Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 14:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ssanie oleju - doświadczenia i efekty  (Przeczytany 243021 razy)
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #80 : 16-02-2012, 01:05 »

Yeti, po pierwsze od kiedy zdanie zaczynamy małą literą? Przed przecinkiem nie robimy spacji. Popraw te błędy, póki możesz.
Po drugie kto Ci każe ssać olej 30 minut?
Zobacz sobie jak to powinno wyglądać: http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-twarzoczaszki
« Ostatnia zmiana: 16-02-2012, 09:42 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #81 : 12-05-2012, 09:01 »

Właściwie od pierwszego ssania pojawiła się na moim języku afta, która jednak po kilku dniach zamieniła się w coś przypominającego raczej nadżerkę: zajmuje większy obszar, nie wygląda już jak pryszcz, a bardziej jest mocno zaczerwienionym obszarem i niestety ociera dość boleśnie o zęby. Oczywiście nie mogę mieć pewności, że to akurat od oleju, ale czy żeby trochę złagodzić objawy powinienem zarzucić ssanie na jakiś czas? Płuczę usta alocitem, ale jak na razie efekt jest marny. A może to wskutek mycia zębów sodą (choć nie robię tego co dzień)?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #82 : 12-05-2012, 09:55 »

Afta jest efektem oczyszczania, pod wpływem ssania oleju. Odstaw do wygojenia afty ssanie oleju. Płucz nadal alocitem (jak masz to octem jabłkowym).
Po sodzie to to nie jest, gdyż afty na języku usuwa się przy pomocy sody (sposób z medycyny ludowej).
Zapisane

Travis
« Odpowiedz #83 : 26-07-2012, 00:01 »

Ssałem wczoraj olej piąty dzień. Po wypluciu i przepłukaniu alocitem, ściągnąłem z języka nitkowate białe plechy, które wyglądały jak grzyb candida, a pod językiem pojawił się "pryszcz", z którego poleciała krew. Przed chwilą w lustrze pierwszy raz świadomie zobaczyłem swój język bez białego nalotu, w prawie idealnie czerwony kolorze.
Zapisane
Mewa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14.07.2013
Wiadomości: 61

« Odpowiedz #84 : 22-11-2013, 21:29 »

Tak na wszelki wypadek, bo nie tylko ja mam taki "potencjał", a okazuje się, że i ssaniem oleju można sobie zaszkodzić, podzielę się moimi spostrzeżeniami.

1. Warto uważać, jak się wypluwa ten olej. Mnie to się odbiło i wpadło do oka. Wypłukałam je, ale i tak po dwóch dniach pojawiły się problemy.
2. 35 minut ssania oleju to stanowczo za długo biggrin. Zwykle trwa to u mnie 20 minut. Nie wiem, może komuś innemu to by nie zaszkodziło, ale ja po tym czasie czułam krew w przełyku/gardle i nawet odrobinę krwi wyplułam.
I po tym wydarzeniu przypomniało mi się, że już kiedyś miałam problem z uczuciem krwi, za pierwszym razem, może i za drugim też, nie pamiętam, więc...
3. Zalecenia, aby językiem i policzkami stwarzać jak największy opór nie należy rozumieć aż do przesady. Nie trzeba napinać najmocniej jak się da.
Z tym że tego nie jestem do końca pewna. Miałam wtedy poważny problem z przełykiem (dlatego w ogóle zaczęłam ssać olej), więc może stąd to uczucie krwi, może tak miało być. Ale raczej wydaje mi się, że przesadziłam z tym napinaniem.

Używam zwykłego oleju rzepakowego, nie wiem, czy i tym sobie nie szkodzę. Najlepszy jest olej słonecznikowy. Czy musi to być jednak olej tłoczony na zimno?
Zapisane

Z całą pilnością strzeż swego serca, bo życie ma tam swoje źródło. Prz 4.23
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #85 : 22-11-2013, 21:37 »

Cytat
Czy musi to być jednak olej tłoczony na zimno?
Nie musi. W zupełności wystarczy zwykły.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Mewa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14.07.2013
Wiadomości: 61

« Odpowiedz #86 : 02-02-2014, 01:29 »

Ssanie oleju pomogło mi na ból głowy.

Było mroźno, jakoś szczególnie mroźno, wyszłam na kilka, może kilkanaście minut, i wróciłam z bólem głowy. Zapowiadało się na poważniejszy ból, taki, przy którym nie można czytać, trzeba trzymać zimny okład na głowie, a większość ludzi sięgnęłaby po tabletkę. I tak nawet z ciekawością zaczęłam ssać olej, zastanawiając się, czy pomoże, i zadziałało rewelacyjnie. Bolała mnie jeszcze głowa po zakończeniu, ale tylko odrobinę i szybko przeszło.
Zapisane

Z całą pilnością strzeż swego serca, bo życie ma tam swoje źródło. Prz 4.23
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #87 : 13-08-2014, 10:14 »

Wygląda na to, że metody Biosłone stosują też ludzie znani z telewizji. Anna Popek stosuje ssanie oleju:
Cytat
Kilka dni temu Anna Popek zelektryzowała opinię publiczną swoimi sposobami na wiecznie młody wygląd i zgrabną sylwetkę! "Tuż po obudzeniu, przez 15 minut płuczę jamę ustną olejem słonecznikowym. (...) Następnie piję dwie szklanki ciepłej wody z cytryną, łykam gorzką morelę, która ma działanie antyrakowe i jem nasiona ostropestu plamistego" - zdradziła w jednym z magazynów. Szczupłą sylwetką przyszła więc ostatnio pochwalić się na pokaz premierowy serialu TVP. Zastosujecie się do jej porad?

http://www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,1543885,iAId,123701#iwa_item=6&iwa_img=1&iwa_hash=26271&iwa_block=gossipMain


Zapisane

Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #88 : 09-07-2015, 20:54 »

Zatkane zatoki woda spływająca w gardło i z nosa, kichanie ,łzawienie. Zaczęłam ssać olej słonecznikowy i po 2 minutach wielka ulga dziurka od nosa w którą wcześniej zakropliłam alocit odetkała się mogę oddychać i z nosa nie kapie, super metoda od razu zadziałało!
Rewelacja!
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #89 : 09-07-2015, 21:54 »

To pobiłaś rekord świata, do którego chyba nikt prędko się nie zbliży.
Zapisane
Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #90 : 29-07-2015, 18:31 »

Momentalnie mnie odetkało wtedy ale teraz codziennie jeszcze rano kicham, prycham, katar ale zdecydowanie mniej każdego dnia i zaczęłam zapuszczać alocit wg.zaleceń Mistrza.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!