Niemedyczne forum zdrowia
23-05-2024, 18:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Anastazja  (Przeczytany 512489 razy)
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #740 : 07-03-2013, 21:52 »

Takie oszukiwanie w związku jest co prawda idiotyczne, ale jakoś tam zrozumiałe. Natomiast świadome okłamywanie obcych ludzi na forum internetowym i to przy tak fatalnym stanie zdrowia wydaje mi się cokolwiek absurdalne; owszem, nie jest niemożliwe, ale jeśli mielibyśmy kierować się taką podejrzliwością, to jakakolwiek wymiana doświadczeń byłaby tutaj niewykonalna, bo skąd mamy pewność, że druga strona nie robi nas w balona?
Jeśli trochę za ostro w poprzednim poście zareagowałem, to przepraszam. Ale wydaje mi się, że inkryminowanie takich rzeczy komuś, kto jest tutaj od kilku lat i boryka się z trudnościami, jakie niejednemu z nas pewnie trudno sobie wyobrazić, jest po prostu nie na miejscu.
« Ostatnia zmiana: 07-03-2013, 21:56 wysłane przez Trubadur » Zapisane
Maja1372
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 51
MO: 01.01.2012
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #741 : 07-03-2013, 22:38 »

Przypadek mojego partnera - mówił, że stosuje się i przestrzega  DP i MO, a tak prawdę mówiąc, przez cały czas podjadał na boku. Dlatego nie było efektów. Nie oskarżam Anastazji (jeśli tak zabrzmiało) bo nie znam jej, ale myślę, że może trochę grzeszyć, jak my wszyscy, dlatego brak efektów i teraz te lamblie. Jeżeli się mylę, Anastazja przez tyle lat trzyma się tak ścisłej diety, pozostało mi pogratulować wytrwałości! Jest doskonałym przykładem silnej woli. Jeżeli uraziłam kogoś, z góry przepraszam. Chyba jestem zbyt krótko na forum i trochę mnie poniosło.
« Ostatnia zmiana: 07-03-2013, 23:16 wysłane przez Whena » Zapisane

Cierpienie nasuwa pytania
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #742 : 08-03-2013, 09:30 »

Dzięki Trubadur. Gdybym grzeszyła batonikami, nie robiłabym tutaj z siebie durnia, bo już uchodzę za hipochondryczkę i dziwaka. Nie chciałam tego, a tak wyszło.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #743 : 08-03-2013, 13:19 »

Maja mówisz, że nie wrzucasz wszystkich do jednego worka a ja widzę, że właśnie wrzucasz. To, że Twój partner nie zachowuje dyscypliny nie znaczy, że wszyscy są tacy sami. Ja przez okres 3 lat z faszystowską dokładnością trzymałam się swojej diety - jadłam tylko 12 produktów! To, na co się leczyłam (nietolerancje pokarmowe) powinno mi przejść po roku, a nie przeszły po owych 3 latach (tzn. jest poprawa, ale minimalna). Są po prostu przypadki niezrozumiałe, nawet gdy człowiek robi wszystko co jest w stanie. I co, mnie też będziesz wmawiać, że skoro mi nie przeszło, podjadałam batoniki? Cierpienie jakiego doświadcza Anastazja jest realne i nie jest warte "batoników". Dobrze, że podjęła pewne działania, a czy podjęła dobrą, czy złą decyzję z homełopatą pokaże czas. Jeśli istotnie ma lamblie na tyle "rozwinięte", że nie może funkcjonować, czy ma je hodować dalej?
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 18:42 wysłane przez Agata » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
scorupion
« Odpowiedz #744 : 08-03-2013, 14:01 »

Cytat
Jeśli istotnie ma lampie na tyle "rozwinięte", że nie może funkcjonować, czy ma je hodować dalej?
Zawsze warto rozważyć interwencyjne użycie leków kiedy choroba jest groźna, a inne metody nie pomagają. Aby tylko lekarstwo nie było gorsze od choroby, często w takich wypadkach balansuje się na cienkiej linie.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #745 : 08-03-2013, 14:39 »

Wydaje mi się, że leki homełopatyczne są jednak bezpieczniejsze niż zrobienie sobie NIA. A NIA tak jak wszystko, może nie pomóc - mnie nie pomogło, albo może inaczej: po miesiącu nie widzę żadnych pozytywnych zmian, żadnych. Zakładam, że wszyscy w wątku Anastazji dobrze jej życzą i cieszą się, że dziewczyna wykonała jakiś konkretny ruch. Nie ma co siać strachu, że to jest balansowanie po linie - uważam to za szkodliwe i błędne. Przez to, że podjęła się pewnych działań, będzie można je zweryfikować, wyciągnąć wnioski i iść dalej.
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 18:43 wysłane przez Agata » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #746 : 08-03-2013, 15:01 »

Cytat
Ja przez okres 3 lat z faszystowską dokładnością trzymałam się swojej diety - jadłam tylko 12 produktów !! To, na co się leczyłam (nietolerancje pokarmowe) powinno mi przejść po roku, a nie przeszły po owych 3 latach (tzn. jest poprawa, ale minimalna).

Jakie to były produkty?
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #747 : 08-03-2013, 15:07 »

Te na które nie jestem uczulona : królik, kaczka, kalafior, ciecierzyca, ryż, jabłka, kasza gryczana, ziemniaki, ryby, żurawina, dynia, kapusta.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
scorupion
« Odpowiedz #748 : 08-03-2013, 15:11 »

Cytat
Nie ma co siać strachu, że to jest balansowanie po linie - uważam to za szkodliwe i błędne.
Że lekarstwo może być gorsze od choroby? Oczywiście, że tak i niejeden się o tym przekonał.
W przypadku Anastazji akurat łyknięcie homeopatii wydaje się optymalnym rozwiązaniem.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #749 : 08-03-2013, 15:26 »

Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Mówiłam to w kontekście Anastazji oczywiście!
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 18:45 wysłane przez Agata » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
scorupion
« Odpowiedz #750 : 08-03-2013, 15:50 »

Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Mówiłam to w kontekście Anastazji oczywiście!
Podobnie jak ja ogólnie, pierwsza zaczęłaś udawać.
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 18:45 wysłane przez Agata » Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #751 : 08-03-2013, 15:55 »

Nic nie udaję, a to nie piaskownica, aby się kłócić o to, kto co (rzekomo lub nie) zaczął pierwszy.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
scorupion
« Odpowiedz #752 : 08-03-2013, 16:11 »

Cytat
Na tym zdjęciu pod nickiem chyba klęczysz w takiej dużej piaskownicy.
Nawet na pewno hehehe. Biedrona powinnaś zmienić nick na ossa albo cos takiego, bo tłumione pokłady agresji wyłażą.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #753 : 08-03-2013, 16:24 »

Te na które nie jestem uczulona : królik, kaczka, kalafior, ciecierzyca, ryż, jabłka, kasza gryczana, ziemniaki, ryby, żurawina, dynia, kapusta.
W tych latach równolegle z nimi MO?
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #754 : 08-03-2013, 16:24 »

Scorupion
Po prostu denerwuje mnie, gdy ktoś wykorzystuje jedno zdanie z mojej wypowiedzi aby imputować mi jakieś intencje/ słowa, których nie powiedziałam. A ponieważ wierzę w Twoją inteligencję mam wrażenie, że robisz to złośliwie.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 10:47 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #755 : 08-03-2013, 16:28 »

Gibbon
Najpierw było MO. Najpierw czułam sie dobrze, a potem wszystko wróciło.
Potem zaczęłam dietę i specjalnie nie piłam MO aby ocenić jej skuteczność. Obecnie znów piję MO. Co prawda alergii przeszło mi mało, ale zeszły zmiany skórne i przestał boleć brzuch.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 10:47 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #756 : 08-03-2013, 16:41 »

Gibbon
Najpierw było MO. Najpierw czułam sie dobrze, a potem wszystko wróciło.
Potem zaczęłam dietę i specjalnie nie piłam MO aby ocenić jej skuteczność. Obecnie znów piję MO. Co prawda alergii przeszło mi mało, ale zeszły zmiany skórne i przestał boleć brzuch.
Dziwnawe te pomysły. Dlaczego nie od razu tak jak się powinno?
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #757 : 08-03-2013, 16:49 »

Gibbon
w Twojej ocenie są "dziwnawe" i zakładasz, że nie zrobiłam tak, jak się powinno. Ja uważam, że zrobiłam tak jak się powinno, bo zrobiłam tak jak uznałam za słuszne. Najpierw wypróbowałam jedno, potem drugie. Nie odpowiem wiec na to pytanie, bo jest w stylu "kiedy Pan przestanie kłamać?"





« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 10:48 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Mag2
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 137

« Odpowiedz #758 : 08-03-2013, 16:53 »

Widzę powtórkę z mojego wątku, to ciekawe.
Dziewczyny piszą, że trzymały się zasad przez długi czas i nadal nie ma poprawy, a tu jak zwykle "nagonka".
Powtórzę się ponowie, mówimy WAM, że metody Biosłone nie działają w każdym przypadku.
To wszystko, a jednak tak trudno to zaakceptować, choć nie mówimy, że są do bani.

Anastazjo, cieszę się, że zdecydowałaś się na najprostszy i na najmniej ryzykowny ruch na drodze do uzyskania zdrowia.

Krople homeopatyczne, które przepisał Ci Liwiński nie tępią lamblii bezpośrednio tylko pomagają organizmowi oczyścić tkanki. Metoda jest bezpieczna. Wraz z poprawieniem funkcjonowania pęcherzyka żółciowego raz wątroby te dokuczliwe i utrudniające życie objawy będą ustępować.

U mnie po depresji ani śladu.
 
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #759 : 08-03-2013, 16:55 »

Oczywiście, listki mają wiele zalet. Można nawet na nich podróżować z wiatrem oszczędzając skrzydełka smile. A w piaskownicy może ktoś przydepnąć Smutny i byłyby problem.

« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 17:19 wysłane przez Whena » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!