię na prelekcję do przedszkola, gdzie chodzi mój maluch.
Kiedy? Jak sobie ustawię urlop, to biorę nagrywarkę radiową, wsiadam w samochód i jadę.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Ola
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 1 września 2010
Skąd: Lublin
Wiadomości: 240

« Odpowiedz #32 : 13-01-2012, 21:20 »

To ja w takim razie poruszę temat w przedszkolu. Myślę, że po feriach to byłby dobry czas. A one się kończą pod koniec lutego. W takim razie zbadam grunt i podam konkrety!
Zapisane

Róbmy swoje smile
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #33 : 24-01-2012, 11:57 »

Machos, masz dużą wiedzę i odwagę w promowaniu zdrowia wg  Biosłone. Jak dotrzeć do rodziców dzieci w przedszkolach? Jest to konieczność, aby zapobiec wyniszczaniu małych organizmów przez medyczny biznes, a także przez brak wiedzy rodziców. Dzieci są coraz słabsze. A co to będzie za pokolenie, kiedy dorosną?
Posłuchać kolejnej audycji, nagrać ją i rozdawać znajomym, paniom z przedszkola, żeby pokazać, że są ludzie, którzy nie dadzą się oszukać i przestrzegają przed tym, co robi lobby i choćby ostatnio SGGW na usługach tych sponsorów.

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=20746.msg150981#msg150981
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!