Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 21:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy to oczyszczanie  (Przeczytany 64272 razy)
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #40 : 15-11-2009, 18:01 »

Dziś znowu akcja wyskok ciśnienia do wartości 174/108/90, musiałam posiłkować się tabletkami .
Po lekach w normie 142/90/80.
Już zgłupiałam co mam o tym sądzić, czy znowu wrócić do 1/10 MO.
Jeszcze dopiszę, że za każdym wyskokiem ciśnienia jest mi bardzo zimno i muszę oddać mocz i stolec.
Co to znaczy?
« Ostatnia zmiana: 15-11-2009, 18:40 wysłane przez Grawo » Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #41 : 15-11-2009, 18:14 »

U mnie znów tak jakby się troszkę poprawiło.
W tym sensie, że nie mierzę wartości ciśnienia i nie nakręcam się po próżnicy, przyjmuję Slow - Mag, potas i piję MO w 1/2 dawki.
Mieszanka na drogi moczowe pomaga również na drogi oddechowe.   msn-wink
 Lepiej mi się oddycha i odkasłuje zalegającą flegmę. Wyskoki miewam ale się nimi nie przejmuję bo nie są bardzo dokuczliwe tak jak te poprzednie.
Niestety w roku ubiegłym przeprowadziłam całą zalecaną kurację Nefroseptem ale nie zadziałała na mnie wg oczekiwań.
Jedyne co mi bardzo dokucza to wypadające włosy i bóle w stawach kciuka i nadgarstka obu rąk ale to nie ten wątek.  wacko
Zapisane
Joker
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17-11-2005
Wiadomości: 436

« Odpowiedz #42 : 15-11-2009, 18:47 »

Dziś znowu akcja wyskok ciśnienia do wartości 174/108/90, musiałam posiłkować się tabletkami .
Po lekach w normie 142/90/80.
Już zgłupiałam co mam o tym sądzić, czy znowu wrócić do 1/10 MO.
Jeszcze dopiszę, że za każdym wyskokiem ciśnienia jest mi bardzo zimno i muszę oddać mocz i stolec.
Co to znaczy?
Skoro objawy są bardzo dokuczliwe to trzeba zwolnić. Należałoby poeksperymentować z dawką MO jednocześnie obserwując reakcje organizmu i pozostać przy tak ustalonej dawce, przez pewien czas.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #43 : 18-11-2009, 16:50 »

No to piję MO 1/4 dawki ciśnienie lekko rośnie , do opanowania arytmia też w miarę ale za to odbijania ból żołądka, zgaga a więc to wszystko wróciło, co wydawało mi się że się skończyło.
Gluten odstawiony i ciągle jestem na oliwie i aloesie, może to ta mała dawka MO tak działa niekorzystnie.
Brzuch wzdęty i jest mi niedobrze.
Czy to oczyszczanie?
Zapisane
Eva
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-06-2009r.
Wiadomości: 130

« Odpowiedz #44 : 20-11-2009, 22:11 »

Grawo mój wątek przytoczył Joker , przeczytaj go spokojnie i przeanalizuj swój przypadek. Ja tylko dodam, że MO stosuję w dawce 1/4 a jak przez kilka dni jest ok to zwiększam do 1/2. Jak widzę że puls znów jest szybszy to wracam do 1/4, i tak na zasadzie własnych obserwacji ale staram się nie robić przerw.  Slow mag biorę już 21 dzień , KB jeden raz w ciągu dnia, tinktura z głogu i doraźnie Ignatię stres. Dieta bez wyrobów mącznych. Moje samopoczucie znacznie się poprawiło. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: przy arytmi bardzo mi pomaga uciskanie punktów na plecach. Trzeba poszukać miejsca które ewidentnie boli, a potem masować je tak długo aż przyniesie to ulgę. Warto spróbować. Wszyscy dobrze radzą NIE FORSUJ ORGANIZMU !!!
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #45 : 20-11-2009, 23:20 »

No to piję MO 1/4 dawki ciśnienie lekko rośnie , do opanowania arytmia też w miarę ale za to odbijania ból żołądka, zgaga a więc to wszystko wróciło, co wydawało mi się że się skończyło.
Gluten odstawiony i ciągle jestem na oliwie i aloesie, może to ta mała dawka MO tak działa niekorzystnie.
Brzuch wzdęty i jest mi niedobrze.
Czy to oczyszczanie?
Tak właśnie wygląda oczyszczanie, mam nadzieję, że się trzymasz, bo inny już pewnie pognałby do lekarza po leki. Wczytaj się dobrze w kilka bardzo ważnych zdań od Evy.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #46 : 21-11-2009, 13:07 »

Ja dla odmiany po okresie dobrego samopoczucia mam trwające już jakiś czas pogorszenie. Albo raczej oczyszczanie daje się mi we znaki ponieważ ogólnie to jest lepiej.
Do MO wróciłem po miesięcznej przerwie jakiś miesiąc temu. Przez ten czas wyregulował mi się sen, jeżeli tak mogę powiedzieć. W końcu łapie znużenie około 20, ale niestety bywa że śpię 12 godzin i wstaję lekko wymęczony. Dziwi mnie to zważywszy że jeszcze niedawno sypiałem nieregularnie, zarywałem noce a jednak po obudzeniu się nie czułem takiego przymulenia. Pojawiły się też skoki temperatury z którymi pożegnałem się już kilka miesięcy temu. Do tego odczuwam ogólne osłabienie funkcji intelektualnych z tym że jednak obserwuję w tym czasie wahania, np. są momenty w których widzę wyraźniej, poprawia mi się wzrok. Coraz częściej jednak mam ochotę uciec w jakiś dopalacz, przeważnie coś słodkiego. Chociaż robię to rzadko i w małych ilościach to jednak tak czuje się rozdrażniony że ochota na takie rzeczy wzrasta. Tak więc myślę że to dalszy etap oczyszczania i na szczęście nie czuje się tak fatalnie jak pół roku temu choć męczy mnie to i daje się we znaki dosyć wyraźnie wpływając na moją ogólną aktywność.
« Ostatnia zmiana: 21-11-2009, 13:10 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #47 : 25-11-2009, 10:24 »

Boli mnie ząb a właściwie całe dziąsło, byłam u dentysty, ząb do wyrwania . Poradżcie czym robić okłady, wyczytałam że dobra jest woda propolisowa, mam propolis ale nie wiem jak zrobić tą wodę.
Na razie nie chcę się pozbywać tego zęba, ale ból czuję jak promieniuje przez szczękę aż do ucha.
A może to też oczyszczanie? Smutny
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #48 : 25-11-2009, 20:01 »

No to jestem już po prześwietleniu zęba ząb do leczenia kanałowego może da się go uratować, ale leczenie będzie długie i te opatrunki z antybiotykiem, jak to się ma do MO, czy mogę w tej sytuacji pić MO.
Co z tą wodą propolisową, może okłady z niej całą sprawę by przyspieszyły.
Proszę o odpowiedż, może ekspertów? Smutny
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #49 : 25-11-2009, 20:38 »

Gdy ostatnio miałam ząb leczony kanałowo, a wypadł mi opatrunek z lekarstwem (antybiotyk miałam zalecony w tabletkach), to 3 razy dziennie zakładałam sobie sama opatrunek ze srebrem koloidalnym, a antybiotyku nie brałam, nie miałam nawet zamiaru go wykupić. Opatrunki mogą być, a pić MO trzeba normalnie. Jeśli jednak zażywałabyś antybiotyk, to MO można przerwać, bo nie ma sensu działanie w przeciwnych kierunkach.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #50 : 28-11-2009, 16:14 »

Nie biorę antybiotyku MO piję normalnie i płuczę dziąsło miksturą, jest lepiej ból bardzo łagodny chodzę na zmianę opatrunku. Przypuszczam, iż w opatrunku znajduje się lekarstwo, ale to chyba nie koliduje z MO?
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #51 : 28-11-2009, 18:24 »

Jakie lekarstwo znajduje się w opatrunku?
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #52 : 28-11-2009, 18:31 »

Nie wiem, ale przypuszczam, że antybiotyk leczę ten ząb kanałowo i to będzie trwało z miesiąc moje zęby prawie wszystkie są leczone kanałowo. Szkoda mi odstawiać MO, które piję teraz w dawce 1/2 ciśnienie się uspokoiło arytmia też.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #53 : 28-11-2009, 22:54 »

Spytaj się stomatologa, jakie to lekarstwo. Może będzie szansa na zastosowanie srebra koloidalnego. Porozmawiaj ze stomatologiem. Najczęściej opatrunek wkładają namoczony antybiotykiem do środka zęba. Niech zamoczą opatrunek w srebrze i go założą. W końcu mają dbać o twoje zdrowie.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #54 : 01-12-2009, 20:15 »

Mam zrogowaciałe łokcie, czy to efekt uboczny oczyszczania i co ewentualnie robić, aby pozbyć się tej przypadłości. Przemywam miksturą i smaruję maścią z witaminą A, jednak nie widzę poprawy.
Nie znalazłam nic w książce na ten temat. Smutny
Wyczytałam w poście Kawki o zębach i odpowiadającym im częściach ciała - ciekawe,  ja właśnie leczę dolną 7 w prawej szczęce i mam problem z łokciami.
« Ostatnia zmiana: 01-12-2009, 20:43 wysłane przez Grawo » Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #55 : 04-12-2009, 14:44 »

Jestem załamana, piję MO od marca dziś zrobiłam kontrolne wyniki na potrzeby mojego kardiologa, /ciągle dokucza mi silna arytmia/ , które są złe. A miałam nadzieję, czy to znaczy że zbyt krótki staż picia MO.
Cholesterol    275
HDL        48
LDL        188
Trójglicerydy       195
potas           1,19- norma 3,7-5,5
Mam też wyniki tarczycy może ktoś mi podpowie czy dobre
TSH         0,743
T3            2,26
FT4          1,25
W moczu szczawiany wapnia a krwinki czerwone i białe  - pojedyńcze
Od marca zero mąki ziemniaków chleba słodyczy i takie wyniki, mnie już chyba nic nie pomoże.
Fakt, że ciągle jestem na oliwie z oliwek, bo ciągle nie mogę pójść do przodu.
Plis niech się ktoś ustosunkuje do mojego postu, może Mistrz ? crybaby
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #56 : 04-12-2009, 17:29 »

Cholesterol    275
HDL        48
LDL        188
Te wyniki masz dobre, ponadto wartość cholesterolu podlega ciągłym wahaniom. Zastanawiam się, czym straszy cię kardiolog? Co ci mówi? Napisz, czym cię straszy? Dlaczego nie jesz ziemniaków? Pytasz, czy masz za krótki staż picia MO? Tak, za krótki. Jakie leki bierzesz przepisane przez kardiologa?
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Joker
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17-11-2005
Wiadomości: 436

« Odpowiedz #57 : 04-12-2009, 19:20 »

Zapoznaj się książką: "MITY O CHOLESTEROLU" Walter Hartenbach - wtedy nikt będzie ci wciskał kitów o cholesterolu bo będziesz znała prawdę.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #58 : 04-12-2009, 19:28 »

Kardiolog mi zmienił teraz na słabsze i tak biorę 3x dziennie po 1/2 Enarenal 5mg oraz Biosotal 80 1/2 dwa razy dziennie no i potas 1 raz dziennie ale potas wyszedł mi poniżej normy.
Nie jem ziemniaków chleba słodyczy tylko kasze-stosuje się ściśle do DP no i klops.
Dobra poczekam do marca przyszłego roku, może będzie poprawa.
Nie mogę ruszyć z tym kukurydzianym może wtedy spadł by mi ten cholesterol, ja go mam taki wysoki od wielu lat. Już pisałam w innym poście, że jadłam Benecol i piłam Danacol, podobno te sterole miały obniżyć a u mnie zawyżyły. Odkąd znalazłam się na Forum wszystko zmieniłam jem tak jak radzi Grażynka, jajka warzywa mięcho nie jem mleka słodyczy, a ten cholerny cholesterol ani drgnął. A nawet te trójglicerydy poszły w górę.
Kupiłam dziś książkę " Cała prawda o cholesterolu" -Sandra Cabot, dopiero zaczęłam czytać, ale z tego co zdążyłam zauważyć to nie należy się bać aż tak bardzo i podobno bardzo dobry jest karczoch. Pochodzę za nim .
Czy mieszanka na drogi moczowe mogła mi tak wypłukać potas, aha i jeszcze jedno po kuracji Slow Mag mam wynik powyżej normy.


Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #59 : 04-12-2009, 20:30 »

2 kromeczki chleba na zakwasie
Od marca zero mąki ziemniaków chleba słodyczy
Nie jem ziemniaków chleba słodyczy tylko kasze-stosuje się ściśle do DP no i klops.
Kpisz sama z siebie.
    Wystarczy uważnie przeczytać artykuł Mistrza na temat cholesterolu http://new.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/dlaczego-suplementy-diety-sa-szkodliwe (o wolnych rodnikach i przyczynach wzrostu stężenia cholesterolu we krwi), aby uświadomić sobie, że wzrost cholesterolu LDL jest fizjologiczną reakcją na oczyszczanie. No i w czym ten cholesterol przeszkadza? Co do HDL - będzie wyższy, gdy będziesz jadła jajka (bez towarzystwa mąki). Co do Triglicerydów, spadną, gdy przestaniesz jeść te kromeczki chleba, którego nie jesz. Powstają one z połączenia tłuszczu z węglowodanami, więc albo jesz łakocie, albo organizm uwalnia zapasy glukozy z poprzedniego okresu. Wzrost mogą powodować takie m.in. czynniki, jak: otyłość, alkohol, cukrzyca, niedoczynność tarczycy, choroby nerek i trzustki, doustne środki antykoncepcyjne, dna moczanowa, niektóre beta-blokery i diuretyki. A są to zarazem częste skutki uboczne zażywanych przez Ciebie leków (zastanawiam się, po co aż 3 razy dziennie enarenal - tu jest opis działania). Radzę mniej się uganiać za cudownymi lekami, bardziej zadbać o jelita, aby poprawić wchłanianie - wówczas i mała ilość pożywienia dostarczy wszystkiego, co potrzebne. Potas jednak radziłabym kontrolować systematycznie, co około 3 miesiące.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!