Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 00:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Płyn w piersi  (Przeczytany 7766 razy)
Bibi
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: od maja 2006, niestety z pół roczną przerwą
Skąd: Kraków
Wiadomości: 67

« : 31-10-2009, 09:25 »

Jakiś czas temu pojawił się w mojej lewej piersi płyn (jakby mleko). Niewiele, jak naciskam brodawkę, to wypływa cienka stróżka. Znika przed miesiączką, potem znów wraca. Ginekolog przepisał mi "najnowszej generacji leki hormonalne" - oczywiście nie wzięłam. Zastanowiło mnie przypisywanie leków z dłuuugą listą reakcji ubocznych, do zgonu i padaczki włącznie na tak mało szkodliwą sprawę. Kolejny przykład na bezmyślność lekarzy!

Nie wiem co tam sobie mój organizm chce teraz wyregulować, ale poczekam aż samo przejdzie.
« Ostatnia zmiana: 31-10-2009, 09:29 wysłane przez Bibi » Zapisane

Imperium się nie poddaje, Imperium kontratakuje! smile
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #1 : 31-10-2009, 21:48 »

Takie małe ilości mleka miałam w obydwu piersiach przed drugą ciążą. Nie wiem przez jaki okres (wstecz) to miało miejsce. Zauważyłam to jakiś rok przed zajściem w ciążę z drugim dzieckiem, gdy zaczęłam dokładniej obserwować swoje ciało. W tej chwili nie ma po tym śladu.
Może jakieś znaczenie ma tutaj to, że miesiąc po pierwszym porodzie musiałam pokarm "spalić" sztucznie, bo córka za nic nie chciała mojego mleka, a po drugim pokarm skończył się sam po pół roku.
Zapisane

Nikena
« Odpowiedz #2 : 01-11-2009, 14:01 »


Miałam taki mleczny płyn bardzo długo po urodzeniu dziecka, ale pierwsza córkę krótko karmiłam i może dlatego. Pamiętam, że dostałam wtedy leki, bo stwierdzono, że mam zaburzenia hormonalne, miałam nadmiar progesteronu. Badano mi hormony przysadki mózgowej. Miałam stwierdzoną mastopatie. Teraz natomiast stale mam wiele torbieli.
Zapisane
Bibi
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: od maja 2006, niestety z pół roczną przerwą
Skąd: Kraków
Wiadomości: 67

« Odpowiedz #3 : 01-11-2009, 16:42 »

Ja nie mam niestety jeszcze dzieci
Torbiele na jajnikach i mały guzek piersi zniknęły mi same po roku picia MO i PMO. Organizm w swoim czasie postanowił się ich pozbyć smile
Zapisane

Imperium się nie poddaje, Imperium kontratakuje! smile
Mimik
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 01-03-2008, PMO 04-09-2008, MO 15-10-2008
Skąd: Małopolska
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #4 : 02-11-2009, 10:57 »

Po pierwszym dziecku płyn w lewej piersi utrzymywał się  jakieś 6 lat, nic z tym nie robiłam, ale pamiętam, że będąc u znajomej bioenergoterapeutki mówiła mi, że coś w tej piersi się dzieje, jakiś lekki stan zapalny, lecz nie ma się czym przejmować więc się nie przejęłam. W 2006 r urodziłam drugie dziecko, karmiłam rok i znów płyn utrzymuje się do dziś. Widocznie taka moja uroda smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!