Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 10:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nikena - migreny, stan po operacji tarczycy, skutki patologii rodzinnych  (Przeczytany 38064 razy)
Halisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 16-09-2008
Skąd: podlaskie
Wiadomości: 253

« Odpowiedz #40 : 04-12-2009, 22:57 »

Nikeno, ja swego czasu, kiedy jeszcze wierzyłam lekarzom i byłam pacjentem, miałam codziennie rano takie mniej więcej bóle jakie opisujesz. Okazało się, że to nie nerki tylko jelita. Na pewno tak było, ponieważ po zastosowaniu leków na jelita ból się skończył. Teraz jak mnie bolało to już wiedziałam i nic sobie z tego nie robiłam. Nie wiem na jakim etapie oleju jesteś, nie mam czasu na czytanie wszystkich informacji jakie pojawiły się od jakiegoś czasu, kiedy nie mogłam wejść na forum. Myślę, że stopniowo sytuacja będzie się zmieniała w miarę przechodzenia kolejnych etapów olejowych.
Zaznaczam, że ból był taki, że miałam problem z przewróceniem się z boku na bok. Teraz jeszcze ciągle nie mogę powiedzieć, że nic mi nie dolega, ale jestem zupełnie innym człowiekiem niż ok. 1roku temu.
Zapisane
Nikena
« Odpowiedz #41 : 08-12-2009, 10:54 »

Dziękuję Halisiu. Też myślałam kiedyś, że to jelita, ale od jakiegos czasu widzę różnicę między problemem z jelitami a nerkami. Problem z nerkami miałam przez kilka dni, ale zaczęłam pić mieszankę na noc - tą zalecaną na drogi moczowe i widzę poprawę.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!