Niemedyczne forum zdrowia
19-03-2024, 12:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Daremne żale...  (Przeczytany 26522 razy)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« : 22-09-2012, 09:11 »

Jak moznaby sie domyslec - nie mam mozliwosci uzywania polskich liter.
Drogi Panie, to jest forum edukacyjne i jego właściciel, Pan Słonecki, ma takie skromne życzenie, żeby pisać tutaj poprawnie po polsku. Znasz pan ten tekst?
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.0
Z nami nie ma lekko, zwłaszcza ze mną  smile dlatego jak się drogi pan nie zastosuje to wiekopomne teksty pana będą lądować w koszu albowiem, zapewniam pana, mam duuużo ciekawsze rzeczy do roboty niż poprawiane takiej poezji...

Polskie znaki:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=21666.0
Zapisane

Bart-ender
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2010
Skąd: Kujawy
Wiadomości: 142

« Odpowiedz #1 : 22-09-2012, 11:07 »

Wy tu gadu gadu o polskich znakach a kasza stygnie..
Zapisane

Ci, którzy wiedzą najmniej, są najbardziej posłuszni.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #2 : 22-09-2012, 12:49 »

Jak moznaby sie domyslec - nie mam mozliwosci uzywania polskich liter.
Drogi Panie, to jest forum edukacyjne i jego właściciel, Pan Słonecki, ma takie skromne życzenie, żeby pisać tutaj poprawnie po polsku. Znasz pan ten tekst?
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.0
Z nami nie ma lekko, zwłaszcza ze mną  smile dlatego jak się drogi pan nie zastosuje to wiekopomne teksty pana będą lądować w koszu albowiem, zapewniam pana, mam duuużo ciekawsze rzeczy do roboty niż poprawiane takiej poezji...

Polskie znaki:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=21666.0

Raz "Pan" pisane dużą literą, drugim razem małą - lekki rozdźwięk między teorią a praktyką. To natomiast w jakim języku - "duuużo"? Zapewniam, że zawsze używam polskich liter oraz staram się pisać poprawnie w ojczystym języku, jeżeli tylko nie jestem akurat za granicą, gdzie korzystam z przypadkowych komputerów, w które ingerować mi nie wolno.

Tekst ten napisałem kopiując litery i poprawiłbym poprzednie, ale jak widzę nie mam już takiej możliwości, chyba, że sie mylę?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #3 : 22-09-2012, 13:15 »

A co nas obchodzi skąd piszesz? Masz pisać poprawnie i tyle. Jeżeli nie możesz pisać poprawnie to nie pisz.
Oprócz samouwielbienia, powinieneś mieć też szacunek dla pracy innych.
Przyznać się do błędu i nie atakować - tak, to jest sztuka...

W nagłówku słowo pan piszę wielką literą. W tekście nie widzę takiej potrzeby.
Zapisane

Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #4 : 22-09-2012, 15:02 »

Teraz już na "ty" przechodzimy. Dość szybko. Samouwielbienia? Niezwykły wniosek, tyko skąd? Fakt, mogłem poczekać z pisaniem do czasu powrotu do kraju, ale mając trochę wolnego, nie lubie tracić czasu na bezczynność, więc postanowiłem udzielic się na forum. Byłem pewien, iż ktoś mi zwróci uwage na brak polskich znaków, ale sądziłem, że po uzasadnieniu przyczyny, dostanę rozgrzeszenie. Fakt drugi - mogłem od razu wklejać polskie litery.

Cytat
powinieneś mieć też szacunek dla pracy innych

Dlaczego Ty nie masz szacunku dla mojej pracy - wkładu w rozwój forum? Wszystko przycmił brak polskich znaków. Poza tym - czyjej pracy i gdzie? Jeżeli tę sytuację uznajesz za brak szacunku dla pracy Pana Józefa, to po raz kolejny nie mam pojecia o czym piszesz. Szacunek zyskałem rok przed Twoją rejestracją na forum.

No i co z tym "duuużo"? Nie pisz o sztuce, klasie itp. bo to śmiesznie brzmi z Twoich "ust".

Cytat
W nagłówku słowo pan piszę wielką literą. W tekście nie widzę takiej potrzeby.

A gdzie tam jest nagłówek?

Podsumowując - masz racje, powinienem od razu poświecić czas na wklejanie literek lub nie pisać. Wyciągasz jednak zbyt czesto błedne, nielogiczne oraz nieobiektywne wnioski.
« Ostatnia zmiana: 22-09-2012, 15:15 wysłane przez Gibbon » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #5 : 22-09-2012, 16:11 »

Ale się zapowietrzyłeś. Możesz robić za syfon. msn-wink
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.msg123479#msg123479

Przyznać się do błędu i nie atakować - tak, to jest sztuka... i klasa.
« Ostatnia zmiana: 22-09-2012, 16:33 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #6 : 22-09-2012, 18:51 »

Pozdrawiam z Włoch Klaro. Do napisania wkrótce, już po polsku. Tylko skąd te żale znowóż wywnioskowane...
« Ostatnia zmiana: 22-09-2012, 18:54 wysłane przez Gibbon » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #7 : 22-09-2012, 19:59 »

Pozdrawiam z Włoch Klaro.

Z Watykanu? Jeśli tak to, zmienię na: gorzkie żale. Tanti auguri! smile
Zapisane

Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #8 : 22-09-2012, 20:22 »

Najładniejszy z banków już kiedyś zwiedziłem i więcej mnie tam nie zobaczą. Grazie!
Zapisane
Gocha
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: grudzień 2010
Wiadomości: 65

« Odpowiedz #9 : 23-09-2012, 12:52 »

Drogi Panie, to jest forum edukacyjne i jego właściciel, Pan Słonecki, ma takie skromne życzenie, żeby pisać tutaj poprawnie po polsku. Znasz pan ten tekst?
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.0
Z nami nie ma lekko, zwłaszcza ze mną  smile dlatego jak się drogi pan nie zastosuje to wiekopomne teksty pana będą lądować w koszu albowiem, zapewniam pana, mam duuużo ciekawsze rzeczy do roboty niż poprawiane takiej poezji...

Polskie znaki:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=21666.0
[/quote]


Klaro, skoro jesteś taką specjalistką od pisowni, popraw też błędy interpunkcyjne w swojej wypowiedzi. ;-)
« Ostatnia zmiana: 23-09-2012, 12:54 wysłane przez Gocha » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #10 : 23-09-2012, 12:57 »

Jak nauczysz się cytować to ja się zastanowię nad  odpowiedzią. msn-wink
Zapisane

Gocha
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: grudzień 2010
Wiadomości: 65

« Odpowiedz #11 : 24-09-2012, 21:24 »

Jak nauczysz się cytować to ja się zastanowię nad  odpowiedzią.

Znowu zrobiłaś błąd interpunkcyjny. Czemu wymagasz bezbłędnej pisowni tylko od innych?  Serio pytam, bo tak się zacietrzewiłaś, pouczając Gibbona, a tu taka wpadka.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #12 : 24-09-2012, 22:25 »

''Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem'' Klara tez robi byki, ale chodzi o to, żeby się sprężyc i robić ich jak najmniej, a jakoś się uchowacie na forum, podobnie jak ja. Swoja droga, Polacy, często patrioci a w własnym języku pisać nie potrafią. To dziwi.
« Ostatnia zmiana: 24-09-2012, 23:24 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #13 : 24-09-2012, 23:11 »

Ja Cie kręcę! Jak się pisze "rzuci". Co się z Wami dzieje? Ja widzę tylko wzajemne dogryzanie sobie, na zasadzie "przygadał kocioł garnkowi" i jakąś chorą arogancję. Dajcie sobie spokój, proszę msn-wink
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #14 : 24-09-2012, 23:23 »

Ostatnia książką po polsku jaka czytałem był ''Janko muzykant'' czy jakoś tak, ale się staram i jest to doceniane. smile Nawet jeśli wychodzi czasem ''żuci'' na niemieckich forach z pisownią jest znacznie lepiej, mimo, że Biosłone na pewno nie jest najgorsze z polskich. Popatrzcie tu dla zabawy i uśmiechu. http://www.mypolacy.de/

« Ostatnia zmiana: 25-09-2012, 08:52 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Roszpunka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.07.2012 r.
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #15 : 24-09-2012, 23:32 »

Ja Cie kręcę! Jak się pisze "rzuci". Co się z Wami dzieje? Ja widzę tylko wzajemne dogryzanie sobie, na zasadzie "przygadał kocioł garnkowi" i jakąś chorą arogancję. Dajcie sobie spokój, proszę msn-wink

Zgadzam się. Połowa wpisów to uwagi niezwiązane ze zdrowiem i bezsensowne dogryzania sobie, które gorzej wpływają na przejrzystość wątków niż same błędy.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #16 : 24-09-2012, 23:38 »

Dogryzanie to nie, ale luźniejsze traktowanie tematów mi się podoba, dodaje uroku i jest takie słowiańskie. smile Coś innego. Odmiana, przynajmniej dla mnie. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #17 : 25-09-2012, 08:45 »

Dogryzanie to nie, ale luźniejsze traktowanie tematów mi się podoba, dodaje uroku i jest takie słowiańskie. smile Coś innego. Odmiana, przynajmniej dla mnie. smile
Ja czasem tęsknię za niemiecką organizacją i dyscypliną życia codziennego.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!