Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 13:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Strach przed grypą"- program Teraz My- Tvn-dziś 22.35  (Przeczytany 14738 razy)
michael27
« Odpowiedz #20 : 10-11-2009, 18:41 »

Szkoda mojego prądu na tych kretynów. Balicki mi wygląda na chorego psychicznie psychiatrę; Kopaczowa to egocentryczka; a prowadzący to niedorozwoje i cieniasy, trzęsidupy. Jedna wielka hipokryzja. Niczego innego się nie spodziewałem. mad

Jeśli to ogólne podsumowanie tego pseudorządu i Tusk Vision Network, to podpisuję się obiema łapami!  
Zapisane
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #21 : 10-11-2009, 19:36 »

http://www.onet.tv/bac-sie-grypy-czy-szczepionki,5677932,1,klip.html#

http://www.onet.tv/bac-sie-grypy-czy-szczepionki,5677932,1,klip.html#m=5677959,c=1

Te wcześniejsze linki nie działają.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2009, 19:40 wysłane przez Voldin » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #22 : 10-11-2009, 22:10 »

Ja się na te "mordy" (przepraszam) patrzeć nie mogę, a co dopiero mam ich słuchać. Jeszcze nie widziałam polityka, który by myślał o kimś innym jak nie o sobie i swojej żądzy władzy. Balicki, jak każdy eks-minister, chce zabłysnąć (a co, Piecha jest lepszy z żądaniem zakupu szczepionki?). Szkoda czasu. Dzisiaj znowu musiałam płacić ZUS i już sam ten fakt mnie frustruje. Jeszcze mam patrzeć, jak za moje pieniądze futrują koncerny farmaceutyczne?
« Ostatnia zmiana: 10-11-2009, 22:21 wysłane przez Solan » Zapisane
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #23 : 10-11-2009, 22:48 »

Nie wiem skąd to rozczarowanie u niektórych na forum. W takiej sprawie jak rola medycyny w utrzymywaniu człowieka w zdrowiu to rewolucji w "Teraz my" czy nawet w "Teraz albo nigdy" tudzież innym "Klanie" się nie zrobi.

Nawet gdyby Kopacz rzeczywiście uważała, że szczepionki to straszny shit (a pewnie jest tak jak mówicie, nie zdaje sobie sprawy z tego, a chodzi tylko o zrzucenie odpowiedzialności) i powiedziała o tym głośno, to by ją przeróżne autorytety zniosły z powierzchni Ziemi, a narodowi do rozsądku w żaden sposób by to nie przemówiło.

Nie ma co się rzucać. Nawet z lektur szkolnych można taką naukę wyciągnąć: doktora Judyma wycyckali starzy lekarze, a Ramzesa Juniora kapłani i ich dobre chęci na niewiele się zdały msn-wink

Widać było, że już ten cały Balicki próbował sugerować, że Kopacz powtarza pierdoły wyczytane na blogu internetowym. Cytat jaki wybrał miał sugerować, że autorami są fani teorii spiskowych i nie są raczej zbyt wiarygodnym źródłem. Zresztą sama Kopacz nie była zachwycona poparciem udzielonym przez http://grypa666.wordpress.com/ msn-wink

Kopacz nie naraża się tak bardzo "ekspertom", bo tylko poddaje w wątpliwość, czy takie szczepionki to rzeczywiście samo dobro, a może sprawi, że taki przeciętny Kowalski powie: "K#$%a, może coś z nimi naprawdę nie teges?". Wpisze w google odpowiednie hasło, trochę poczyta i będzie to dla niego bardziej autentyczne, bo sam na to wpadł msn-wink
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!