Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 22:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ja - "wyrodna matka" - bezmyślnie zaszczepiłam swe dzieci  (Przeczytany 17583 razy)
dzieciaczki
« : 07-11-2009, 23:20 »

Prawie dwa lata temu bezwiednie, bezmyślnie, niby w trosce  zakupiłam szczepionki NeisVac C i pozwoliłam "wpuścić" to paskudztwo do niewinnych, jakże "wiotkich" ciałek moich dzieci.
Nie potrafię poradzić sobie z tym. Ciągle o tym myślę od kiedy znalazłam to Forum i zapiski na nim poczynione. Dopiero tu dowiedziałam się co to za świństwa, te szczepienia. Jakże  byłam uboga.
Czy można choć w jakimś stopniu "odkazić" ich organizmy? Czy jest jakieś antidotum na to, co zrobiłam?
Boże, jaka ja głupia. Serce mi ściska kiedy pomyślę o tym.
Poradźcie coś, proszę!
Chłopcy piją MO od sierpnia 2008 roku. Prócz jakiś drobnych infekcji nie chorują, dobrze się rozwijają.
Co mogę dla nich zrobić, by ich oczyścić z tego świństwa? (przepraszam za wyrażenie.)

« Ostatnia zmiana: 15-01-2016, 16:47 wysłane przez Gloria » Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #1 : 07-11-2009, 23:31 »

Czy można choć w jakimś stopniu "odkazić" ich organizmy? (...)Chłopcy piją MO od sierpnia 2008 roku.
Picie MO i KB powinno wystarczyć. Organizm sam będzie dążył do usunięcia trucizn.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 07-11-2009, 23:35 »

Picie MO i KB powinno wystarczyć. Organizm sam będzie dążył do usunięcia trucizn.
No jasne. Nie ma potrzeby obarczać się winą, bowiem o wiele ważniejsza od przeszłości jest przyszłość.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
michael27
« Odpowiedz #3 : 07-11-2009, 23:41 »

Czy jest jakieś antidotum na to, co zrobiłam?


Można odtruć dziadostwo za pomocą homeopatii. Z tego co piszesz to dzieci rozwijają się normalnie, nie mają zaburzeń neurologicznych. Nie ma więc powodów do obaw, stosuj MO i obserwuj dzieci. Homeopatyczna odtrutka to rozwiązanie ostateczne.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #4 : 07-11-2009, 23:44 »

Można odtruć dziadostwo za pomocą homeopatii.
A po co? Nie możesz spokojnie usiedzieć nie grzebiąc nic przy organizmie?
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #5 : 07-11-2009, 23:49 »

Można odtruć dziadostwo za pomocą homeopatii.
A po co? Nie możesz spokojnie usiedzieć nie grzebiąc nic przy organizmie?

Jak kiedyś będziesz miał autystyczne dziecko to porozmawiamy. Na dziś temat uważam za zamknięty.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #6 : 07-11-2009, 23:51 »

Jak kiedyś będziesz miał autystyczne dziecko to porozmawiamy.
A wątek dotyczy autystycznego dziecka?
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #7 : 07-11-2009, 23:53 »

Jak kiedyś będziesz miał autystyczne dziecko to porozmawiamy.
A wątek dotyczy autystycznego dziecka?

Pośrednio tak. No chyba, że nie słyszałeś jeszcze o powiązaniach szczepień z autyzmem.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #8 : 07-11-2009, 23:56 »

Pośrednio tak.
A w którym momencie Dzieciaczki pisze o autyźmie?
Prócz jakiś drobnych infekcji nie chorują, dobrze się rozwijają.
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #9 : 07-11-2009, 23:58 »

Pośrednio tak.
A w którym momencie Dzieciaczki pisze o autyźmie?
Prócz jakiś drobnych infekcji nie chorują, dobrze się rozwijają.

Pisze, że chce "odkazić" ich organizmy bo się boi. A czego się boi? O czym czytała na forum? Na pewno o autyzmie też.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #10 : 08-11-2009, 00:00 »

W tym przypadku homeopatia wyrządzi więcej szkody, niż pożytku.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Stańczyk
« Odpowiedz #11 : 08-11-2009, 00:01 »

Pisze, że chce "odkazić" ich organizmy bo się boi. A czego się boi? O czym czytała na forum? Na pewno o autyzmie też.
Ja wiem, że chciałbyś łykać kulki profilaktycznie, ale my tutaj nie hodujemy pacjentów. Profilaktycznie pijemy MO i KB, a resztę pozostawiamy mądremu organizmowi.
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #12 : 08-11-2009, 00:03 »

Pisze, że chce "odkazić" ich organizmy bo się boi. A czego się boi? O czym czytała na forum? Na pewno o autyzmie też.
Ja wiem, że chciałbyś łykać kulki profilaktycznie, ale my tutaj nie hodujemy pacjentów. Profilaktycznie pijemy MO i KB, a resztę pozostawiamy mądremu organizmowi.

Niby skąd to wiesz? Jasnowidz? Homeopatia to ostateczność. Gdy ktoś pyta jak "odtruć" szczepionki odpowiadam, piszę że jest taka możliwość. Nie namawiam jednak do tego.
Zapisane
dzieciaczki
« Odpowiedz #13 : 08-11-2009, 00:09 »

Tak bardzo czekałam na odpowiedź, dziękuję Wam bardzo! Jestem spokojniejsza, choć z pewnością nigdy nie wymażę tego z pamięci i zawsze mieć będę na sumieniu.
Tymczasem chciałabym podziękować z tego miejsca i w owej sytuacji za MO, bez której życia sobie nie wyobrażamy, która jest naszą nadzieją i prawdziwym "wsparciem". Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 22:52 wysłane przez Heniek » Zapisane
michael27
« Odpowiedz #14 : 08-11-2009, 00:14 »

Tak bardzo czekałam na odpowiedź, dziękuję Wam bardzo! Jestem spokojniejsza, choć z pewnością nigdy nie wymarzę tego z pamięci i zawsze mieć będę na sumieniu.
Tymczasem chciałabym podziękować z tego miejsca i w owej sytuacji za MO, bez której życia sobie nie wyobrażamy, która jest naszą nadzieją i prawdziwym "wsparciem". Dziękuję.

Jeśli dzieciom nic się nie stało, to naprawdę nie myśli o tym. Dziękuj Bogu, że tak się to skończyło.
Zapisane
dzieciaczki
« Odpowiedz #15 : 08-11-2009, 00:22 »

Codziennie Bogu dziękuję za wszystko,_co mam! smile
« Ostatnia zmiana: 08-11-2009, 01:21 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #16 : 08-11-2009, 01:35 »

Jestem spokojniejsza, choć z pewnością nigdy nie wymażę tego z pamięci i zawsze mieć będę na sumieniu.
To nie jest godne polecenia. Jedną z podstawowych zasad profilaktyki zdrowotnej jest: wybacz sobie i innym.
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 22:52 wysłane przez Heniek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #17 : 08-11-2009, 01:37 »

Porzuć to poczucie winy, wszyscy się uczymy, a ucząc się popełniamy błędy. Dobrze, że trafiłaś na to forum, dobrze, że dzieci się fajnie rozwijają. Poczucie winy jest bardzo destrukcyjne i jest złym doradcą. Jesteś tu, a więc jesteś wspaniałą i coraz mądrzejszą matką, a nie wyrodną! Postąpiłaś wtedy tak, a nie inaczej, wierząc, że postępujesz właściwie - zrobiłaś to z miłości i to się liczy i to, że dzieci pięknie się rozwijają. Głowa do góry! Wybacz sobie! Zasługujesz na to!

O, widzę, że się zgadzamy..
A swoją drogą, to bardzo ciekawe. Bo wiele osób zarzuca Panu, że uzdrowienie traktuje Pan jedynie w kontekście toksyn oraz ciała. A tu tekst o psychice, wybaczeniu i to w kontekście "podstawowych zasad". No no.
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 22:52 wysłane przez Heniek » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #18 : 08-11-2009, 02:10 »

O, widzę, że się zgadzamy..
A swoją drogą, to bardzo ciekawe. Bo wiele osób zarzuca Panu, że uzdrowienie traktuje Pan jedynie w kontekście toksyn oraz ciała. A tu tekst o psychice, wybaczeniu i to w kontekście "podstawowych zasad". No no.
Wydawało mi się, że jest Pani na tyle długo z nami, by pewne rzeczy już zrozumieć, zamiast wyrażać naiwne zdziwienie, jakby Pani wpadła tu przed chwilą ze słusznie upadłego forum glistomorum. Otóż o tej podstawowej zasadzie konieczności wybaczenia w interesie własnego zdrowia pisałem już dawno i wielokrotnie. Żywienie pretensji do kogokolwiek, w tym także do samego siebie, to stres, a stres ma to do siebie, że wywołuje skurcze układu wegetatywnego, a to z kolei wpływa na wzrost toksemii organizmu. Dotarło, czy jeszcze kilka razy powtórzyć?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!