Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wira - jak stosować MO  (Przeczytany 15286 razy)
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« : 04-10-2009, 14:38 »

Przeczytałam zasady nietykiety.Dziękuję.
Spróbuję jeszcze raz zadać pytanie.
Mam 42 l.
Mam grzybicę okrężnicy - przeprowadzałam testy.

Zaczęłam stosowanie MO 1 czerwca b.r. Stosuję MO bardzo regularnie. Nie mam żadnych, ale to żadnych objawów ubocznych po stosowaniu MO. Próbowałam nawet zwiększyć zalecane proporcje składników - i nic. Może to dlatego, że w związku z nieregularną pracą,(częste wyjazdy i późne powroty) nie zawsze mam przygotowaną MO z wieczora, lecz robię ją sobie rano i od_razu zażywam i MO nie działa należycie.

Nie stosuję jakiejś szczególnej diety, lecz wykluczyłam z niej całkowicie pieczywo - różne - makarony i wyroby mączne oraz cukier.(czasem ulegam pokusie i zjem ciastko :-(.)
Piję dużo zielonej herbaty.

Ogólnie nigdy nie miałam większych problemów ze zdrowiem - oprócz regularnej zgagi i bólu głowy, które natychmiast ustąpiły po wykluczeniu z codziennej diety powyżej wymienionych produktów (po zjedzeniu ciasta, a szczególnie drożdżowego mam potwierdzenie, że zgaga i ból głowy były zasługą mąki i cukru.)

Bardzo zależy mi na podpowiedzi.
Dodam , że to trafienie na to forum było dla mnie prawdziwym zbawieniem - moja zgaga i ból głowy zatruwały mi życie nieprawdopodobnie (i w domu i w pracy)

Mam nadzieję, że tym razem nie złamałam zasad :-)

Ten tekst jest trochę bezładny - trochę go uporządkowałam grupując tematy. Aby otrzymać odpowiedź od ekspertów, proszę formułować swój problem albo jednym pytaniem albo za pomocą przedstawienia swojego przypadku w punktach, zgodnie z zasadami http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=6063.0
« Ostatnia zmiana: 05-10-2009, 20:24 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #1 : 04-10-2009, 14:44 »

Nie mam żadnych, ale to żadnych objawów ubocznych po stosowaniu MO.Próbowałam nawet zwiększyć zalecane proporcje składników - i nic.

Nie tak prędko. Tutaj nie chodzi o to aby się "zalać" tylko aby systematycznie wspomagać organizm. Dawka 10ml została opracowana na podstawie doświadczeń i jest optymalna. Jeżeli już ma być tutaj coś zmieniane to raczej tylko w dół. Jeżeli następuje jakaś silna reakcja lub po dawce 10 ml robi się niedobrze.
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #2 : 04-10-2009, 14:51 »

Zapomniałam dodać - przeczytałam ksiązkę - "Nie daj się zjeść grzybom Candida".Dzięki tej książcę przejrzałam na oczy.Oczywiście, mam broszurę o MO.
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #3 : 04-10-2009, 14:53 »

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz.
Oczywistym jest, że w 3 miesiące nie naprawi sie tego, co rujnowało się przez wiele lat.
Martwię się tylko tym, że może MO nie działa należycie, bo nie zawsze mam ją przygotowaną z wieczora.
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #4 : 04-10-2009, 15:08 »

Cytat
Nie mam żadnych, ale to żadnych objawów ubocznych po stosowaniu MO.Próbowałam nawet zwiększyć zalecane proporcje składników - i nic.
Piję MO już ponad rok i też nie miałam żadnych wielkich objawów oczyszczania. Każdy organizm reaguje inaczej. Moje dzieci natomiast cały czas coś dopada. Pij spokojnie miksturę, odżywiaj się rozsądnie i czekaj, na wszystko przyjdzie czas. Niektórzy nie mogą doczekać się objawów oczyszczania a potem okazuje się, że są one trudne do wytrzymania.

"Nie daj się zjeść grzybom Candida" - to nie jest książka P. Słoneckiego. Jeżeli nie masz książek Mistrza to poczytaj ARCHIWUM WIEDZY http://bioslone.pl/forum/?qs=forum, tam jest mnóstwo ciekawych wiadomości.
Zapisane

Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #5 : 04-10-2009, 15:15 »

Oczywistym jest, że w 3 miesiące nie naprawi sie tego, co rujnowało się przez wiele lat.
Martwię się tylko tym, że może MO nie działa należycie, bo nie zawsze mam ją przygotowaną z wieczora.

Sama już zrobiłaś pierwsze kroki ku naprawie odstawiając gluten i cukier no i pijąc MO. Zadbaj o to aby podejść do tematu solidnie. PRzeczytaj archiwum wiedzy, tam masz opisane kolejne etapy diety. Poza tym pamiętaj że każdy jest w innej sytuacji i u jednego mogą pojawić się ostre i szybkie objawy oczyszczania a u innych może to być bardziej subtelne. Znaczenie mają też inne czynniki, to czy przyjmujesz jakieś suplementy, lekarstwa, jak się odżywiasz itd.

Nie ma się co tutaj zastanawiać trzeba działać. Jeżeli normalnie funkcjonujesz na co dzień to po prostu specjalnie się na tym nie koncentruj tylko wcielaj w życie.
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #6 : 04-10-2009, 17:57 »


Będę konsekwentnie dalej pić MO ,bo bardzo, bardzo w nią wierzę i uważać na to, co jem (choć nie jest to łatwe).
Po raz kolejny potwierdziła się stara prawda - genialne jest proste!A to, czego nas uczy Mistrz jest bardzo proste i dla tego genialne.
Mówiąc o tym, że nie mam żadnych oznak, pewnie nie do końca jestem dokładna - wszyscy moi znajomi twierdzą,że doskonale ostatnio wyglądam, i pytają , co robię - a ja z duuumą zaczynam opowiadać o forum bioslone, i o prostych prawdach, które tu są przedstawiane.
Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję i wiem teraz, że jak wynikną jakieś problemy - mogę spokojnie do Was się zwrócić z prośbą o pomoc i ją otrzymam.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #7 : 04-10-2009, 18:01 »

No tak do końca to ty we wszystko nie wierz, raczej sprawdzaj czy to co ktoś twierdzi jest prawdziwe.

Ale jak sama twierdzisz, po raz kolejny okazuje się że to co proste jest genialne.
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #8 : 08-10-2009, 10:34 »

Myślę, że tu jest moje miejsce - jestem początkującym użytkownikiem i zdążyłam popełnić na forum parę błędów:-)
1. Wiek - 42 lata.
2. Do czasu, aż szczęśliwie trafiłam na forum, miałam codzienne bóle głowy oraz nieustanną zgagę.
3. Leki: na ból głowy - co było pod ręką, na zgagę - również.
4. Odżywiałam się bardzo "mącznie", "cukrowo" i "mlecznie". Diet nie stosowałam.
5. Prowadzę działalność gospodarczą, więc, co jest oczywiste, duży stres.

MO zażywam od 1 czerwca b. r. Zrezygnowałam z produktów mącznych i cukru, dzięki czemu nie boli mnie głowa i nie mam zgagi. Co za ulga.
Pytanie moje dotyczy sprawy czysto technicznej - bardzo często wyjeżdżam i o różnych porach wracam do domu - czasem w środku nocy. Wtedy nie mam sił na to, aby przygotować MO na rano. Robię MO rano i od razu wypijam.
Czy to ma istotny wpływ na skuteczność MO?
W przepisie jest napisane - przygotować wieczorem.
Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 08-10-2009, 10:47 wysłane przez Wira » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #9 : 08-10-2009, 11:34 »

Tak, to ma wpływ na skuteczność. Sposób stosowania MO był długo testowany i właśnie tak działa lepiej. Wyjątki mogą się zdarzyć, ale powinny to być tylko wyjątki, a nie stała praktyka. Skoro wykrzeszesz z siebie siły na powrót do domu (umycie się), to wlanie do filiżanki składników mikstury nie powinno być aż takim problemem - przed wyjściem z domu możesz sobie przygotować cytrynę (wyszorować, obrać i przekroić) i w miseczce włożyć do lodówki. W nocy, po powrocie tylko wyciskasz, dolewasz alocit i oliwę i gotowe - naprawdę warto pić miksturę zgodnie z zaleceniami.
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #10 : 08-10-2009, 14:34 »

Bardzo, bardzo dziękuję.
Może być tak, że nie miałam żadnych objawów działania  MO, ponieważ niejednokrotnie robiłam MO bezpośrednio przed zażywaniem, i teraz widzę, że mogłam zmarnować dużo cennego czasu i MO. Żałuję, że nie zapytałam o to wcześniej.  Smutny
Oczywiście, że dam rady zrobić MO nawet w nocy po powrocie. Nie lekceważyłam niczego, tylko nie byłam świadoma powagi sprawy.
Mam nadzieję, że teraz nie zaczną się ze mną problemy.
« Ostatnia zmiana: 08-10-2009, 15:05 wysłane przez Wira » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #11 : 08-10-2009, 15:26 »

Cytat
Mam nadzieję, że teraz nie zaczną się ze mną problemy.

Problemy są po to, aby je przezwyciężać. W tym wątku możesz pytać o wszystko. Jest Twój!
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #12 : 08-10-2009, 15:33 »

Bardzo się cieszę i obiecuję, że nie będę zawracać głowy głupotami - parę tygodni poczekam i dopiero wtedy napiszę, czy pojawiły się oznaki oczyszczenia, czy też wszytko odbywa się bezobjawowo.
Bo wiem NA PEWNO, że sposób, który tu udostępniacie ludziom jest doskonały i organizm oczyszcza się nawet, jeśli nie ma na to jakichś drastycznych dowodów.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 19:01 wysłane przez Solan » Zapisane
Tequila
« Odpowiedz #13 : 13-10-2009, 09:22 »

Przy okazji wątku Wiry, ucięłam i swoje domniemanie odnośnie możliwości przyrządzania mikstury rano. Sporadycznie, bo sporadycznie, ale jednak zdarzało mi się zapomnieć wieczorem i "nadrobić sklerozę" rano,  zastanawiając się każdorazowo, czy ma to istotne znaczenie. Chciałam sama zapytać przy okazji odpowiedniego wątku, ale już wszytsko wiem.
Dziękuję.
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #14 : 20-10-2009, 16:40 »

Przyjechała do mnie moja mama.
Na dworcu zrobiła kwadratowe oczy i stwierdziła, że przytyłam na twarzy!
Ja wręcz zdębiałam - przecież, tak fajnie schudłam, ale dziś powiedziała mi, że jej się wydawało, że przytyłam, ponieważ mam cudownie wygładzoną twarz i wygląda to tak, jak by była naciągnięta!
 Czy potrzebna jest większa zachęta, skoro efekty są tak bardzo widoczne!
 Lifting twarzy bez oszpecania i za taniochę
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #15 : 20-10-2009, 16:49 »

A przecież wiele nie da rady zobaczyć - dobre samopoczucie, lekkość, świadomość, że nareszcie mogę panować nad swoim samopoczuciem, a nie bezradnie ulegać.
 Czasem zrobię maleńki eksperyment - zjem coś "dobreńkiego" - i na skutki nie muszę długo czekać. Mój "obcy - 8 pasażer Nostromo" zaczyna natychmiast łazić po brzuszku, główka, oczywiście, boli i zgaga tuż-tuż.
 Wiem, że do pełni szczęścia jeszcze daaaleka droga, ale o ile fajniej się idzie, jak się wie, że kroczy się w dobrym kierunku.
Dziękuję, Mistrzu, za bezcenny prezent. smile smile
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #16 : 22-10-2009, 12:53 »

Po 2 łyżki stołowe siemienia lnianego i  kwiatu wrzosu i po jednej łyżce stołowej: korzenia omanu i liści melisy.
→ Napar należy przygotować wieczorem. Składniki wsypać do litrowego termosu i zalać wrzątkiem. W ten sposób uzyskujemy 3 szklanki naparu, który (najlepiej małymi łykami) należy wypić następnego dnia w przerwach między posiłkami, tj. minimum 30 minut przed posiłkiem i 40 minut po posiłku.
→ Napar ma działanie ogólnie wzmacniające, nieco moczopędne, a przede wszystkim świetnie oczyszcza drogi oddechowe i przełyk, przynosząc szybką ulgę. Napar należy stosować 6 tygodni. W przypadku potrzeby ponawiania kuracji, należy robić trzytygodniowe przerwy.

Autor: Mistrz; 09-04-2007

« Ostatnia zmiana: 22-10-2009, 13:41 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #17 : 23-11-2009, 22:46 »

Właśnie przymierzam się do meliski - dzięki. Mój problem polega na tym, że nie jestem zbytnio zorganizowana - i tak podziwiam siebie - i KB, i MO - to do mnie nie podobne. Teraz gdzieś muszę wcisnąć jeszcze meliskę.
    Generalnie - to bardzo dobrze reaguję na zalecenia fachowców, ale najgorzej idzie mi oczyszczanie dróg oddechowych, a najbardziej mi  na tym zależy. Ale wiem też, że coś, co długo się zaniedbywało, też długo trzeba regenerować, więc nie przejmuję się tym. smile
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 23:32 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #18 : 24-11-2009, 15:53 »

Widocznie, nie doczytałam dobrze czegoś, i pomyłkowo sądziłam, że melisa już na tym etapie dobrze  zrobi na oczyszczanie dróg oddechowych, na czym szczególnie mi zależy.
 Oczywiście - MO jest absolutnie nr 1. KB zaczęłam stosować niedawno - i idzie mi co raz, to lepiej( mam na myśli - regularniej) , ponieważ kiepsko mam z organizacją, jeśli chodzi o moje potrzeby. Ale dzięki forum to też się pomału zmienia, bo jak poczytam, jacy dzielni są inni - to jest mi najzwyczajniej w świecie wstyd.
 Więc - poczekam na melisę, aż przyjdzie czas, i może uda mi się w najbliższym czasie wygospodarować pieniążki na książki, bo bez nich błądzę, jak dziecko we mgle.
 Dzięki, że zauważyłaś, Grażynko. smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!