Pestkami wyleczyć raka

<< < (9/10) > >>

Galapagos:
Cytat od: Mistrz  28-01-2013, 12:47

Cytat od: Reneti  28-01-2013, 08:12

Cytat

Na czas terapii wykluczyć kwasy nukleinowe
no właśnie, a z czego dostarczać białko, chorzy na raka maja około dwukrotnie większe zapotrzebowanie na białko, gdyż rak intensywnie niszczy komórki organizmu.

Białko można dostarczyć z twarogu (pasta Budwig) oraz jajek.

Czy chodzi o taką pastę?
http://www.longevitas.pl/index.php?id=15
"Pasta dr Budwig na słono, wg prawa pięciu smaków. Opracował lekarz Jan Pokrywka.

    Kwaśny - 12,5 grama - pół kostki chudego twarogu plus 200 ml jogurtu,
    Gorzki - dwie szczypty kurkumy,
    Słodki - 8 łyżek oleju lnianego - 100 ml. na zimno tłoczonego, teraz razem miksować koniecznie pięć minut,
    Ostry - 3 szczypty imbiru i 3 szczypty pieprzu, do smaku,
    Słony - 3 szczypty soli - lub do smaku.

Pasta dr Budwig na słodko - ostro, wg prawa pięciu smaków.
Opracował lekarz Jan Pokrywka.

    Kwaśny - 12,5 grama - pół kostki chudego twarogu plus 200 ml jogurtu,
    Gorzki - dwie szczypty kurkumy.
    Słodki - 8 łyżek oleju lnianego - 100 ml na zimno tłoczonego, teraz razem miksować koniecznie pięć minut,
    Słodki - 5 łyżeczek miodu plus dwie szczypty cynamonu. garść wiórków kokosowych, płatków migdałowych, rodzynek, do smaku,
    Ostry - dwie szczypty imbiru. Ten składnik - ostry nie jest obligatoryjny.

Uwaga! Pastę stosować 3 miesiące. Jako wyłączne odżywianie do 3 tygodni. Po dodaniu każdego smaku - chwilę miksować.

Ważne! Aby wystąpiło opisywane działanie profilaktyczno - lecznicze koniecznie miksować pastę pięć minut po dodaniu oleju lnianego! "

Czy oprócz jajek dostarcza ona organizmowi odpowiednią ilość białka? Czy można po niej przytyć?

Trubadur:
Pani Budwig nie bawiła się chyba w prawa pięciu smaków, więc ten przepis wydaje mi się cokolwiek udziwniony. Tu jest nieudziwniony: http://www.aptekafamilijna.pl/library/page/146,dieta-dr-budwig-olej-lniany-budwigowy.

Co do jajek, to miałbym pytanie dot. kwasów nukleinowych, które przecież w chorobie nowotworowej powinny być wyeliminowane. Co z nimi?

Luki27:
U mojego znajomego dwa lata temu wykryto nowotwór płuca z przerzutami do rdzenia kręgowego.
Wiem, że nie zastosował, żadnej konwencjonalnej metody, nie wiem jednak czy próbował czegoś niekonwencjonalnego.
Zaczął codziennie biegać i utrzymuje bardzo dobrą kondycję fizyczną.
Od dwóch lat choroba nie postępuje. Myślę, że wysiłek fizyczny jest ważnym elementem oczyszczania organizmu z toksyn.

Mistrz:
Cytat od: Trubadur  28-01-2013, 21:37

Co do jajek, to miałbym pytanie dot. kwasów nukleinowych, które przecież w chorobie nowotworowej powinny być wyeliminowane. Co z nimi?

Ale o co chodzi?

Gibbon:
Cytat od: Trubadur  28-01-2013, 21:37

Co do jajek, to miałbym pytanie dot. kwasów nukleinowych, które przecież w chorobie nowotworowej powinny być wyeliminowane. Co z nimi?


Zarodek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona