Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 18:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wysypka po całym ciele, krwawienie międzymiesiączkowe  (Przeczytany 7784 razy)
Malwina
« : 03-06-2009, 09:33 »

Jestem na diecie prozdrowotnej. Czy Eksperci mogli by mi doradzić?
Od ok. tygodnia mam wysypkę (drobne krostki) - najpierw były tylko za uszami, potem na twarzy i szyi, od dzisiaj mam już na rekach i na brzuchu, zaczyna swędzieć. Poza tym dziś wystąpiło pierwszy raz od 3 lat krwawienie bez powodu, międzymiesiączkowe (mniej więcej polowa cyklu).

Od czego to może być? Czy to w wyniku diety (wczoraj zaczął się 4 tydzień)?
Nie dodawałam żadnych specjalnych warzyw lub składników, które mogłyby powodować uczulenie. Jadłam większość gotowanych lub blanszowanych, z surowych czasami marchewkę, kapustę, brokuły. Dodam ze pomimo regularnych koktajli z przewaga siemienia lnianego mam cały czas duży problem z wypróżnianiem (średnio raz na 3 dni) i wzdęciami.
Co to może być?
« Ostatnia zmiana: 04-07-2016, 09:43 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 03-06-2009, 09:42 »

Malwino, mam nadzieję, że odstawiłaś citrosept, który "lubisz sobie popijać"
1. Czy bedac przy koncu pierwszego etapu diety, mozna sobie w trakcie dnia popijac wode z kilkoma kroplami citroseptu. Po prostu lubie. Normalnie MO oczywiscie rano z aloesem, bo citrosept w MO to za kilka miesiecy, ale czy citrosept mozna sobie wypic w trakcie dnia, czy raczej w diecie nie wskazane. Jesto to wazne pytanie, bo lubie citrosept, ale sie wstrzymalam bo nie wiem czy moge??
Citroseptu proszę nie stosować, bo zakłóca proces zdrowienia.
Odpowiedzi przede wszystkim trzeba szukać w książkach Zdrowie na własne życzenie. Zmniejsz porcję wypijanej Mikstury. Na skórę możesz stosować krochmal ewentualnie białko - wprowadź te słowa do wyszukiwarki i znajdź posty Lacky'ego na ten temat.
Na przykład:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=7188.0
« Ostatnia zmiana: 04-07-2016, 09:43 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Malwina
« Odpowiedz #2 : 05-06-2009, 22:10 »

Citroseptu nie dotknelam od 2 m-cy w ogole.

Czy wysypka moze byc pozytywnym efektem oczyszczania organizmu i diety?
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #3 : 05-06-2009, 22:41 »

Citroseptu nie dotknelam od 2 m-cy w ogole.
To może należałoby być bardziej precyzyjną w podawaniu faktów, bo tak napisałaś.
Cytat
Czy wysypka moze byc pozytywnym efektem oczyszczania organizmu i diety?
Uciążliwym ale pozytywnym. Zdrowie na własne życzenie, tom 1., wyd.V, s. 68 i od 94.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!