Niemedyczne forum zdrowia
23-05-2024, 09:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozpoczęcie metody NIA  (Przeczytany 422313 razy)
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #480 : 30-03-2013, 11:23 »

Cytat od: Erato29
A w ogóle to wszystkim cieciorkującym i nie tylko składam najlepsze świąteczne życzenia
Tobie także składam życzenia radości ze zdrowiejącego ciała i duszy.
W Gdańsku padał śnieg całą noc ale teraz topnieje i nie wiem czy śnieg dotrwa do lanego poniedziałku.
Czy mogę w takim razie nacieranie się w śniegu 23 lutego w Antoniowie (blisko Jeleniej Góry) zaliczyć do tego lanego poniedziałku?
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #481 : 31-03-2013, 00:27 »

Odkrylam dlaczego NIA na mnie nie działa dzięki postowi Namira vel Lackiego. Należę do tych osób których pot "nie pachnie". Nie widzę żadnych efektów, nie tworzy się ropa. Czy ktoś doczytał się gdzieś, jak stworzyć właściwą florę bakteryjną na skórze? Jeśli ktoś ma kontakt do Lackiego to bardzo proszę na priv, może już to wie.
« Ostatnia zmiana: 31-03-2013, 00:29 wysłane przez Biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #482 : 31-03-2013, 05:48 »

Czy ktoś doczytał się gdzieś, jak stworzyć właściwą florę bakteryjną na skórze?
Sądzisz, że nie czuć potu z powodu niewłaściwej flory na skórze?
Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #483 : 31-03-2013, 08:28 »

Odkrylam dlaczego NIA na mnie nie działa dzięki postowi Namira vel Lackiego. Należę do tych osób których pot "nie pachnie". Nie widzę żadnych efektów, nie tworzy się ropa. Czy ktoś doczytał się gdzieś, jak stworzyć właściwą florę bakteryjną na skórze? Jeśli ktoś ma kontakt do Lackiego to bardzo proszę na priv, może już to wie.
Czy Namir zastosował metodę NIA?
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #484 : 31-03-2013, 08:41 »

Z potem to może być tak, że swojego nie czujesz, bo nos się przezwyczaił to Twojego zapachu.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #485 : 31-03-2013, 10:46 »

Aj waj, przy porannej zmianie opatrunku okazało się, że cieciorka przesunęła się na skraj rany, gdzie zaczęła od razu formować nowe wgłębienie, natomiast dotychczasowe zdążyło się trochę podnieść i nieco zasklepić... Mam nadzieję, że 12 godzin to za krótko, by mogło to wpłynąć na dalsze losy ranki i że przesunięcie na powrót we właściwe miejsce zadziała. Zastanawiam się jak doszło do tego przesunięcia i wydaje mi się, że podczas zakładania opatrunku, a nasuwania nań siatki, co nie jest takie łatwe, coś musiało się wymsknąć.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #486 : 31-03-2013, 10:54 »

Musisz położyć cieciorkę na docelowe miejsce w rance i mocno zacisnąć bandaż w miejscu cieciorki od dołu, żeby nie przesunęła w dół - cieciorka się ulokuje.
Zapisane
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #487 : 31-03-2013, 11:39 »

Z potem to może być tak, że swojego nie czujesz, bo nos się przezwyczaił to Twojego zapachu.
Polecam prosty test. Pozwól się powąchać sąsiadowi.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #488 : 31-03-2013, 11:53 »

Haha niestety nie czuć, wiem o tym od dawna i w ogóle mało się pocę. Nie wiedziałam tylko dlaczego, teraz wiem, ale nie wiem co z tym zrobić. To ważne dla mnie, bo jeśli toksyny u mnie nie uwalniają się przez pot, to wpływa to na całe moje wątłe zdrowie.
Jeśli chodzi o post Namira i to czy on stosował i to, czy flora bakteryjna skóry wpływa na skuteczność metody to tutaj mamy jego post http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=26100.0
Podejrzane jest to, że stosując metodę już 6 tygodni nie widzę najmniejszych zmian w moim zdrowiu i nie wypłynęła mi z rany ani kropelka ropy. Tylko limfa i krew. A ropy ani grama.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #489 : 31-03-2013, 11:53 »

Hi hi... A jak sąsiad źle zromumie propozycję wąchania, albo zapach mu się spodoba? Może lepiej komuś bliskiemu dać się wąchać? ;-)
Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #490 : 31-03-2013, 13:19 »

Haha niestety nie czuć, wiem o tym od dawna i w ogóle mało się pocę. Nie wiedziałam tylko dlaczego, teraz wiem, ale nie wiem co z tym zrobić. To ważne dla mnie, bo jeśli toksyny u mnie nie uwalniają się przez pot, to wpływa to na całe moje wątłe zdrowie.
Jeśli chodzi o post Namira i to czy on stosował i to, czy flora bakteryjna skóry wpływa na skuteczność metody to tutaj mamy jego post http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=26100.0
Podejrzane jest to, że stosując metodę już 6 tygodni nie widzę najmniejszych zmian w moim zdrowiu i nie wypłynęła mi z rany ani kropelka ropy. Tylko limfa i krew. A ropy ani grama.

Czytałem Namira wielokrotnie, ale wg. mnie to właśnie metoda NIA może być ratunkiem dla ludzi którzy mają zniszczoną florę bakteryjną na skórze. Jeśli nie ma tam bakterii to oczywiste że organizm nie oczyści się przez skórę, i właśnie w takim schemacie bym upatrywał możliwość oczyszczania się przez limfę. Widać to bardzo dobrze u Liwii u której powróciły funkcje skóry łącznie z poceniem się. Znacznie gorzej jest u Bazyliego który swoje zdrowie zniszczył przyjmowaniem Izoteka, podobnie może być u Dandiego. To że stosujesz NIA 6 tygodnii to może się okazać w Twoim przypadku że to nie „stosuję już 6 tygodni” ale „stosuję dopiero 6 tygodni”. U wielu osób reakcje następowały po wielu miesiącach NIA.
Zapisane
Lilly
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Skąd: Poznań
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #491 : 31-03-2013, 15:17 »

Wedle Namira również leki na łuszczycę również mogą zniszczyć florę bakteryjną na skórze. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że tak być nie musi. Gdy byłam dzieckiem mama zalewała mnie maściami sterydowymi a pocę się mocno i często nieprzyjemnie. Dla mnie to raczej kwestia ilości toksyn.
4 dni temu założyłam sobie cieciorkę i jestem  ciekawa, czy przy łuszczycy będą efekty lecznicze. Wydzielina skąpa, ale mam nadzieję, że się rozkręci. Dwa razy w życiu miałam rany tzn. po porodach i goiły się nawet na wspomagaczach koszmarnie. Dla mnie to dobry znak.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #492 : 31-03-2013, 16:43 »

Cytat
Na moje pytanie, czy jest ciekawy w jaki sposób ten guz został usunięty, pan doktor odpowiada NIE JESTEM CIEKAWY. Wszystko!
Miałem podobnie z profesorem doktorem habilitowanym, posiadaczem kilkunastu innych zaszczytnych tytułów, autorem książek medycznych, gdy na własne gastroskopowe oczy zobaczył zaleczenie wrzodów na żołądku w ciągu kilku dni. On te wrzody leczył kilka lat. Mając dobre serce powiedziałem chłopu jak to się robi, odpowiedzią była cisza. Milczy tak do dziś.

Cytat
Jesteśmy na dobrej drodze, te dwie metody połączone to jest to. Przy tak intensywnym zatruwaniu naszych organizmów (jedzenie, woda, powietrze) nie ma innego sposobu na to, by być zdrowym
Hmmm...dziura w nodze od ponad trzech lat?
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #493 : 31-03-2013, 17:45 »

Cytat
Miałem podobnie z profesorem doktorem habilitowanym, posiadaczem kilkunastu innych zaszczytnych tytułów, autorem książek medycznych, gdy na własne gastroskopowe oczy zobaczył zaleczenie wrzodów na żołądku w ciągu kilku dni.

Co Twoim zdaniem spowodowało zaleczenie wrzodów? Czy wrzody później już się nie pojawiły?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #494 : 31-03-2013, 18:52 »

Nie żadnym moim zdaniem, to niepodważalny fakt. Wrzody zaleczyło odstawienie węglowodanów i zwiększenie ilości tłuszczu w diecie, inaczej mówiąc dieta Kwaśniewskiego. Od tamtej pory z żołądkiem miałem święty spokój.
Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #495 : 31-03-2013, 19:06 »

Nie żadnym moim zdaniem, to niepodważalny fakt. Wrzody zaleczyło odstawienie węglowodanów i zwiększenie ilości tłuszczu w diecie, inaczej mówiąc dieta Kwaśniewskiego. Od tamtej pory z żołądkiem miałem święty spokój.

Jadłeś warzywa? Jakie? Spożywałeś kiszoną kapustę?
Mam nadżerki i żołądek mnie piecze. Jakoś sobie z tym nie mogę poradzić.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #496 : 31-03-2013, 19:19 »

Czy Was też boli mięsień kiedy napinacie łydkę? Kiedy jest rozluźniona, mogę dociskać palcem cieciorkę jak najgłębiej się da i prawie nic nie czuję, ale kiedy napnę (zdarza się to oczywiście samoistnie kiedy stoję), wówczas jest już mniej przyjemnie, ma się wrażenie, że mięsień po prostu nie może normalnie pracować. Dotychczas byłem przekonany, że to cieciorka wraz z dociskiem tak wpływają na nogę, ale spróbowałem stanąć na nogę przy zdjętym opatrunku i uczucie było takie samo... Też tak macie? Czy nie trafiłem na jakieś newralgiczne miejsce mięśnia?
Poza tym u mnie ciągle twardy, czarny strup i prawie bez wycieku.
« Ostatnia zmiana: 31-03-2013, 19:24 wysłane przez Trubadur » Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #497 : 31-03-2013, 19:31 »

Do czasu uformowania ranki będzie bolało. I ma boleć. Czas do odejścia czopa jest dość dramatycznym okresem. Trzeba to w miarę spokojnie przejść. Potem jak czop odejdzie następuje kolejny etap formowania ranki. Już bezbolesny albo prawie bezbolesny.
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #498 : 31-03-2013, 19:53 »

Tak, ale nie chodzi mi o sam ból ani o sam ten pierwszy okres, który naprawdę nie jest u mnie aż taki straszny msn-wink. Pytam raczej o charakter tego bólu, czy jest to właśnie takie wrażenie, jakby coś się wrzynało w mięsień -- nie w ciało w ogóle, tylko w mięsień (może jakieś ścięgno w łydce, sam nie wiem jak to określić). Może to brzmi dziwnie, ale jeśli ktoś coś takiego czuł, to pewnie będzie wiedział, co chcę przekazać. Co do czopa, to jak na razie nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że wychodzi, jak niby i dlaczego miałby wyjść, bo po prostu nic na to nie wskazuje, ale skoro wszystkim po jakimś czasie wychodzi, to pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #499 : 31-03-2013, 19:55 »

To że stosujesz NIA 6 tygodnii to może się okazać w Twoim przypadku że to nie „stosuję już 6 tygodni” ale „stosuję dopiero 6 tygodni”. U wielu osób reakcje następowały po wielu miesiącach NIA.

Zobacz jakie Liwia miała piękne efekty po takim okresie, ale u niej z rany cieknie głównie ropa. Zastanawiam się, co mogłabym zrobić aby też z mojej ciekła upragniona ropa i organizm się oczyszczał.Poza tym KAZDY z Was widzi jakiś efekt, ale z tego co wiem u każdego leci ( mniej lub więcej) ropy. U mnie jedynie następuje wymiana krwi i limfy, co nie może powodować jakiejś konkretnej reakcji w organiźmie.
« Ostatnia zmiana: 31-03-2013, 19:57 wysłane przez Biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!