Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 00:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wirus HPV - kłykciny kończyste u mężczyzny  (Przeczytany 7598 razy)
Oliwka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2005
Skąd: Polska
Wiadomości: 94

« : 08-09-2012, 13:34 »

Mój młody kuzyn nabawił się wirusa HPV, który objawia się naroślami w miejscach intymnych. Miał stosowaną krioterapię, która nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Leczenie domowymi sposobami, czyli smarowanie  Brodacidem, sokiem z glistnika pomagały tylko chwilowo,brodawki rozsiewały się nadal. Obecnie zastanawia się nad laseroterapią - jest to droga metoda i nie wiadomo na ile skuteczna. Myślę, że same zewnętrzne sposoby to za mało. Może ktoś miał podobne problemy i mógłby coś poradzić. Słyszałam, że 60% kobiet i 40 % mężczyzn jest nosicielami tego wirusa i że niekoniecznie wiąże się to z rozwiązłym trybem życia. Dodam jeszcze, że ten mężczyzna pije MO od paru lat, nie stosuje ZZO.
Zapisane

nie można przyrody inaczej zwyciężyć niż przez to, że się jej słucha
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #1 : 08-09-2012, 14:18 »

Ja nigdy czegoś takiego nie miałam, ale skoro kuzyn od kilku lat stosuje MO bez zastosowania ZZO, DP, KB,  to trochę mija się z celem. W celu wzmocnienia organizmu należy wykluczyć wszystkie alergeny - przede wszystkim gluten. Spożywając na bieżąco pokarm z glutenem oraz inne szkodliwe produkty nie można liczyć na cudowne uzdrowienie. Niech kuzyn zacznie dietę i zastosuje wszystkie zalecenia Biosłone, a nie tylko to co uważa za stosowne. Później można zastosawać Detox. Stosując komplet zaleceń po jakimś czasie będzie mógł na pewno cieszyć się lepszym zdrowiem. Taka jest moja propozycja dla kuzyna, ale może ktoś jeszcze się wypowie i podzieli się swoimi pomysłami bądź doświadczeniami i zaproponuje coś innego.
« Ostatnia zmiana: 08-09-2012, 14:19 wysłane przez Domi5 » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #2 : 09-09-2012, 08:11 »

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=7610.0
Dodatkowo w załączeniu przekazuję link do ciekawego wątku dotyczącego chorób bakteryjnych i wirusowych, który w prosty sposób wyjaśnia powód powstawania infekcji wirusowych czy bakteryjnych.
« Ostatnia zmiana: 09-09-2012, 08:12 wysłane przez Domi5 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!