Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 16:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciężko mi już wytrzymać  (Przeczytany 29428 razy)
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #20 : 11-05-2012, 09:38 »

Skąd wziąć tę żyworódkę?
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #21 : 11-05-2012, 16:55 »

Skąd wziąć tę żyworódkę?
Allegro - kupiłem 5 sadzonek.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #22 : 03-06-2012, 12:18 »

Już nie boli, trochę mi to zajęło czasu, ale człowiek uczy się na błędach, tylko szkoda, że na swoich... Mam nadzieję, że takich osób jak ja, cierpiących po usunięciu ósemki będzie coraz mniej.
Dentysta po zabiegu zapytał jedynie czy palę, jak powiedziałam, że nie, to ok. Wróciłam do domu, nafaszerowałam się tabletkami przeciwbólowymi jednocześnie zimne przykładając. Po dwóch godzinach zaczęłam pić zimną wodę, która przynosiła mi ulgę. I polecam ten sposób, ale nigdy przez słomkę! Jest to odruch podobny do tego, który jest przy paleniu, powstaje jakieś podciśnienie przez które wypadł mi skrzep i stworzył się tzw. suchodół o czym dowiedziałam się po dwóch tygodniach. Czyli nerw i kość na wierzchu.  Między czasie miałam wyjazd więc nie mogłam pójść na kontrolę, gorączka też mnie dopadła (ale po niej jakby ból na jeden dzień się zmniejszył) a ból był nadal nieprzejednany. To był koszmar. Wróciłam i w te pędy poleciałam do dentysty, w momencie płukania wodą utlenioną myślałam, że mi głowę urwało, ale później było już tylko lepiej. Chodziłam pięć dni pod rząd na płukanie i wkładanie tabletek z kwasu acetylosalicylowego, w domu płukałam eludrilem rozcieńczonym i dziś mogę powiedzieć, że można było tego wszystkiego uniknąć. Ale zachciało mi się picia przez słomkę...
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!