Niemedyczne forum zdrowia
07-05-2024, 03:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 50   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Objawy po stosowaniu MO  (Przeczytany 708825 razy)
Grazyna
« Odpowiedz #680 : 21-06-2010, 23:11 »

Pytam:
- czy użycie 30 ml oleju w miksturce, może w jakiś sposób zmniejszyć jej skuteczność?

Robię tak od paru dni ponieważ, zwiększam podaż kalorii bag, traconych szybko po wykluczeniu z diety glutenu. Efekt osiągam jednak nieco odmienny, póki co, częściej odwiedzam ubikację frusty. Wiążę to jednak również z niedawną zmianą oleju, więc zaczekam jeszcze kilka dni.
Nie wiem czy zmniejsza skuteczność, ale reakcja w postaci "latania" świadczy, że tak. Odradzam zmiany wypróbowanych proporcji składników w miksturze. Olej można dodawać do surówek, polewać gotowe potrawy, ale tu także doradzam umiar. Człowiekowi nie są potrzebne nadmierne ilości kwasów tłuszczowych nienasyconych. Utratę wagi zatrzymasz dodając skwarek do kaszy czy ziemniaków, a także zjadając więcej białka z tłuszczem.
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #681 : 21-08-2010, 18:20 »

Moje objawy po stosowaniu MO to: wzdęcia, uczucie pełności, mdłości, bóle i pieczenia jelit, kolki jelitowe, luźny stolec, brak apetytu a czasami napady wilczego głodu, bóle wędrujące, bóle gardła, chrypka i skrzeczący głos, spływanie wydzieliny do gardła, pieczenie języka, wysypka na twarzy, łzawienie oczu, uczucie ciągłego zmęczenia. Ostatnio pojawiają mi się znamiona w cielistym kolorze i śpię z otwarta buzia (wcześniej tego nie było confused).
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #682 : 21-08-2010, 19:07 »

 Pollo, to klasyka. Jak z książki. Jest źle ale będzie dobrze. smile
Zapisane

pollo
« Odpowiedz #683 : 22-08-2010, 09:20 »

Oby, bo czasami objawy te potrafią uprzykrzyć życie msn-wink. Zapomniałam dodać, iż ostatnio pojawiło mi się drętwienie całego ciała (od stóp do głów). Mam wrażenie jakbym nie mogła się ruszyć. Trwa to dosłownie kilka minut.
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #684 : 01-09-2010, 14:58 »

Poradźcie, proszę. Zmniejszyłam dawkę MO (do 7 ml każdego składnika) i dalej utrzymują się zawroty głowy i osłabienie, język mam raz biały, a raz do połowy różowy. W stolcu nadal pojawiają się "strupy"- pewnie to skutek oczyszczania. Jestem w stanie wytrzymać, ale kiedy poczuję się lepiej? Jak sobie pomóc, żeby dolegliwości były mniej dokuczliwe, to już 7 miesiąc?
« Ostatnia zmiana: 09-09-2010, 08:50 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #685 : 09-09-2010, 08:34 »

Amelio, piję MO już 3 lata, a nadal stosuję 1/2 dawki, która wg mnie jest na razie najbardziej optymalna dla mojego organizmu. Przez cały pierwszy rok picia MO stosowałam 1/4 dawki na bazie oliwy z oliwek. Organizm powinien się oczyszczać, ale wg swoich możliwości, nie ma sensu go poganiać.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #686 : 11-09-2010, 13:24 »

Chamomillko, po czym poznałaś, że taka dawka Mo jest optymalna dla Ciebie? Czy na podstawie obserwacji języka (zanik nalotu) zaobserwowałaś stopniowe uwalnianie toksyn z organizmu? Mam jeszcze pytanie w związku ze stosowaniem oliwy z oliwek: Obecnie kontynuuję picie Mo z oliwą z oliwek, ponieważ czasem jeszcze pobolewa mnie wątroba. Czy moje jelita mimo to mają szansę się zregenerować i pozbyć nadżerek, czy konieczna jest zmiana oleju? Leczymy przewód pokarmowy od poczatku, a więc, należy zostać przy oliwie, skoro towarzyszą mi zauważalne efekty oczyszczania.
« Ostatnia zmiana: 11-09-2010, 13:32 wysłane przez Amelia » Zapisane
Sonata
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.11.2009 r.
Skąd: Rybnik
Wiadomości: 112

« Odpowiedz #687 : 11-09-2010, 21:35 »

Po zmianie aloesu na citrosept w MO wyskoczyły znowu bąble na dłoniach, dziwne bo wyskoczyły po pół miesiąca stosowania MO na bazie citroseptu i dopiero po powrocie znad morza. Po miesiącu, po oknach w domu widzę czym oddychamy w Rybniku. Ale radzę sobie woda utleniona plus maść z wit. A i gotowe.
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #688 : 13-09-2010, 09:21 »

Amelio, piję 1/2 dawki MO, bo na razie mój organizm taką właśnie dawkę toleruje. Przy zwiększeniu dawki nawet do 7 ml każdego ze składników, już po kilku dniach miałam silne bóle głowy, czułam się ogólnie nieciekawie. A przy dawce 5 ml każdego ze składników mój organizm oczyszcza się może w wolniejszym tempie, ale skutecznie. Tak się złożyło, że prowadzę dość stresujący tryb życia, a MO bardzo pomaga mi utrzymywać się mimo wszystko na chodzie, taki zastrzyk energii, ale tylko przy połowie dawki.
Na oliwie z oliwek byłam przez rok, obecnie od 2 tyg. znów powtarzam MO oliwkowe  smile.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #689 : 13-09-2010, 09:23 »

przy dawce 5 ml każdego ze składników mój organizm oczyszcza się może w wolniejszym tempie, ale skutecznie.
Ależ nie. To zwiększenie dawki niczego nie przyśpiesza.
« Ostatnia zmiana: 13-09-2010, 09:26 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #690 : 13-09-2010, 09:38 »

Po zmianie aloesu na citrosept w MO wyskoczyły znowu bąble na dłoniach, dziwne bo wyskoczyły po pół miesiąca stosowania MO na bazie citroseptu i dopiero po powrocie znad morza.
To nie jest wcale dziwne. Najczęściej jest tak, że zmieniamy jakiś składnik, niekoniecznie gojący, bo wystarczy olej. Nawet przez miesiąc nie dzieje się nic, aż nagle zaczynamy zauważać skuteczność MO i o to chodzi.

Zwykle wczasy, góry, morze, jeziora ładują nasze akumulatory, dlatego po powrocie z wczasów, a często już na wczasach organizm bierze się za porządki, a naszym zadaniem jest nie przeszkadzać.

Nie zapomnę, jak parę lat temu nie raz "lądowaliśmy" u konowała z dziećmi po wczasach. Spotykałem wówczas wielu znajomych, którzy mówili: "No właśnie wróciliśmy z gór, a tu nasze dzieciaki tak się pochorowały". Na szczęście ten koszmar z idiotycznym bieganiem do konowała dla mojej rodziny już się skończył.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #691 : 13-09-2010, 09:54 »

Panie Józefie, czyli postępuję właściwie, zgodnie ze wskazówkami mojego organizmu  smile.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #692 : 13-09-2010, 10:14 »

Panie Józefie, czyli postępuję właściwie, zgodnie ze wskazówkami mojego organizmu  smile.
Wręcz wzorcowo!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #693 : 13-09-2010, 10:26 »

Panie Józefie, czyli postępuję właściwie, zgodnie ze wskazówkami mojego organizmu  smile.
Tym bardziej, że do zbyt ciężkich na wadze chyba nie należysz (już nie pamiętam Twojej wagi, a kiedyś chyba pisałaś... równolegle z Tobą bodajże chciał przybrać na wadze niejaki Szczypiorek, który przeobraził się w Szczypiora).
« Ostatnia zmiana: 13-09-2010, 10:28 wysłane przez Zibi » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #694 : 13-09-2010, 11:26 »

Panie Józefie, dziękuję za słowa uznania  smile.

Zibi, nie mam nadwagi, ale też nie należę do Szczypiorków  msn-wink, ot, taka kobitka w sam raz  biggrin (167 cm, 68 kg).

W sam raz mówisz... (taka akuratna) naughty, to też i w sam raz będzie niepełna dawka MO.//Zibi
« Ostatnia zmiana: 13-09-2010, 16:26 wysłane przez Zibi » Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Aga
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 01.05.2010
Skąd: Hamburg
Wiadomości: 28

« Odpowiedz #695 : 14-09-2010, 10:31 »

Moje objawy po stosowaniu MO to: swędzenie skóry, uczucie jakby mnie robaki oblazły, mrowienie w gardle, swędzenie w odbycie. Nie mogę normalnie funkcjonować, od paru dni nie mogę spać, bo tak mnie wszystko swędzi, czuję taki niepokój, chodzę i się drapię. Trwa to już cztery miesiące, nie wiem czy to oczyszczanie, bo to trochę dziwne jest. Miał ktoś tak z forumowiczów?
« Ostatnia zmiana: 14-09-2010, 11:01 wysłane przez Hajdi » Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #696 : 14-09-2010, 11:48 »

Miał ktoś tak z forumowiczów?
Miał - miauczy kotek smile Tak, niejedna osoba już tak miała i nie ma w tym nic dziwnego. Dziwne jest to, że dla Ciebie jest to dziwne. Świadczy to o tym, że niewiele czytasz, bo wiele osób już o tym pisało.
« Ostatnia zmiana: 14-09-2010, 11:50 wysłane przez Hajdi » Zapisane

Aga
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 01.05.2010
Skąd: Hamburg
Wiadomości: 28

« Odpowiedz #697 : 14-09-2010, 12:23 »

Zuza, forum jest po to, żeby się wymieniać swoimi doświadczeniami. Jak ci przeszkadza, że miauczę, to nie odpowiadaj.      
« Ostatnia zmiana: 14-09-2010, 12:35 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #698 : 14-09-2010, 16:32 »

Zuza, forum jest po to, żeby się wymieniać swoimi doświadczeniami. Jak ci przeszkadza, że miauczę, to nie odpowiadaj.       

To Ci nikt nie odpowie. To jest forum edukacyjne i tu, owszem, wymienia się swoimi doświadczeniami, ale pod warunkiem, że nie były wcześniej opisane. My tu się uczymy (między innymi poprzez czytanie), a nie powtarzamy ciągle to samo, żeby sobie pomiauczeć.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #699 : 14-09-2010, 17:48 »

Moje objawy po stosowaniu MO to: swędzenie skóry, uczucie jakby mnie robaki oblazły, mrowienie w gardle, swędzenie w odbycie. Nie mogę normalnie funkcjonować, od paru dni nie mogę spać, bo tak mnie wszystko swędzi, czuję taki niepokój, chodzę i się drapię. Trwa to już cztery miesiące, nie wiem czy to oczyszczanie, bo to trochę dziwne jest. Miał ktoś tak z forumowiczów?
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=15418.0

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=14030.0
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 50   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!