Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 16:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chciałbym przytyć...  (Przeczytany 60652 razy)
Abir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.09.09
Skąd: Polska
Wiadomości: 245

« Odpowiedz #100 : 26-07-2010, 20:35 »

Cytat
Wychodzi na to, że lepiej żebym nic nie pisał na tym forum dopóki nie przestudiuje w pełni wszystkich książek i wątków na forum - czy każda nowa osoba musi tak robić ? Co jak ktoś nie ma fundusz na zakup książek ?

Ostatnio wypłynął taki wątek:

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=14782.0

Poczytaj, to trochę Ci się rozjaśni.

Cytat
Wiem, że większość z Was jest obyta "z tematem", więc jeżeli przeszkadzają Wam moje wątki na tym forum bo są kompromitujące, to poczekam do założenia jakiegoś jak będę miał w pełni wiedzę - no ale wtedy po co mam zakładać temat i zadawać pytanie, skoro już będę znał odpowiedź po przestudiowaniu wszystkiego... =/

Zapewniam Cię, że książki Mistrza - choć niczego im nie ujmuję - są zaledwie mocnym wstępem, który da Tobie właściwą podbudowę teoretyczną, aby zabierać w dyskusjach wartościowy merytorycznie głos. Po przeczytaniu książek może się okazać, że będziesz miał więcej pytań niż przed ich lekturą. To natomiast znaczy, że spełniły swoją rolę, bo zainteresowały Cię szeroko pojętą tematyką zdrowia, dbania o nie oraz przywiodły na forum nie tylko w celu pogłębiania wiedzy, ale też pomocy innym.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #101 : 26-07-2010, 21:03 »

Oj, Rob, nie powinieneś się tak skarżyć na swój los. Sam wczoraj napisałeś
Ok macie w sumie rację, najpierw powinienem przeczytać wszystko co w książkach Pana Słoneckiego. Także na razie wstrzymam się od pytań i poczekam na książki aż do mnie przyjdą. Ogólnie to ciekawie się dyskutuje smile

(...) Heniek ma rację, czekam zatem na książki i pewnie po przeczytaniu jakieś pytanko zadam msn-wink
więc te 7 postów to jakby wbrew sobie albo coś Cię zmuszało do pisania...
Zapisane
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #102 : 26-07-2010, 21:12 »

Ja się nie skarżę. Teraz po przeczytaniu Waszych odpowiedzi i wątku do którego link podał Abir  i zastanowieniu się trochę to rozumiem dlaczego tak, a nie inaczej msn-wink

To co napisałem, to fakt troszkę przeczy temu, że pytałem nadal na forum msn-wink ale to wynika z tego, że jestem niecierpliwy i chciałbym szybko się wszystkiego dowiedzieć, gdyż mam problemy ze zdrowiem - albo to candida już tak na mnie wpływa... no ale nie ma co zwalać msn-wink

Widzę, że w tym wątku komuś nie pasuje głównie promocja książek. Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby autor zarobił za cenną wiedzę, która pomaga ludziom o czym świadczą wypowiedzi nie tylko na tym forum. Nie ma nic w tym złego, mnie raczej chodziło o to jak ktoś rzeczywiście nie ma funduszy, a chciałby się dowiedzieć jak najwięcej i trafia tutaj na forum i zaczyna pytać...

Tak jak Pani Grażyna zaznaczyła wyżej ja już zamówiłem książki i czekam aż przyjdą i wezmę się za lekturę...

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=5280.0
« Ostatnia zmiana: 26-07-2010, 21:19 wysłane przez Grażyna » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #103 : 05-10-2010, 13:31 »

Ok, to dobrze. smile
Ale na razie muszę skombinować drążek i jakieś krzesła (albo coś innego), bo mam tylko różnej wysokości taborety w kuchni w mieszkaniu, gdzie mieszkam obecnie.

Cóż, krzesła już mam (choć nie wiem, czy wytrzymają), ale problem z drążkiem. W moim mieszkaniu są byle jakie drewniane futryny, które na dodatek nie są wystające poza ścianę (czyli nie da się zamontować takiego drążka, który się opiera na górze futryny). Pozostaje chyba tylko przykręcenie drążka do ściany.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #104 : 10-10-2010, 10:27 »

Zamontuj sobie w narożniku ścian takie dwa dźwigarki na kołki rozporowe, i będzie hepi.
Zapisane
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #105 : 18-10-2010, 18:27 »

Hmm dzięki za poradę. Pomyślę nad tym.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!