Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 03:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ton wypowiedzi Mistrza - dawniej i teraz  (Przeczytany 3547 razy)
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« : 11-04-2013, 10:21 »

Skoro sam Mistrz, zamiast kilku słów wyjaśnienia, napisał mi, że to jest "głupie", nie chcę się narażać na lepsze określenia.
Ja też cichutko dodam swoje spostrzeżenie na tą kwestię - z całym szacunkiem dla Mistrza - ale w ostatnich latach jego wypowiedzi i komentarze są coraz bardziej agresywne i często niegrzeczne. Często widać tą różnicę pomiędzy wypowiedziami z lat ubiegłych, a obecnie.
Podejrzewam, że te kilka lat wałkowania wciąż tego samego, co zresztą wnikliwie opisał w książkach każdego finalnie doprowadza do szału. No ale cóż, taką drogę Mistrz wybrał więc trzeba chyba do tego przywyknąć.

Wydzieliłęm ten offtop z wątku Minęły dwa lata. Proszę zakładać nowe tematy, bądź dopisywać swoje opinie do już istniejących, a nie pisać nie na temat. //Kamil
« Ostatnia zmiana: 11-04-2013, 15:22 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 11-04-2013, 11:05 »

Cytat
Skoro sam Mistrz, zamiast kilku słów wyjaśnienia, napisał mi, że to jest "głupie", nie chcę się narażać na lepsze określenia.
Ja też cichutko dodam swoje spostrzeżenie na tą kwestię - z całym szacunkiem dla Mistrza - ale w ostatnich latach jego wypowiedzi i komentarze są coraz bardziej agresywne i często niegrzeczne. Często widać tą różnicę pomiędzy wypowiedziami z lat ubiegłych, a obecnie.
Podejrzewam, że te kilka lat wałkowania wciąż tego samego, co zresztą wnikliwie opisał w książkach każdego finalnie doprowadza do szału. No ale cóż, taką drogę Mistrz wybrał więc trzeba chyba do tego przywyknąć.
Jak to się ma do tytułu wątku? Okazuje się, że wystarczy wybrać jedno słowo (sprzed dwóch lat): "głupie", by na nim się skupić i pisać tylko o tym.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Lucia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23-01-2008 przerwa od 2012
Wiadomości: 72

« Odpowiedz #2 : 12-04-2013, 14:48 »

No i nie przesadzajmy z tym szacunkiem. Jak masz coś do powiedzenia to pisz wprost. Szacunek ma sens gdy jest obopólny.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!